Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос iRobot Roomba S9
Робот пилосос iRobot Roomba S9
Ціна: 31999 грн
Повернутися до початку сторінки
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос iRobot Roomba S9

Робот пилосос iRobot Roomba S9

Артикул: irobot roomba s9
Високотехнологічний робот-пилосос iRobot Roomba S9 з можливістю підключення до смартфону за допомогою Wi-Fi для максимально комфортного прибирання.
Детальний опис
Ціна: 31999 грн
в наявності

Характеристики Робот пилосос iRobot Roomba S9

Roomba S9 - найрозумніший, найпотужніший робот-пилосос американської компанії iRobot. Нова модель представляє революційну технологію для очищення глибоких кутів і вздовж крайок для ретельного очищення.

Робот пилосос для сухого прибирання iRobot Roomba S9 виконує найглибше очищення в порівнянні з усіма попередніми моделямі. В чудовій 3-ступеневій системі очищення використовуються подвійні гумові щітки з декількома поверхнями і 40-кратне всмоктування для потужного втягування бруду, сміття і шерсті домашніх тварин з будь-якої точки вашого житла. Завдяки технології Power Boost автоматично збільшується всмоктування для очищення вглиб ворси килимів.

Технологія PerfectEdge® і навігація vSLAM®️.

Дана технологія з просунутими датчиками і спеціально розробленій кутовій щітці з п'ятьма кистями для максимального захоплення бруду і сміття з глибоких кутів і вздовж стін, потім направляє сміття на шлях робота, для його всмоктування.

Під час очищення робот пилосос Roomba S9 керується серйозними розумовими здібностями.

Використовуючи передові технології навігації vSLAM, робот збирає понад 230 400 точок даних кожну секунду, для створення точної карти і очищення всього рівня вашого будинку.

Інтелектуальна картографія Imprint ™: очищення і планування по кімнатах.

Вивчає, створює карти і пристосовується до вашого житла.

Imprint ™ Smart Mapping дозволяє пилососу визначити найкращий спосіб прибирання кожної кімнати. Можливість контролю, які приміщення були прибрані і коли. Вдосконалені датчики постійно сканують простір попереду пилососа зі швидкістю двадцять п'ять разів на секунду, для виявлення та уникнення перешкод на шляху очищення.

"Румба, прибери мою вітальню."

Пилосос знає, як проїхати з вашої кухні в вітальню. Користувачеві надається можливість вибору, які приміщення прибираються і коли за допомогою програми iRobot HOME.

iRobot Roomba S9 здатний ставати розумнішими.

Прилад поставляється з сучасним обладнанням, яке надає інтелектуальні опції, які вам подобаються сьогодні, і доступ до наших останніх досягнень в майбутньому - через оновлення програмного забезпечення, розроблені для поліпшення функціональності в майбутньому.

Автоматизований пилосос - те, що потрібно, якщо в будинку є тварини.

Максимально ефективний фільтр створений з особливого матеріалу, який затримує 99% алергенів, що створюються цвіллю, пилком, шерстю тварин, пиловим кліщем.

Пилосос оснащений подвійними гумовими щітками-валиками, що мають кілька поверхонь, і збільшені по ширині на 30%, в порівнянні з щітками в попередніх версіях роботів-прибиральників.

Ну і звичайно ж, робот Румба S9 має всі функції попередніх поколінь: локальна очистка поверхні, визначення найбільш забруднених ділянок підлоги, включення за розкладом, автоматична підзарядка і повернення на прибирання при необхідності.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот Полотер iRobot Braava Jet 240
Новий робот підлоготер 2016 року - IRobot Braava Jet 240 вирішить проблему брудних підлог в невеликих приміщеннях, таких як кухня і ванна кімната.
найкраща ціна 6339 грн
Робот газонокосарка Robomow RC304u
Робот газонокосарка Robomow RC304u одна з найкрасивіших моделей, буде чудовим доповненням до ваших доглянутих газонів.
найкраща ціна 41999 грн
Робот пилосос iRobot Roomba i7
Новий робот пилосос для сухого прибирання iRobot Roomba i7 ще більш розумний і комфортний в експлуатації, в порівнянні з іншими моделями.
найкраща ціна 20899 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 15370 грн
Робот газонокосарка Robomow RS 615 Pro
Робот-газонокосарка Robomow RS 615 Pro створена для стрижки газону максимальною площею 30 соток.
найкраща ціна 79999 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 22910 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 28478 грн
Робот пилосос iRobot Roomba 690
Ексклюзив! Тепер ви можете підключатися до вашого робота прибиральника iRobot Roomba 690, де б ви не були за допомогою Wi-Fi.
найкраща ціна 10610 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 38448 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 39788 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 46110 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 47270 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 47645 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 229473 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок