Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 5 Full Control
Мінімийка Karcher K 5 Full Control
Ціна: 9799 грн
Повернутися до початку сторінки
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 5 Full Control

Мінімийка Karcher K 5 Full Control

Артикул: 1.324-500.0
Мінімийка Karcher K 5 Full Control NEW нове інноваційне рішення всесвітньо відомої німецької компанії.
Детальний опис
Ціна: 9799 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Мінімийка Karcher K 5 Full Control

Мінімийка Karcher K 5 Full Control NEW нове інноваційне рішення всесвітньо відомої німецької компанії. Виробник гарантує споживачеві високий результат і повний контроль над процесом прибирання, завдяки потужному тиску струменя, продуктивності і високої надійності.


Новий апарат високого тиску стане неоціненним помічником при наведенні порядку на прибудинковій території, для миття фасадів будівель. Тераса, паркан, вуличні меблі, садові доріжки, велосипед, мопед і навіть автомобіль змінять свій зовнішній вигляд до невпізнання.


За допомогою доступної для користувача маркування, спрощується вибір оптимального режиму відповідного типу, що очищається. Світлодіодний дисплей, розташований безпосередньо на пістолеті відображає значення робочого тиску струменя, тим самим забезпечуючи оптимальне рішення поставлених завдань, виключаючи пошкодження робочих поверхонь. Віялове сопло «VarioPower» легко повертається. Це дозволяє вибрати оптимальний з 3-х рівнів, або задіяти в роботі миючу хімію, яка дозволяє привести в порядок жорсткі кам'яні поверхні і більш м'які з дерева.


Мінімийка Karcher K 5 Full Control NEW обладнана двигуном з водяним механізмом охолодження, який значно економічніше і довговічніше при експлуатації, а також не схильним ржавінню алюмінієвим насосом.
Апарат використовує систему забору хімії Plug & Clean. Це найпростіший, але ефективний спосіб роботи з такими засобами, який забезпечує моментальну заміну пляшки, шляхом впровадження її в адаптер ззаду на корпусі. Це дозволяє виключити прямий контакт з миючим розчином, виключити можливість його витоку.
Відрізняється в K 5 Full Control і довжина шланга високого тиску, вона становить 8 метрів, що поставляється в комплекті грязьова фреза призначена для видалення найбільш стійких забруднень, а надійний фільтр попереднього очищення простежить за чистотою води, що поставляється в апарат, тим самим оберігаючи помпу від несправностей.


Телескопічна ручка мийки K 5 Full Control виконана з високоякісного алюмінію, її висоту легко підібрати для комфортної роботи оператора, можна повністю скласти для зручності транспортування, зберігання. Наявні в комплекті або окремо придбані аксесуари компактно зберігаються на корпусі.
Мінімийка Karcher K 5 Full Control NEW ідеальний варіант для регулярного очищення середнього ступеня забруднень. Продуктивність агрегату за площею може досягати 40 кв.м / год.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  •      Пістолет високого тиску
  •      Струменевий трубка Vario Power
  •      Грязьова фреза
  •      Шланг високого тиску, 8 м
  •      Система Quick Connect на апараті
  •      Телескопічна ручка
  •      Мотор з водяним охолодженням
  •      М'який мішок для аксесуарів
  •      Встроєний фільтр тонкого очищення води
  •      Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок