Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Підігрів басейну: Сонячна система Elecro Thermecro Solar Pool & Spa
Сонячна система Elecro Thermecro Solar Pool & Spa
Ціна: 129000 грн
Повернутися до початку сторінки
Підігрів басейну: Сонячна система Elecro Thermecro Solar Pool & Spa

Сонячна система Elecro Thermecro Solar Pool & Spa

Революційна новинка від британської компанії Elecro Engineering - сонячна система Thermecro Solar Pool & Spa для економного та ефективного підігріву води в басейні і СПА.
Детальний опис
Ціна: 129000 грн
в наявності
Артикул Кількість трубок Площа нагріву Ціна  
12 14 - 27 м2 129000 грн
32 28 - 53 м2 199000 грн
48 42 - 82 м2 267400 грн

Характеристики Сонячна система Elecro Thermecro Solar Pool & Spa

Революційна новинка від британської компанії Elecro Engineering - сонячна система Thermecro Solar Pool & Spa для економного та ефективного підігріву води в басейні і СПА. Для роботи даного обладнання немає необхідності в електроенергії або іншому живленні, теплову енергію пристрій бере з сонячної радіації. Гарантує нагрів води, навіть якщо навколишня температура низька, нагріває воду в похмуру погоду, працює весь рік, включно взимку. Все вище сказане говорить про те, що сонячний нагрівач води Thermecro Solar Pool & Spa є дуже хорошим варіантом для будь-яких басейнів і СПА ванн. Thermecro це природне і безкоштовне джерело підігріву води.

Сонячна система Elecro Thermecro поставляється з усіма необхідними комплектуючими. Немає необхідності в додатковому насосі і тепловому обладнанні (теплообміннику). Повністю готова до роботи.

Сонячний колектор для нагрівання води Elecro Thermecro Solar Pool & Spa поставляється в трьох варіантах, що відрізняються кількістю трубок: 16, 32 або 48. Залежно від обсягу басейну, від 14 до 82 м3, користувач вибирає потрібну модель. Ще одна особливість - систему можна встановлювати як вам буде зручно: вертикально, горизонтально, під нахилом.

Особливості системи Thermecro

 • Принцип роботи системи в накопиченні сонячного світла і випромінювання;
 • застосовує найбільший відсоток випромінювання, що потрапляє на колектор;
 • працює постійно, також і взимку;
 • підігріває навіть при низькій температурі;
 • гріє воду в басейні в похмуру погоду;
 • гарантує більш високу t води в порівнянні з іншими подібними колекторами.

Головні переваги

 • Система здатна вловити до 92% сонячних променів і трансформувати їх в тепло;
 • нагріває воду до 90 ° С;
 • в пристрої встановлені вакуумні трубки, які отримують випромінювання з будь-якого кута, і утримують його дуже довго;
 • при зборі тепла і гарячої води не відбувається газовиділення або горіння, викид шкідливих речовин дорівнює 0;
 • пристрій може гріти будь-яку воду, прісну, морську, очищену або хлоровану;
 • економія, прилад не потребує будь-якого палива, електрики і витратних матеріалів, деталі системи прослужать багато років без заміни;
 • сонячна система має в комплекті все необхідне для установки;
 • дане обладнання не займає багато місця;
 • надійність конструкції за рахунок матеріалів з яких вона виготовлена ​​- це титан, боросилікат, анодований алюміній і стійкі до ультрафіолету полімерні сплави.

Принцип роботи сонячної системи Elecro Thermecro Solar Pool & Spa

Конструкція складається з вакуумних трубок, які захоплюють сонячні промені і трансформують їх у тепло. Пристрій розрахований на використання його щодня багато років.

Трубки мають форму циліндра з боросилікатного скла з барієвими газовбирачами. Знижена здатність відображення трубок створює вакуум, який ізолює вже підігріту воду. І як результат, на воду майже не має впливу температура навколишнього середовища і тепло зберігається всередині.

Покриття трубок нагріває воду за рахунок отриманих сонячних променів, які акумулюється в денний час. Особливе покриття дає можливість вловлювати пряме, відображене і розсіяне світло, при цьому зберігаючи тепло. Потім отримане тепло, що знаходяться в центральній зоні трубки переходить воді.

Всі трубки мають титановий капіляр для того, що б направляти нагріту воду з самого гарячого відділу вакуумного циліндра на трубопровід басейну або spa.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
 • труби
 • клапан
 • обв'язка
 • цифровий блок контролю
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 34425 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 174231 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4670 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7560 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 6725 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 9889 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 8615 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 10745 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 11078 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 46359 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 20880 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок