Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос iRobot Roomba 890 Wi Fi
Робот пилосос iRobot Roomba 890 Wi Fi
Ціна: 13540 грн
Повернутися до початку сторінки
Робот Пилосос iRobot Roomba: Робот пилосос iRobot Roomba 890 Wi Fi

Робот пилосос iRobot Roomba 890 Wi Fi

Артикул: 890
Підключайтеся до прибирання з новим роботом-пилососом з поліпшеними характеристиками очищення iRobot Roomba 890 Wi-Fi c будь-якої точки планети.
Детальний опис
Ціна: 13540 грн
в наявності

Характеристики Робот пилосос iRobot Roomba 890 Wi Fi

Підключайтеся до прибирання з новим роботом-пилососом з поліпшеними характеристиками очищення iRobot Roomba 890 Wi-Fi c будь-якої точки планети. Просунута система очищення з триступеневим очищенням щітками, яка розмелює, піднімає і видаляє бруд, сміття і волосся з 5-кратним збільшенням потужності для підвищення ефективності очищення. Пилосос Roomba 890 включає в себе високопродуктивні щітки, які розроблені для збору волосся і сміття, що не заплутується. Починайте прибирання і плануйте в будь-який зручний для вас час, з будь-якого місця, де ви знаходитесь в даний момент, використовуючи додаток iRobot HOME.

Інтелект

 • Проста навігація: широкий набір датчиків дає можливість роботові-прибиральникові Roomba прокладати собі шлях в куточках і закутках вашого будинку.
 • Виявляє бруд, який може бути пропущена: застосовує акустичні і оптичні датчики для знаходження великої кількості бруду, волосся, вовни тварин, пилу, а потім фокусує прибирання там, де це потрібно найбільше.
 • Не спуститься по сходах: датчики висоти дозволяють роботові-прибиральникові не падати зі сходів і виступів.


Простота

 • Підключайтеся до очищення з будь-якого місця розташування: Програма iRobot HOME дає можливість прибирати і зручно планувати - в будь-який зручний час і не важливо в якому місці ви знаходитеся в даний момент. Тепер сумісний з пристроями з Amazon Alexa і Google Assistant.
 • Підтримка на основі додатків: доступ до порад, підказок і підтримки на долоні.
 • Моніторинг статусу. Застосовуйте додаток iRobot HOME для перегляду стану завдань очищення.
 • Очищає килимові і тверді покриття від волосся легко: валики-щітки не мають щетини, як в попередніх серіях Румба, запобігають плутанину і застрявання волосся, вовни і інших видів відходів на щітках, що полегшує прибиральникові Roomba 890 щодня виконувати свою роботу.
 • Очищення за розкладом: ваш пилосос iRobot Roomba 890 встановлюється на очистку до 7-ми раз на тиждень, а це значить, що ваш будинок буде чистим щодня.
 • Давайте дізнаємося, коли корзина для сміття наповнена: у робота є індикатор, який дає вам дізнатися, коли корзина заповнюється і її потрібно спорожнити. Також користувач може подивитися наповненість контейнера через програму iRobot HOME.
 • Прибирає всі типи покриття: ваш робот Roomba автоматично налаштовується на очистку килимів, плиток, листяних порід і ламінованих підлог, коли він переміщається по будинку.
 • Автоматична станція дозарядки: ваш пиловловлювальний робот завжди готовий до очищення, так як він самостійно повертається на док-станцію Home Base між прибиранням для перезарядки.


Чистота

 • До п'ятдесяти відсотків вище результативність очищення: 3-етапна система очищення AeroForce використовує безщетінние валики-щітки і двигун, під назвою Gen 2 для підвищення ефективності очищення і нижчого рівня потреби для обслуговування пилососа.
 • Ефективна технологія очищення: Подвійні протиобертові валики з міцною гумовою конструкцією, які захоплюють бруд, волосся і великі клаптики сміття з килимів, доріжок і твердого покриття, зменшуючи при цьому сплутування волосся на щітках.
 • Очищає уздовж стін і кутів за допомогою додаткової щітки: щітка, що знаходиться з боку пилососа штовхає сміття на шлях до трьох ступеневої системи очищення.
 • Вловлює 99% алергічних речовин, пилку і частинок: фільтр високої ефективності AeroForce здатний затримати частинки розміром до 10 мікрон.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Миючий робот пилосос Hobot Legee 668
Представляємо унікальний в своєму роді миючий робот пилосос з функцією сухого прибирання - Hobot LEGEE 668.
найкраща ціна 11950 грн
Робот для мийки вікон Hobot 298
Новинка 2019 року вже в Україні! Нова модель робот для мийки вікон Hobot 298 - це покращений варіант, попередньої моделі Hobot 288.
найкраща ціна 14400 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Tornax RT 3200
Новий робот пилосос Zodiac Tornax RT3200 відмінно впорається із завданням прибирання приватних басейнів невеликих розмірів - 10 на 5 м.
найкраща ціна 26465 грн
Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac XL Pilot
Незвичайно ефективний, простий в обслуговуванні і швидкий в роботі Hayward® SharkVac XL Pilot
найкраща ціна 34395 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Bravo
Робот-пилосос Aquabot Bravo для очищення відкритиx/закритих басейнів з будь-якими покриттями і будь-якої форми, площа до 80 кв.м. Автоматичний режим.
найкраща ціна 40584 грн
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2
Робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2 завдяки 30-ти метровому кабелю і 7-годинної програми очищення підходить для великих басейнів, спортивних, напіволімпійський.
найкраща ціна 49070 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV5480 IQ
Новинка 2018 року! Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5480 IQ тепер з можливістю управління мобільним додаткам.
найкраща ціна 53265 грн
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex PRO 4WD RV 5500
Робот пилосос для басейну Zodiac Vortex 4WD RV 5500 для приватних плавальних басейнів, що за розміром не перевищують 15 метрів в довжину і 7 метрів завширшки.
найкраща ціна 54605 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot UR400
Новинка в лінійці автоматизованих пилососів - Aquabot UR400. Водний робот призначений для якісної очистки великих приватних басейнів розміром до 100 м².
найкраща ціна 50873 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go
Робот пилосос для басейну Aquabot Viva Go з новою навігацією Gyro, яка дозволяє зробити прибирання басейну ще швидше, ще краще
найкраща ціна 50303 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot WR400
Новий роботизований пилосос від ізраїльської компанії Aquabot - WR400 створений для ефективного очищення габаритних приватних басейнів розміром до 80 м² абсолютно...
найкраща ціна 59394 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Magnum Junior
Aquabot Magnum Junior найкращий варіант для очищення габаритних приватних і громадських басейнів.
найкраща ціна 90545 грн
Робот пилосос для басейну Aquabot Ultramax
Для обслуговування олімпійських басейнів візьміть в допомогу підводний робот-пилосос Aquabot Ultramax з плаваючим кабелем 36 або 45 метрів
найкраща ціна 242222 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок