Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Мінімийки високого тиску: Мінімийка K 7 Premium Full Control
Мінімийка K 7 Premium Full Control
Ціна: 15999 грн
Повернутися до початку сторінки
Мінімийки високого тиску: Мінімийка K 7 Premium Full Control

Мінімийка K 7 Premium Full Control

Артикул: 1.317-100.0
Безконтактна напівпрофесійна мінімийка K 7 Premium Full Control NEW відноситься до преміального класу побутових апаратів високого тиску німецької компанії Karcher.
Детальний опис
Ціна: 15999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Пилосос Karcher VC 6
8299 грн

Характеристики Мінімийка K 7 Premium Full Control

Безконтактна напівпрофесійна мінімийка K 7 Premium Full Control NEW відноситься до преміального класу побутових апаратів високого тиску німецької компанії Karcher. Потужна помпа виконана з високоміцного алюмінію, тому розрахована на максимально можливий тиск, фільтр тонкого очищення стежить за якістю поступаючої на її вхід води, двигун захищений від перегрівання механізмом водяного охолодження, це сприяє стабільній, безперервній роботі протягом півтори години з невеликими перервами, практично кожен день.

Високопродуктивний новий апарат K 7 Premium Full Control крім високих характеристик настільки комфортний при використанні, що може бути задіяний для вирішення будь-яких завдань, пов'язаних з впорядкуванням і наведенням чистоти на території приватного домоволодіння. Його високих параметрів достатньо, щоб помити не один автомобіль, вуличний басейн і багато іншого, що потребує очищення.

Karcher K 7 Full Control оснащений барабаном для намотування 10-ти метрів шланга високого тиску, має в комплекті все необхідне для ретельного догляду за автомобільним транспортним засобом будь-якого розміру. Ресурс і оснащення автомийки значно розширюють можливості пристрою, воно розраховане на видалення з великих площ найстійкіших і складних забруднень. Високої потужності і продуктивності в 600 л / год АВТ «Преміум» класу вистачає для очищення автомашини від бруду, дорожнього пилу, жирних і масляних плям, інших забруднень, що виникають при експлуатації автоматичного засобу пересування.

Струменевий пістолет тепер має нову конструкцію, в ньому використана функція «Power Gun», за допомогою якої можна швидко змінити потужність подачі струменя на пістолеті. Залежно від характеристик оброблюваної поверхні, оператор сам вибирає необхідну потужність тиску насоса.

Нова в цьому апараті і ергономічна висувна ручка, що підвищує зручність при зберіганні і транспортуванні. У разі необхідності вона повністю «утоплюється» в корпусі і не заважає.

Якщо основна мета використання Karcher K 7 Full Control миття автомобілів, то для обережної дбайливої ​​роботи споживачеві не впоратися без «Vario Power». Це струменева трубка, функції якої істотно розширені в залежності від складності поставлених завдань. Тепер з'явилася можливість регулювати потужність струменя води в діапазоні 20 - 160 бар. Даний механізм буде особливо корисний, якщо потрібно швидко змити нанесений хімічний засіб з авто, іншій зовнішній поверхні.

Купуючи мінімийки Karcher K7 Full Control можна помітити, що в комплекті поставки передбачена пінна насадка, спеціальний автомобільний шампунь з вдосконаленою формулою «3 в 1». За допомогою цих важливих аксесуарів можна рівномірно нанести хімію на оброблювану поверхню. Унікальний механізм «Plug'n'Clean» дозволяє швидким рухом руки встановити нову пляшку з хімією. Якщо завдання ще більш ускладнені, в комплект поставки входить пінна насадка професійного рівня для утворення активної піни.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
 •     Захист від дітей
 •     Запобіжний клапан
 •     Пістолет високого тиску
 •     Струменевий трубка Vario Power
 •     Грязьова фреза
 •     Барабан для шланга високого тиску
 •     Шланг високого тиску, 10 м
 •     Телескопічна ручка
 •     Мотор з водяним охолодженням
 •     М'який мішок для аксесуарів
 •     Встроєний фільтр тонкого очищення води
 •     Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок