Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Насоси садові: Насос садовий Karcher GP 45
Насос садовий Karcher GP 45
Ціна: 2639 грн
Повернутися до початку сторінки
Насоси садові: Насос садовий Karcher GP 45

Насос садовий Karcher GP 45

Артикул: 1.645-216.0
Насос Karcher GP 45 для поливу садової ділянки, для водозабеспечення невеликого будинку або дачі, для відкачування з будь-якої ємності води з частками до 5мм.
Детальний опис
Ціна: 2639 грн
немає в наявності

Характеристики Насос садовий Karcher GP 45

Насос садовий Karcher GP 45 служить для виконання всіляких робіт з перекачування води. Він справляє такий сильний тиск, що до нього одночасно можна підключати кілька розбризкувачів і незважаючи на велику віддаленість від агрегату створюється висока продуктивність в 3800л/ч подачі води. Це полегшує полив великого по території ділянки саду, городу. Висота подачі може досягати до 43 метрів і все завдяки надмірному тиску на виході 4,3 бар.

Полив поверхневим насосом GP 45 можна проводити з використанням довгих шлангів з бочек, колодязів , ємностей. Потужність електричного двигуна сильніше, ніж у попередників - 850В. Силове електроживлення здійснюється за допомогою побутової розетки напругою 220В, 50Гц. Насос Керхер може не тільки подавати воду, але з тією ж силою відкачувати її. Технічне обслуговування мінімально і забезпечується конструктивною надійністю, простотою у виконанні. Різниця в рівнях ємності з водою і патрубка на вході агрегату досягає 9 метрів. Всі перехідники мають трубну різьбу для з'єднання G1. Інші типи розмірів патрубків замовляються окремо. Для забезпечення водопостачання в режимі "автомат" для поливу ділянки за розкладом, купити додатково блок управління.

Дана модель насоса здатна качати воду з твердими частинками до 5мм і відкачувати НЕ насичену хім. растворами воду з басейнів. Насос GP 45 невеликий, габаритними розмірами 360х225х223 і вагою 7,3 кг. Зручна ручка допомагає легко переносити. На що виникають при експлуатації запитання ви знайдете відповідь в інструкції до виробу.

Технічні характеристики:

Технічні характеристики Насос садовий KARCHER GP 45

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь

Насос садовий KARCHER GP 45:

  • Зручна ручка для перенесення 
  • Оптимізує з'єднувальний патрубок 
  • Вхідний фільтр
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок