Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Додаткове Устаткування: Пісочний фільтр BestWay Flowclear
Пісочний фільтр BestWay Flowclear
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Пісочний фільтр BestWay Flowclear

Піщаний фільтр BestWay Flowclear істотно поліпшить якість води в басейні, зменшить норми використання дезінфікуючих хім.препаратів.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
немає в наявності
Артикул Опис: Ціна  
Продуктивність - 3785 л/год. Підходить для басейнів до 18 м3. Місткість 25 кг кварцового піску 0,45-0,85 мм. 1 грн
Продуктивність - 6057 л/год. Підходить для басейнів до 35 м3. Місткість 18 кг кварцового піску 0,45-0,85 мм. 1 грн
Пісок кварцовий - мішок 25 кг. 1 грн
Пісок скляний - мішок 25 кг. 1 грн

Характеристики Пісочний фільтр BestWay Flowclear

Фільтрувальні установки використовуються в басейнах для усунення механічних суспензій і бруду з води. Застосовується кілька різновидів наповнюють фільтри елементів. Серед яких пісок скляний і пісок кварцовий. Установки з використанням піску найбільш продуктивні і відрізняються зручністю при експлуатації.

Це агрегат, у вигляді ємності з піском, крізь масу якого за допомогою насоса перекачується вода. Фільтрувальний елемент періодично вимагає промивки. Ця процедура проводиться із застосуванням режиму зворотного струму рідини. Шестирівневий вентиль допомагає в управлінні обладнанням, змінюючи технологічні процеси. Від фракції часток піску з кварцу, а це 0, 45-0, 55 мм, залежить якість відфільтровування води. Завантажений обсяг піску відрізняється при виборі моделі фільтра. Певний розділ в керівництві до апарату допоможе з цим визначитися. Зміна піску необхідна раз на 2 - 4роки і залежить це від рівня забруднення та показників води в басейні.

Використання в пісочних фільтрах спеціального виду скло трохи затратне для споживача, однак є результат. Вода за допомогою скла очищається краще від дрібних невидимих ​​частинок, експлуатується без зміни значно довше.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок