Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Мінімийки високого тиску: Мінімийка Karcher K 2
Мінімийка Karcher K 2
Ціна: 2899 грн
Повернутися до початку сторінки

Мінімийка Karcher K 2

Артикул: 1.673-220.0
Безконтактні мінімийки Karcher K2 належать до початкового класу апаратів високого тиску відомого німецького виробника.
Детальний опис
Ціна: 2899 грн
немає в наявності
Рекомендовані товари
Мінімийка Karcher K 2 Basic
1799 грн

Характеристики Мінімийка Karcher K 2

Безконтактні мінімийки Karcher K2 належать до початкового класу апаратів високого тиску відомого німецького виробника. Модель відрізняється невеликими габаритами і вагою, завдяки чому її легко переміщати, можна транспортувати навіть в багажнику автомашини. Компактні, мобільні апарати володіють невисокою потужністю, тому їх в основному використовують для періодичного очищення свіжих, незначних забруднень, наявних садових меблів та інвентарі, колясці або велосипеді.

Конструкція Karcher K2 включає електричний двигун, стійкий до корозії насос, 2-а клапана - вхідний і випускний, водяний фільтр тонкого очищення, який охороняє насос від можливої ​​бруду, що знаходиться в воді, що поступає на вхід агрегату, шланг з пістолетом. Для під'єднання до шлангу пістолета використовується поворотний штуцер. Пістолет оснащений соплом, вентилем-курком, спеціальною форсункою для управління струменем. Невисока ціна моделей обумовлена ​​використанням пластикових помп, щіткових електричних двигунів. Безпосередньо на мінімийці Karcher K2 розташований зручний гак, призначений для зберігання мережевого кабелю. Миючий хімічний засіб надходить в апарат завдяки механізму забору води. Ергономічна ручка допомагає переміщати прилад до місця прибирання та зберігання.

Karcher K2 укомплектована пістолетом, шлангом високого тиску, грязьовою фрезою для ретельного опрацювання забруднених поверхонь. Якщо оснастити портативну мінімийку іншими допоміжними аксесуарами, можна істотно розширити коло виконуваних нею робіт. Приміром, є насадки, які допоможуть прочистити труби, утворити піну для миття автомобіля, дістатися до його днища, помити підлогу і вікна.

Принцип роботи полягає в наступному: через вхідний клапан і фільтр грубого очищення із зовнішнього джерела вода надходить у мінімийки Karcher. При натисканні оператором на курок пістолета, насос викидає воду з сопла, під високим тиском виробляючи потужний струмінь, який видаляє з оброблюваної поверхні наявний бруд. Продуктивність досягає 360 л / год;

Міні-мийки Керхер серії K2 відповідно до експлуатаційних параметрів не розраховані на тривале інтенсивне використання. Їх придбання виправдано, коли періодично виникає необхідність помити велосипед, скутер або мотоцикл. Привести в порядок легкову машину цим малопотужним апаратом можна тільки у випадку, коли рівень забруднень невисокий. Мийки серії K2 часто використовують як додатковий технічний засіб до основного більш потужного апарату високого тиску. Роботи таким приладом рекомендується виконувати нетривало за часом.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок