Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Господарські Пилососи вологого і сухого прибирання: Пилосос сухого та вологого прибирання WD 1 Car Dacar
Пилосос сухого та вологого прибирання WD 1 Car Dacar
Ціна: 1899 грн
Повернутися до початку сторінки
Господарські Пилососи вологого і сухого прибирання: Пилосос сухого та вологого прибирання WD 1 Car Dacar

Пилосос сухого та вологого прибирання WD 1 Car Dacar

Артикул: 1.098-307.0
Пилосос Karcher MV 1 Car Dakar компактний агрегат початкового класу для господарського використання.
Детальний опис
Ціна: 1899 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Мінімийка Karcher K 2 Basic
1799 грн

Характеристики Пилосос сухого та вологого прибирання WD 1 Car Dacar

Пилосос Karcher MV 1 Car Dakar компактний агрегат початкового класу для господарського використання. Його відрізняє невелика вага розміри, доступна ціна. Модель приурочена до авторалі Париж - Дакар, німецький виробник вирішив відобразити це в найменуванні сучасного універсального прибирального пристрою.

Електричний двигун на 1000 Вт без особливих зусиль справляється з колом відведених для нього завдань. Він демонструє таку потужність всмоктування, яка властива апаратам на 1200 Вт. Використання ударостійкого пластику в якості матеріалу для корпусу не випадково, він здатний захистити від пилу і пошкоджень внутрішні механізми пристрою. Маневрені поворотні колеса допомагають при переміщенні між робочими зонами, вбудовані місця для аксесуарів забезпечують їх надійне зберігання.

Побутовий господарський пилосос Karcher MV 1 Car Dakar функціонально передбачає прибирання сухого сміття, здатний він впоратися і з брудною рідиною. Сфера застосування прибирального апарату досить широка - наведення порядку всередині будинку, на балконі, в гаражі, майстерні та ін. При необхідності всмоктування невеликого об'єму води в господарських та підвальних приміщеннях. Найкращий варіант для підтримування чистоти в салоні автомобіля, так як оснащений всмоктуючою м'якою щіткою для дбайливого очищення делікатних покриттів, спеціальною насадкою для чищення сидіння з тканини. З його допомогою в найменші терміни легко зібрати пісок і частинки дрібного гравію, залишки від їжі і багато іншого. Вузька подовженої форми щілинна насадка дозволяє без зусиль всмоктувати бруд у важкодоступних місцях. 2 замка великого розміру з механізмом «Pull & Push» забезпечують зручне відкривання / закривання контейнера. Функція видування вирішує завдання там, де пропилососити не вдається. Зручна ручка незамінна при транспортуванні. Силовий кабель можна безпечно зберігати на самому котлі.

Для накопичення сухого сміття розробником передбачений двошаровий паперовий фільтр - мішок, волога збирається в спеціальний піно-матеріальний. Обсяг накопичення брудної рідини чітко відстежується запатентованою поплавковою системою. Бак побутового пилососа Karcher MV 1 Car Dakar займає обсяг у 15 літрів, тим самим без перерви у прибиранні накопичуючи велику кількість різного сміття. Це допомагає апарату стати працьовитим і невтомним помічником у трудомісткому домашньому прибиранні.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
 • Всмоктуючий шланг, 1.8 м, 35 мм
 • Усмоктувальні трубки, 3шт., 0.35 м, 35 мм,
 • Насадка для вологого і сухого прибирання,Clips
 • Поролонновий фільтр
 • Щілинна насадка
 • Автомобільна насадка
 • Паперовий фільтр-мішок, 1 шт.
 • Функція видування
 • Зберігання аксесуарів на пристрої
 • Усмоктувальна щітка з м'якою щетиною
 • Текстильний фільтр-пакет, 1 шт.
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок