Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос Samsung NAVIBOT SR8895
Робот пилосос Samsung NAVIBOT SR8895
Ціна: 9999 грн
Повернутися до початку сторінки
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос Samsung NAVIBOT SR8895

Робот пилосос Samsung NAVIBOT SR8895

Артикул: 8895
Робот-пилосос моделі Samsung Navibot Silencio SR8895 розрахований на виконання наступних режимів прибирання приміщення: щоденне прибирання, прибирання за розкладом, авто,...
Детальний опис
Ціна: 9999 грн
немає в наявності

Характеристики Робот пилосос Samsung NAVIBOT SR8895

Робот-пилосос моделі Samsung Navibot Silencio SR8895 розрахований на виконання наступних режимів прибирання приміщення: щоденне прибирання, прибирання за розкладом, авто, максимум, пляма, режим ручного і режим уздовж стіни. Головною особливістю апарата є система орієнтації, що дозволяє прокладати оптимальну траєкторію маршруту пересування. Він здатний в мінімально короткий час охопити певну для прибирання територію залишивши неприбраними зовсім невеликі ділянки. Такий агрегат ідеальний для щоденної роботи у зв'язку з раціональними витратами часу, внутрішнього ресурсу робота і спожитої електроенергії. Корпус робота-пилососа NaviBot SR8895 виконаний в класичній формі круга, на якому в центрі є панель з 4-мя сенсорними кнопками, чотирьох-розрядним світлодіодним 7-ми сегментним індикатором і додатковими значками зі світлодіодним підсвічуванням.

Спереду на апараті розташована відеокамера спрямована вгору для орієнтування по стелі. Пилосос оснащений механічними датчиками зіткнення, які чутливі до пересування бампера, датчиками-ІК наближення до перешкод, перепаду висоти, визначення маяків Virtualguard і датчиком при відриві від підлоги. База для підзарядки обладнана вбудованим блоком живлення, це робить важчою агрегат. Підстава бази достатньо широке в діаметрі, внизу розташовані 2-і гумові ніжки і 2-і гумові фігурні майданчики. Режим Максимум призначений для ретельної чистки, в ньому пилосос працює до мінімально допустимого значення заряду акумулятора з урахуванням запасу для повернення на базу.

Сучасна система управління Visionary Mapping ™ виробляє близько тридцяти знімків за секунду за допомогою вбудованої камери, для створення допоміжної карти всього будинку або кімнат окремо. Navibot здатний запам'ятати оптимальний шлях для прибирання і фіксувати своє місцезнаходження у приміщенні. Механізм Navibot за допомогою двох вбудованих процесорів думає дуже швидко, ефективно. Virtual guard контролює зону чистки за допомогою двох режимів: "Віртуальна стіна", "Віртуальна двері". Режим "Віртуальна стіна" визначає заборонену зону для Navibot, де знаходяться крихкі предмети, а режим "Віртуальні двері" задає порядок прибирання приміщень. 39-ть сенсорів Navibot захищають агрегат від падіння з драбин, заплутування в проводах, зіткнення з предметами. Спеціальний датчик здійснює контроль і автоматично відключає провідні колеса, приводну щітку, бічні обертові щітки, двигун, в разі, якщо пилосос підняти під час роботи.

Переважні особливості Samsung Navibot Silencio SR8895:

 • Visionary Mapping - система орієнтації;
 • прокладання раціонального маршруту;
 • бічні щітки в кол 2 шт .;
 • відсік для швидкого видалення пилу, HEPA -фільтр;
 • режими «віртуальна стіна», «віртуальні двері»;
 • прибирання в певний час, щоденна очистка;
 • корпус пилозбірника прозорий;
 • база стійка, безшумна робота.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
 • Пилосос 
 • Зарядна база 
 • ІК пульт дистанційного керування та два елементи живлення ААА для нього 
 • Керівництво користувача 
 • Пристрій Virtualguard 
 • Запасний фільтр 
 • Чистяча щітка 
 • Тримач пульта дистанційного керування 
 • Насадка «Моп» з мікрофібри 
 • Планка насадки «Моп»
Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 13470 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 26465 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 41699 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 40584 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 59959 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 53265 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 54605 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot UR400
Новинка в лінійці автоматизованих пилососів - Aquabot UR400. Водний робот призначений для якісної очистки великих приватних басейнів розміром до 100 м².
найкраща ціна 50873 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 50303 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot WR400
Новий роботизований пилосос від ізраїльської компанії Aquabot - WR400 створений для ефективного очищення габаритних приватних басейнів розміром до 80 м² абсолютно...
найкраща ціна 59394 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum Junior
Aquabot Magnum Junior найкращий варіант для очищення габаритних приватних і громадських басейнів.
найкраща ціна 90545 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 242222 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок