Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетові установки Delta-UV ES
Ультрафіолетові установки Delta-UV ES
Ціна: 26505 грн
Повернутися до початку сторінки

Ультрафіолетові установки Delta-UV ES

Ультрафіолетові установки Delta-UV ES. Вода з басейну містить всякого роду забруднення, потрапляючи під випромінювання, що створюється УФ лампою, вода знезаражується.
Детальний опис
Ціна: 26505 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Потужність УФ ламп 1 x 55 Вт 26505 грн
Потужність УФ ламп 1 x 90 Вт 29783 грн
Потужність УФ ламп 1 x 110 Вт 31407 грн
Лампа до ультрафіолету ES-15 3278 грн
Лампа до ультрафіолету ES-20 3990 грн
Лампа до ультрафіолету ES-40 4988 грн
Баласт ES-15/20/40 6413 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Ультрафіолетові установки Delta-UV ES

 

Ультрафіолетові установки Delta-UV ES

Ультрафіолетові установки виробництва США Delta UV ES вважаються найнадійнішими в боротьбі за чисту воду. Професіонали визнають, що даний метод найбільш ефективний і нешкідливий. Дані пристрої зараз використовуються досить часто в приватних/громадських басейнах, в аква-атракціонах, фонтанах та ін водоймах, так як абсолютно безпечні. Для питної води - не призначені!
Механізм роботи установок Ultraviolet ES полягає в тому, що інтенсивна УФ-електролампа, розташовується усередині спеціалізованої камери, в неї і надходить брудна вода. Ця вода з басейну містить всякого роду забруднення, потрапляючи під випромінювання, що створюється УФ лампою, вода знезаражується. У період роботи лампа випромінює хвилі довжина яких 253,7 нм, різноманітні мікроорганізми, такі як найпростіші одноклітинні, віруси, спори грибів, водорості та інші живуть і множаться, під впливом спектру УФ- хвиль на потік проходячої води втрачають життєздатність і гинуть. Спалах, в секунду довжиною, змінює і руйнує ДНК найдрібніших організмів, і призводить до загибелі всіх інфекцій у воді.
Реакторна камера виготовлена ​​для надійності з полірованої нержавійки. Баласт електронний. LED-індикатор, надійний захист від перегрівання і швидкий старт. Використовувана напруга - 220В/50Гц. Дія даного виду випромінювання ніяк не впливає на смакові відчуття і запах води. Корпус DELTA UV ES виконаний з нержавіючої міцної сталі. Дана особливість дозволяє запобігти проникненню води у виріб і забезпечує йому тривалий термін експлуатації.

Гарантія 1 рік.

Технічні характеристики

Характеристики Ультрафіолетові установки Delta-UV ES

Запасні частини та аксесуари - лампа, баласт для ультрафіолету

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок