Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 7 Home
Мінімийка Karcher K 7 Home
Ціна: 7969 грн
Повернутися до початку сторінки
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 7 Home

Мінімийка Karcher K 7 Home

Артикул: 1.168-503.0
Мінімийка Karcher K 7 Home з двигуном водяного охолодження, призначена для частого використання та усунення стійких сильних забруднень з доріжок в саду, поверхонь...
Детальний опис
Ціна: 7969 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Мінімийка Karcher K 7 Premium
14999 грн

Характеристики Мінімийка Karcher K 7 Home

Мінімийка Karcher K 7 Home з двигуном водяного охолодження, призначена для частого використання та усунення стійких сильних забруднень з доріжок в саду, поверхонь басейнів, кузова автомобіля, мотоцикла і т. п. Розширений комплект, включений в поставку це - пістолет з роз'ємом Quick Connect пістолет, на 10 метрів шланг, що витримує високий тиск, водяний попередній фільтр для того, щоб уберегти насос від бруду, струменева трубка Vario Power дозволяє поступово міняти тиск від 20-160 бар і грязьова фреза для усунення сильного бруду. А також засіб для чищення для деревини, забирають за допомогою механізму Plug 'n' Clean. 

В універсальному наборі Home поставляється зручна насадка, призначена для ефективної чистки рівних поверхонь T-Racer T 400 разом з найпотужнішим соплом для очищення кутів і по краях поверхонь, ручкою для очищення в предметів у вертикальному положенні. Просте зміна режимів роботи. Два сопла обертаються по колу підвищують продуктивність роботи з очищення. Потужність струменя регулюється за допомогою зміни проміжку між соплами і поверхнею. Передбачена оберігає решітка для прибирання доріжок з дрібного каменю та гравію. Трьох-поршневий латунний насос забезпечений захистом за допомогою префільтра чистки води, він не потребує тех. обслуговуванні і видає оптимальний ККД при мах терміні служби. За високої потужності, K 7 Home порівнянна з мийками високого профкласу. 

Її розширена комплектація гарантує простоту і зручність використання. Міцна пластмаса корпусу вберігає приводний і насосний вузли від проникнення бруду, пошкоджень. Агрегат Karcher K 7 Home працює з відкритих джерел води, всмоктуючи її з бака. Що забезпечує економія дорогої питної води, незалежність від водопроводу. Тепер готовність мінімийки Karcher до процесу роботи мінімальна. Дві підставки-верхня, нижня для збереження пістолета. Жорстка кишеня для зберігання аксесуарів прямо на корпусі пристрою. Великі колеса для пересування по бездоріжжю.

 

Технічні характеристики:

Технічні характеристики Мінімийка KARCHER K 7 Home

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь

Мінімийка Karcher K 7 Home

Набір для чищення будинку Home

Вбудований фільтр тонкого очищення води

Адаптер підключення до садового шлангу 3/4

Шланг високого тиску, 10 м

Система забору моющех засобів Plug 'n' Clean

Пістолет з системою Quick Connect

Система Quick Connect на апараті

Мотор з водяним охолодженням

Струменевий трубка Vario Power

Грязьова фреза

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок