Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Пароочищувачі Karcher: Пароочищувач Karcher SC 2 Premium
Пароочищувач Karcher SC 2 Premium
Ціна: 3999 грн
Повернутися до початку сторінки
Пароочищувачі Karcher: Пароочищувач Karcher SC 2 Premium

Пароочищувач Karcher SC 2 Premium

Артикул: 1.512-040.0
Пароочищувач SC 2 Premium нова модель відомої у всьому світі компанії Karcher.
Детальний опис
Ціна: 3999 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Пароочищувач Karcher SC 2 Premium

Пароочищувач SC 2 Premium нова модель відомої у всьому світі компанії Karcher. Це мобільний, компактний пристрій в привабливому білому кольорі призначений для швидкого вирішення завдань, пов'язаних з прибиранням. Його відрізняє універсальність, яка обумовить розширені функціональні можливості. Маючи мініатюрні габарити, Karcher SC 2 Преміум забезпечує високу потужність в 1500 Вт і помітну продуктивність.

Серед особливостей Karcher SC 2 Premium можна відзначити максимально можливе усунення невидимих ​​небезпечних бактерій, які знаходяться на поверхнях м'яких меблів, інших предметів інтер'єру. Спеціальна воронка для наповнення пристрою водою робить парової очищувач неймовірно зручним, цьому ж сприяє і регулювання подачі пари з регулятором на рукоятці.

Компактний SC 2 Premium з наявною базовою комплектацією насадок і іншого приладдя без особливих зусиль впорається з очищенням твердих підлогових покриттів. З його допомогою не залишиться й сліду від жирних плям на варочній плиті, витяжці, мікрохвильової печі, на холодильнику. Стійкий вапняний наліт зникне з сантехніки, душової кабіни, вікна і дзеркала блиснуть ідеальною чистотою. І головне, щоб досягати такого високого результату, парогенератор відомого німецького виробника Керхер використовує тільки гаряча пара, потужність подачі якого можна плавно регулювати, шкідливим здоров'ю миючим хімічним речовинам тут не місце.

Легкий і стильний по дизайну пароочищувач SC 2 Premium має міцний корпус, який обладнаний ємністю для води, обсяг якої один літр. Його цілком достатньо для результативного прибирання всіляких забруднень. Згідно з технічними характеристиками максимальний тиск, з яким пара надходить на оброблювану поверхню, дорівнює 3,2 бар.

Паровий очищувач Керхер SC 2 Преміум відповідає суворим вимогам ергономіки. Він оснащений високоміцним 2-х метровим шлангом, який без утруднень забезпечує чистячому пристрою максимально можливу робочу зону. Спеціальний оберігаючийючий клапан, не дає відкрити котел, до тих пір, поки тиск в ньому не буде оптимальним, він же забезпечує власнику безпечну роботу. Вражаючий вибір допоміжних насадок у вигляді точкового сопла з круглою щіткою, ручної насадки з бавовняного обтягування, нової насадки для миття підлоги «Comfort» неодмінно допоможуть користувачеві якісно, ​​швидко, екологічно виконати комплексне прибирання кожного куточка в будинку.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  •      Захист від дітей
  •      Запобіжний клапан
  •      Регулятор витрати пари
  •      Інтегрована воронка для заливання води
  •      Зберігання з економією місця
  •      Паровий шланг з пістолетом, 2 м
  •      Кругла щітка, велика
  •      Серветка для підлоги з мікрофібри, 1 шт.
  •      Обтягування з мікрофібри для ручної насадки, 1 шт.
  •      Антинакипин (палички)
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок