Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: Тестери для басейну
Тестери для басейну
Ціна: 40 грн
Повернутися до початку сторінки

Тестери для басейну

Тільки за допомогою тестерів можна строго контролювати поточні показники якості води та використовувати необхідні для очищення і дезінфекції води препарати...
Детальний опис
Ціна: 40 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Обслуговування Басейну. Реагенти для визначення рівня рН і Cl - краплі 40 грн
Тестер крапельний для вимірювання рівня Cl і pH у воді 137 грн
Обслуговування басейну. Реактиви для визначення рівня pH і Cl - таблетки 10 шт 79 грн
Таблетковий тестер для вимірювання рівня Cl і pH у воді 245 грн
Електронний тестер Bestway Aquatest для визначення pH і Cl у воді 1026 грн

Характеристики Тестери для басейну

Необхідний набір тестерів для ефективного обслуговування басейну - це тестер для контролю рівня рН і визначення обсягу у воді дезинфікуючого засобу. Тільки за допомогою тестерів можна строго контролювати поточні показники якості води та використовувати необхідні для очищення і дезінфекції води препарати не на око, а відповідно до норм, не допускаючи розмноження небезпечних мікроорганізмів. Найбільш використовувані - це краплинні або у вигляді таблеток. Спосіб їх застосування схожий, різниця полягає лише у формі випуску реагенту. За допомогою тестера можна дізнатися поточне показання рН і значення рівня активного (вільного) хлору у воді. 

Якщо використовуєте в басейні для очищення активний кисень вам потрібно купити його для визначення його значення. Найбільш простий, недорогий - це у вигляді крапель. Комплектується він з реагентами, що дозволяють стежити за показаннями рН і для відстеження значення активного хлору. Для початку роботи потрібно зробити забір води з басейну на відстані 30-40 см від поверхні, залишити в пластиковій ємності води стільки, щоб вона досягала контрольної позначки. Потім змішати в резервуарі з жовтою кришкою 4 краплі речовини ОТО (пляшечка з жовтою кришкою), а в резервуарі з червоною кришкою 4 краплі засобу PHENOL RED (пляшечка з червоною кришкою). 

Закрийте всі ємності пробками і інтенсивно перемішайте розчини збовтуванням. Кожна рідина буде пофарбована в певний колір. Тепер порівняйте отриманий колір з кольором на шкалі резервуара. Ви побачите результат за рівнем хлору - це пробірка з жовтою кришкою, а за рівнем рН - це пробірка з червоною кришкою. Допустиме значення хлору лежить в діапазоні 1,0-1,5, рівень рН - 7,2-7,6. Принцип дії у вигляді таблеток подібний капельному, відмінність тільки у формі реагенту. Вважається, що більш точний тестер у вигляді таблеток, бо він упакований герметично і кожна з порцій зберігається окремо. Застосування таблетованого схоже на крапельний, в цьому випадку в кожну ємність поміщається невелика таблетка, після її розчинення стежте за результатом значення рН і активного хлору.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок