Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Додаткове Устаткування: BestWay Aquatest - Електронний тестер для басейну
BestWay Aquatest - Електронний тестер для басейну
Ціна: 800 грн
Повернутися до початку сторінки

BestWay Aquatest - Електронний тестер для басейну

Артикул: BestWay 58225
Електронний тестер BestWay Aquatest видає швидкі і точні показники рівня pH і Cl води в басейні.
Детальний опис
Ціна: 800 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Тестери для басейну
от 40 грн

Характеристики BestWay Aquatest - Електронний тестер для басейну

Миттєві і точні показники рівня рН і поточне значення активного хлору у воді ви можете дізнатися, застосувавши в будь-якому басейні, купелі, гідромасажні басейні та ін. електронний тестер BestWay Aquatest . Він набагато зручніше і ефективніше крапельних або таблеткових тестерів, але не застосуємо для визначення параметрів питної води. Показання приладу знаходяться в межах для визначення значення хлору 0,2 - 3,5ppm, для pH 5. 5 - 9.0.

Калібрування електронний тестер BestWay Aquatest .

Щоб приступити до перших замірів потрібно: за допомогою наждаки, що поставляється з тестером очистіть щупи, потім їх промийте і висушіть. Акумулятор типу АА розмістите в отворі джерела живлення, обладнаного в рукоятці приладу. Тепер його потрібно відкалібрувати під свій басейн, тобто спочатку дізнатися поточні показники води. Візьміть крапельний або таблетковий тестер, після вимірів запишіть показання, необхідна умова - вони повинні бути в нормі. Тепер однією рукою опустіть щуп в басейн не нижче позначки чорного кольору і трохи перемішайте воду. Поверніть колесо на панелі ліворуч до упору у напрямку CL, а тепер вправо поки стрілка не зупиниться на значенні, записаному вами перед калібруванням. Приберіть щуп з води, стрілка переміститься вправо і зупиниться на буквах А або Е. Запишіть її, це ваша робоча мітка. Тепер перед вимірюванням свідчення хлору поверніть стрілку на відповідну мітку. Тестер Aquatest готовий приступити до вимірів Cl у воді. Оптимальне значення показника активного хлору між 1,2 - 1,7 ppm.

Поверніть стрілку тестера на раніше певну мітку. Тримайте за допомогою однієї руки тестер, а в іншій утримуйте щуп, занурюйте його у воду до темної смужки. Чекайте, поки стрілка не зупиниться на позначці хлору у воді. Щуп залиште у воді, поверніть колесо до клацання по напрямку РН. Стрілка повинна показати його значення. Воно має бути на рівні 7,2 -7,8 ppm .

Виконавши роботу по збору свідчень, не поспішаючи витріть щуп і вставте його в тримач, пристосований збоку. Не дозволяйте дітям чіпати тестер.  Для відключення поверніть вимикач у положення OFF.

Не викидайте інструкцію, вона допоможе вам відкалібрувати прилад в наступному сезоні.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок