Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос Karcher RC 4000
Робот пилосос Karcher RC 4000
Ціна: 26999 грн
Повернутися до початку сторінки
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос Karcher RC 4000

Робот пилосос Karcher RC 4000

Артикул: 1.269-200.0
Karcher RC 4000 серія роботів пилососів застосовуваних для сухого прибирання пилу і забруднень з будь-яких підлогових покриттів.
Детальний опис
Ціна: 26999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Робот пилосос Karcher RC 4000

Karcher RC 4000 серія роботів пилососів застосовуваних для сухого прибирання пилу і забруднень з плитки, паркету, лінолеуму, ковроліну, килимів, ламінату, шляхом всмоктування потоком повітря. Даний апарат одні з небагатьох, що може самостійно очищати себе від нагромадилося сміття. Це ідеальне рішення для повної автономної прибирання будь-якого приміщення. Особливість Karcher RC4000 в тому, що його база крім зарядки пристрою виконує функцію пилозбірника, і якщо в самому агрегаті пилозбірник об'ємом близько 0,2 л, в контейнері разом з базою два літри. Це дозволяє звільняти його від пилу значно рідше.

Перед підзарядкою пилосос обов'язково очищає свій контейнер із пластику, з якого накопичена пил і сміття переміщуються за допомогою вакууму в мішок-пилозбірник. Це відбувається протягом хвилини, потім робот виконує процес підзарядки, яка триває від 10 до 20 хв. Цей робот не оснащений програмами, які задають алгоритм пересування по колу, уздовж стіни, зигзагами, по спіралі і т.п. На згадку робота впроваджені чотири програми руху, які їм автоматично вибираються в залежності від показників датчиків, вбудованих в резервуар для сміття і вказують на ступінь забруднення підлоги.

На корпусі Karcher RC 4000 розташована кнопка «включення /виключення», кнопка повернення робота на базу, кнопка вибору режиму уборки - індикатори тривалості 3/6/9 годин, кнопка і індикатор «тихе прибирання», індикатор, що сигналізує про необхідність зміни пилозбірника. Автоматика пристрою складається з чотирьох датчиків розпізнавання перепаду висот, датчиків рівня забруднення підлоги, навігаційна інфрачервона система, контактні датчики розпізнавання перешкод. З їх допомогою апарат дізнається, де він знаходиться, стежить за перешкодами, визначає куди далі йому прямувати. Карман для пилозбірника у вигляді мішка. Корпус робота-пилососа обладнаний двома великими і двома малими колесами, підвіскою коліс подпружиненной, круглого знімного вала-щітки, кругового бампера з гуми для захисту меблів. На верхній частині корпусу Karcher RC4000 обладнаний спеціальними гумовими вушками, які виключають застрявання пристрою під меблями. Робот їздить по покриттю поки у нього не заповниться пилозбірник або не сяде заряд акумулятора, тоді він повернеться на базу. Процес здійснюватиметься, до тих пір, поки пилосос не пройдеться повністю по всьому приміщенню, ретельно прибираючи його.

Переважні особливості робота пилососа Karcher RC 4000:

 • самостійно очищується від накопиченого сміття та пилу;
 • тривалість збирання автономно 20-60 хвилин, після підзарядки акумулятора продовжує роботу у початково обраної програми;
 • час підзарядки 10-20 хвилин;
 • нікель-метал-гідридний акумулятор ємністю 1700 мАг;
 • тиха робота без шуму;
 • чотири програми, режим «тихе прибирання»;
 • щітки додаткові, мішок-фільтр;
 • кромка з гуми для захисту меблів.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь

Робот пилосос Karcher RC 4000:

 • Щітки 
 • Датчик ступеня забруднення 
 • Датчики перепаду висот 
 • Інфрачервона навігаційна система 
 • Контактні датчики 
 • Кромка для захисту меблів по периметру 
 • Фільтр-мішок
Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 14400 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 26465 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 34395 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 40584 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 49070 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 53265 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 54605 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot UR400
Новинка в лінійці автоматизованих пилососів - Aquabot UR400. Водний робот призначений для якісної очистки великих приватних басейнів розміром до 100 м².
найкраща ціна 50873 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 50303 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot WR400
Новий роботизований пилосос від ізраїльської компанії Aquabot - WR400 створений для ефективного очищення габаритних приватних басейнів розміром до 80 м² абсолютно...
найкраща ціна 59394 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum Junior
Aquabot Magnum Junior найкращий варіант для очищення габаритних приватних і громадських басейнів.
найкраща ціна 90545 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 242222 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок