Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтраційна установка Kripsol Granada-OK
Фільтраційна установка Kripsol Granada-OK
Ціна: 16876 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтраційна установка Kripsol Granada-OK

Kripsol Granada серії Odina. Має світову популярність компанія Kripsol є безумовним лідером у виготовленні високоякісного обладнання
Детальний опис
Ціна: 16876 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Модель насоса З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
500 мм OK51.B 50 мм 9,5 м3/год 100 кг 16876 грн
500 мм OK71.B 50 мм 9,5 м3/год 100 кг 17251 грн
600 мм OK71.B 50 мм 14 м3/год 125 кг 19406 грн
600 мм OK100.B 50 мм 14 м3/год 125 кг 18762 грн
Рекомендовані товари
Насос для басейну Kripsol CK
от 8367 грн

Характеристики Фільтраційна установка Kripsol Granada-OK

Має світову популярність компанія Kripsol є безумовним лідером у виготовленні високоякісного обладнання для будь-якого виду басейнів. Інженерами холдингу створюються такі моделі фільтрувальних установок, які в першу чергу відрізняються простотою за формою і конструкції і, в свою чергу дуже ефективні для очищення води, використаної для наповнення басейну, яскравий представник такого виду обладнання - фільтрувальна установка Kripsol Granada - OK.

Задумавши створити затишну зону для комфортного відпочинку з басейном, його власникові потрібно знати, що експлуатація такої споруди вимагає дотримання певних норм, пов'язаних з якістю води, яка повинна бути абсолютно безпечна для здоров'я відвідувачів, чиста від пилу, великих і дрібних суспензій і знешкоджена від вірусів, грибів і мікроорганізмів. Це досягається за допомогою спеціальних установок з фільтрами і насосами, які відповідають високим вимогам і стандартам якості, прийнятим не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Kripsol Granada - OK потужна пісочна фільтрувальна установка з верхнім підключенням, бочка якої виконана з ламінованого поліестеру. Завдяки кварцовому піску який знаходиться усередині, очищення води відбувається дуже ефективно, тому що цей природний матеріал правильно обраної фракції, є чудовим фільтратом. Ця сучасна фільтрувальна установка розрахована на використання в громадських або домашніх плавальних басейнах для того, щоб підготувати воду для них.

Внизу ємності - бочки мається сепаратор - дренажна система, з його допомогою очищена вода повертається знову в басейн. Кварцовий пісок засипається на сепаратори. Вода з басейну за допомогою насоса подається зверху і наповнює фільтрувальну бочку. При проходженні крізь багатошаровий рівень кварцового піску, вода очищається, частки бруду і суспензії з води затримуються на піску, тому приблизно один раз на тиждень його потрібно міняти. Щоб знати, брудний пісок вже чи ні, фільтрувальна установка Kripsol Granada - OK обладнана манометром, який відстежує тиск усередині бочки. Якщо тиск доходить до рівня в 1,5бар, кварцовий фільтрат потребує промивання. Режими роботи пристрою можна легко задавати за допомогою вентиля. При правильній експлуатації, відповідно до інструкції з використання, своєчасній заміні або очищення фільтруючого матеріалу, виріб прослужить максимально тривалий термін.

Незважаючи на те, що іспанська фільтраційна установка Kripsol Granada-OK виготовлена з високоміцних матеріалів, стійких до зовнішніх чинників, виріб не рекомендується зберігати в середовищі насиченої агресивними хімічними засобами.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок