Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 4
Мінімийка Karcher K 4
Ціна: 5999 грн
Повернутися до початку сторінки
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 4

Мінімийка Karcher K 4

Артикул: 1.180-150.0
Мінімийка Karcher K4 середній клас безконтактних миючих апаратів високого тиску всесвітньо відомої німецької компанії.
Детальний опис
Ціна: 5999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Мінімийка Karcher K 4

Мінімийка Karcher K4 середній клас безконтактних миючих апаратів високого тиску всесвітньо відомої німецької компанії. Як і інші представники цього виду прибиральної техніки відрізняються відчутною для споживача зручністю і компактністю. Прилади показують високу ефективність для певного для них кола завдань. Прогресивний електричний двигун, яким обладнана мийка K4, захищений від перегріву механізмом водяного охолодження. Це допомагає йому тривалий час працювати без зупинки, видаляючи середні по стійкості забруднення на терасі будинку, даху або паркані. Їй можна прочистити каналізацію, дренажні системи в прибудинкових технічних приміщеннях і багато іншого.

Мінімийка Karcher K4 оснащена електричним двигуном, стійким до впливу вологи насосом, водяним фільтром, що оберігає насос від частинок бруду, що містяться у воді, запобіжними клапанами на виході і вході апарату.

Керхер K4 укомплектований 6-ти метровим шлангом високого тиску, пістолетом з системою швидкого з'єднання зі шлангом «Quick Connect». Трубка «Vario Power» спрощують періодичний догляд за велосипедом, мопедом і навіть невеликим автомобілем. Чистячий засіб з ємності забирається спеціальним механізмом, «Plug and Clean» регулює обсяг подачі миючої хімії, дозволяє в одне клацання зробити заміну авто-шампуню, а застосовуючи грязьову фрезу можна ретельно опрацювати очищувальні поверхні. Функціональні можливості портативної мийки істотно розширюються, якщо використовувати спеціальні аксесуари Керхер, представлені виробником в широкому асортименті.

Конструктивно корпус агрегату виконаний з ударостійкого пластику, електричний кабель намотується на спеціальне пристосування у вигляді гака, змінюється по висоті телескопічна ручка, дозволяє створити комфортні умови для роботи, зручно переміщати мийку в разі потреби. Миючий апарат обладнаний баком для миючої хімії, оснащений великими колесами для швидкого транспортування.
Принцип роботи миючого пристрою: за допомогою насоса вода засмоктується з зовнішнього джерела і через вхідний клапан проходить фільтр грубого очищення. Потім вона під високим тиском викидається з сопла, утворюючи могутній струмінь. Саме вона очищає поверхні, не залишаючи й сліду від бруду.

Технічні характеристики Керхер K4:

· Потужність: 1,8 до Вт;

· Продуктивність: 420 л / год;

· Робочий тиск: 130 бар.

Мінімийка Karcher K4 не призначена для інтенсивного використання і буде надійно служити, якщо час безперервної роботи не буде перевищувати 25 - 30 хвилин. У цьому випадку їй гарантована стабільна робота, довговічність і безпека при експлуатації.

Технічні характеристики

Технічні характеристика мінімийка К4

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  •     Чистячі засоби
  •      Пістолет високого тиску
  •      Струменева трубка Vario Power
  •      Грязьова фреза
  •      Шланг високого тиску, 6 м
  •      Система Quick Connect на апараті
  •      Подача миючого засобу через
  •      Мотор з водяним охолодженням
  •      Встроєний фільтр тонкого очищення води
  •      Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок