Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 5
Мінімийка Karcher K 5
Ціна: 8299 грн
Повернутися до початку сторінки
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 5

Мінімийка Karcher K 5

Артикул: 1.630-633.0
Мінімийка Karcher K 5 вже протягом тривалого часу в перших рядах за рівнем продажів.
Детальний опис
Ціна: 8299 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Мінімийка Karcher K 7 Premium
14999 грн

Характеристики Мінімийка Karcher K 5

Мінімийка Karcher K 5 вже протягом тривалого часу в перших рядах за рівнем продажів. Ця модель середнього класу відрізняється сучасним, що відразу привертає до себе увагу дизайном, відповідає найвищим вимогам до ергономічності. Тут, як не виняток, німецький виробник Karcher потурбувався про зручність для споживачів, тому безконтактна мийка "має мобільні колеса, вона є легкою та компактна за розмірами, це необхідна умова для комфортної роботи, транспортування агрегату в багажнику автомобіля або іншого транспортного засобу. Незаперечною перевагою даної моделі є робота у вертикальному положенні.

Тривалий термін експлуатації забезпечений алюмінієвої помпою, асинхронним двигуном з системою водяного охолодження, знижений рівень шуму, як і в інших моделях особливо приваблює споживачів.

Міні - мийка K 5 - потужний апарату для побутового застосування, легко справляється з непростими завданнями з прибирання - це мийка автомашини, мото- і вело- техніки, догляд за зовнішніми поверхнями приватного будинку, прибудинкової тераси, кам'яних доріжок, парканів, огорож, вуличного басейну , садових меблів, інвентарю, сильно забрудненого барбекю і багатьом іншим. Цьому допомагають високі характеристики параметра продуктивності по площі, який досягає в цей раз 40 кв.м / год. Витривалий апарат середнього класу підійде для проміжного прибирання, крім цього його робочого ресурсу буде достатньо для виконання щоденних робіт.

Мобільна безконтактна мийка Керхер K5 укомплектована пістолетом з механізмом «Quick Connect», який допомагає в один момент під'єднати шланг ВД, який має вісім метрів у довжину. Струменева трубка, названа виробником «Vario Power» дозволяє при необхідності плавно відрегулювати тиск подачі води від високого до низького за допомогою простого повороту трубки. Грязьова фреза використовується для ліквідації найстійкіших забруднень. Металевий насос надійно захищений на вході фільтром для попереднього очищення, що надходить із зовнішнього джерела води. Приємним доповненням до комплектації є брендовий миючий хімічний засіб об'ємом в один літр.

Розробник радить регулярно промивати фільтр тонкого очищення, крім цього перед запуском пристрою спускати повітряну пробку знявши насадку, після ж закінчення роботи вимкнути апарат з мережі, стравити тиск, знявши насадки.

Технічні характеристики

Характеристики Мінімийка Karcher K 5

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
  •      Чистячий засіб
  •      Пістолет високого тиску
  •      Струменева трубка Vario Power
  •      Грязьова фреза
  •      Шланг високого тиску, 8 м
  •      Система Quick Connect на апараті
  •      Телескопічна ручка
  •      Мотор з водяним охолодженням
  •      Встроєний фільтр тонкого очищення води
  •      Адаптер підключення до садового шлангу 3/4 "
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок