Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Пароочищувачі Karcher: Пароочищувач Karcher SC 1 Premium
Пароочищувач Karcher SC 1 Premium
Ціна: 2399 грн
Повернутися до початку сторінки
Пароочищувачі Karcher: Пароочищувач Karcher SC 1 Premium

Пароочищувач Karcher SC 1 Premium

Артикул: 1.516-240.0
Вдосконалений виробником пароочищувач Karcher SC 1 Premium розрахований на прибирання вручну і наділений рядом позитивних якостей.
Детальний опис
Ціна: 2399 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Засіб від накипу
239 грн

Характеристики Пароочищувач Karcher SC 1 Premium

Вдосконалений виробником пароочищувач Karcher SC 1 Premium розрахований на прибирання вручну і наділений рядом позитивних якостей. Перше, що його відрізняє від інших виробів німецького виробника зручність, низька вага і розміри, проте це не заважає йому бути високопродуктивним в роботі.

Завдяки перерахованим параметрам від обов'язково стане неоціненним помічником в повсякденному житті кожної родини. Справа в тому, цей мініатюрний прилад завжди під рукою, коли треба вичистити поверхні в кухні, ванній та інших приміщеннях. Прибирання займе мінімум часу, результат же вразить навіть саму вибагливу господарку. Пароочищувач SC 1 Premium це дійсно унікальний апарат, тому що, незважаючи на свої невеликі габарити, його функціоналу під силу найскладніші завдання, які зазвичай відводять більш великим за розміром аналогам.

Він почистить до блиску сантехніку, видаливши стійкий вапняний наліт, приведе в порядок кахельну плитку і міжплиткові шви, в результаті поверхні будуть виглядати як нові, почистить варильну плиту, духовку, мікрохвильовку від жирних плям і розлучень. Приєднавши подовжувальний шланг, довжиною 5,5 метрів і використавши спеціальну ручну насадку, можна якісно вимити підлогу. Точкове вузьке сопло добереться до самим віддалених місць і не залишить і сліду від бруду. Дивно, те, що завдяки технології очищення, заснованої на використанні потужного струменя гарячого пара паровому пилососу абсолютно не потрібні хімічні засоби очищення, в результаті прибирання високорезультативне і екологічне.

Внутрішні деталі парового очисника Karcher SC 1 Premium розташовані в елегантному білого кольору міцному корпусі. Зручна ручка, низька вага забезпечують приладу необхідний під час роботи комфорт. Нова модель німецького концерну Керхер настільки компактна, що їй не треба відводити для зберігання багато місця, їй буде досить невеликої полки в шафі. Добре й те, що набір допоміжних аксесуарів зберігається в спеціально призначеному для них мішечку. Виробник навмисно подбав про безпеку при застосуванні SC 1 Premium. У разі випадкового використання дітьми спрацьовує система блокування, яка моментально припиняє подачу пари.

Керхер SC 1 преміум класу розрахований на швидке, проміжне прибирання, купивши такого помічника можна забути про існування ганчірками і хімічних засобів.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  •      Захист від дітей
  •      Запобіжний клапан
  •      Інтегрована воронка для заливання води
  •      Сумка для аксесуарів SC 1
  •      Додатковий шланг SC 1
  •      Обтягування з махрової тканини для ручної насадки, 1 шт.
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок