Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Акція Karcher: Мінімийка K2 Premium + Господарський пилосос MV 2
Мінімийка K2 Premium + Господарський пилосос MV 2
Ціна: 4399 грн
Повернутися до початку сторінки

Мінімийка K2 Premium + Господарський пилосос MV 2

Артикул: K2 P + MV 2
Вигідна ціна за комплект по Акції - Мінімийка К2 Преміум і Господарський пилосос MV 2. Це все, що вам потрібно для ідеального прибирання будинку і машини.
Детальний опис
Ціна: 4399 грн
немає в наявності

Характеристики Мінімийка K2 Premium + Господарський пилосос MV 2

Ви хотіли б купити мінімийки для автомобіля, а також Вам потрібен господарський пилосос для дому? Розгляньте пропозицію, яка допоможемо Вам заощадити!

Мінімийка Karcher K 2 Premium в парі з господарським пилососом MV 2 - найкраще поєднання! Купивши цей набір, Ви отримуєте все що використовується для гарного прибирання будинку або машини.

Мінімийці K 2 Premium можна знайти безліч сфер використання, це не тільки миття автомобілів, це також чистка мотоциклів, велосипедів, садової та гаражної меблів, інвентарю та інструменту. Компактна мінімийка Karcher K2 Pramium - це первинний апарат лінійки Premium, створена для надзвичайного комфорту і зручного очищення Вашого автомобіля, саду і дома. Апарат високого тиску з прорезінненної основи; має контейнер для рідин (вода / миючий засіб); колеса легкі при пересуванні міні мийки; в коробку додана грязьова фреза і трубка струменева Vario Power, яку можливо перемикати на необхідний тип струменя.

Господарський невеликий пилосос Karcher MV 2 здатний позбавити будь-яку поверхню від крупного сміття і з досить великої кількості рідин. Завдяки компактності і невеликій вазі (4,5кг) легкий у транспортуванні і занімає min місця.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок