Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Пароочищувачі Karcher: Пароочищувач Karcher SC 3 Premium
Пароочищувач Karcher SC 3 Premium
Ціна: 4799 грн
Повернутися до початку сторінки
Пароочищувачі Karcher: Пароочищувач Karcher SC 3 Premium

Пароочищувач Karcher SC 3 Premium

Артикул: 1.513-050.0
Пароочищувач Karcher SC 3 Premium новий універсальний інструмент виробництва всесвітньо відомої німецької компанії
Детальний опис
Ціна: 4799 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Пароочищувач Karcher SC 3 Premium

Пароочищувач Karcher SC 3 Premium новий універсальний інструмент виробництва всесвітньо відомої німецької компанії, який використовуючи впроваджений в нього ресурс разом з широким набором допоміжних приналежностей, здатний стати працьовитим помічником для ретельного, гігієнічного прибирання всього будинку. Даний апарат без зусиль прибере жирні плями, що глибоко в'їдаються з варильної поверхні, духової шафи, мікрохвильовки на кухні, розчинить стійкий вапняний наліт з сантехніки, кахельної плитки у ванній кімнаті, в туалеті. З його допомогою можна дуже ефективно привести в порядок будь-яке тверде підлогове покриття, помити в квартирі дзеркала і вікна.

Пароочисник SC 3 Premium відноситься до серії апаратів Керхер, виконаних в білому кольорі. Запропонований розробником прилад показує мінімальний час нагріву, яке, відповідно до параметрів дорівнює всього лише 30-ти секундам. Комфортне використання даного пристрою обумовлено низькою вагою, зниженим енергоспоживанням. Цей паровий генератор крім результативного очищення поверхонь, ефективно продезинфікує їх, крім цього одночасно ліквідує неприємний запах в робочому просторі. Велике перевага приладу в тому, що всі функції він виконує, не використовуючи шкідливої і небезпечної для людського здоров'я синтетичної хімії. Основний діючий елемент, застосовуваний для чистки - гаряча пара, що подається під високим тиском.

У конструкцію пароочисника Karcher SC 3 Premium входить ємний резервуар на 1 літр води. Такого обсягу буде достатньо, аби охопити прибиранням кожен куточок в невеликій квартирі. Для регулювання тиску пари передбачена клавіша, яка розміщена безпосередньо на рукоятці парового пістолета. Використовуючи такі можливості, можна контролювати тиск пари, враховуючи складність поставлених завдань. При цьому максимальне значення цього параметра досягає 3,5 бар. Базова комплектація нової моделі пароочисника Керхер включає насадку ручну обтягнуту мікрофіброю, насадку для миття підлоги «Comfort», вузьке точкове сопло зі щіткою.

Особливості Керхер SC 3 Premium:


• Передбачений долив води в резервуар в будь-який час під час роботи, це сприяє безперервній роботі без перерв на дозаправку.
• Через точкове сопло на забруднену ділянку подається більш концентрований пар, це сприяє усуненню найскладніших плям на стиках стін, в міжплиткових швах.
• Спеціальний картридж звільняє використовувану для роботи воду від розчинених у ній солей, виключаючи виникнення накипу.
• Підлогова насадка «Comfort» обладнана шарніром, який підвищує комфорт в роботі для людини будь-якого зростання.
• Високий рівень безпеки в роботі забезпечує запобіжний замок.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  •      Захист від дітей
  •      Запобіжний клапан
  •      Регулятор витрати пари
  •      Інтегрована воронка для заливання води
  •      Зберігання з економією місця
  •      Паровий шланг з пістолетом, 2 м
  •      Серветка для підлоги з мікрофібри, 1 шт.
  •      Обтягування з мікрофібри для ручної насадки, 1 шт.
  •      Антинакипин (картридж)
  •      Інтегрований вимикач
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок