Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Додаткове Устаткування: Пісочний фільтр BestWay Flowclear
Пісочний фільтр BestWay Flowclear
Ціна: 5336 грн
Повернутися до початку сторінки

Пісочний фільтр BestWay Flowclear

Піщаний фільтр BestWay Flowclear істотно поліпшить якість води в басейні, зменшить норми використання дезінфікуючих хім.препаратів.
Детальний опис
Ціна: 5336 грн
немає в наявності
Артикул Опис: Ціна  
Продуктивність - 3785 л/год. Підходить для басейнів до 18 м3. Місткість 25 кг кварцового піску 0,45-0,85 мм. 5336 грн
Продуктивність - 6057 л/год. Підходить для басейнів до 35 м3. Місткість 18 кг кварцового піску 0,45-0,85 мм. 7022 грн
Пісок кварцовий - мішок 25 кг. 230 грн
Пісок скляний - мішок 25 кг. 1262 грн

Характеристики Пісочний фільтр BestWay Flowclear

Фільтрувальні установки використовуються в басейнах для усунення механічних суспензій і бруду з води. Застосовується кілька різновидів наповнюють фільтри елементів. Серед яких пісок скляний і пісок кварцовий. Установки з використанням піску найбільш продуктивні і відрізняються зручністю при експлуатації.

Це агрегат, у вигляді ємності з піском, крізь масу якого за допомогою насоса перекачується вода. Фільтрувальний елемент періодично вимагає промивки. Ця процедура проводиться із застосуванням режиму зворотного струму рідини. Шестирівневий вентиль допомагає в управлінні обладнанням, змінюючи технологічні процеси. Від фракції часток піску з кварцу, а це 0, 45-0, 55 мм, залежить якість відфільтровування води. Завантажений обсяг піску відрізняється при виборі моделі фільтра. Певний розділ в керівництві до апарату допоможе з цим визначитися. Зміна піску необхідна раз на 2 - 4роки і залежить це від рівня забруднення та показників води в басейні.

Використання в пісочних фільтрах спеціального виду скло трохи затратне для споживача, однак є результат. Вода за допомогою скла очищається краще від дрібних невидимих ​​частинок, експлуатується без зміни значно довше.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок