Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція для ручного пилососа Pool Blaster

Керівництво користувача для модельного ряду Pool Blaster MAX і Pool Blaster MAX CG

 

1. Перед тим як запустити Pool Blaster, ви повинні зарядити батарею протягом 12 годин.

Відкрутити кришку / клапан ON / OFF (рис.1). У відкритому просторі розташований роз'єм "Charging Jack". Необхідно вставити штекер з / у, що поставляється разом з приладом, в роз'єм (рис.2). Включити прилад в розетку мережі 220В.

Після кожного користування Pool Blaster необхідно зарядити не менше 10-12год., Але НЕ більше 24 годин. 

2. Вставте фільтр-мішок у Pool Blaster (рис.2) і закрийте носовою кришкою зверху нього. Повертаючи її, як зазначено на малюнку до того моменту, як відчуєте, що клямка потрапила на своє місце до клацання (рис.2b).

Pool Blaster зі стандартним фільтр / мішком призначений для первинного очищення басейну. Він видаляє велике і важке сміття (камені, листя, гілки і т.д), зазвичай таке спостерігається у відкритих частинах вуличного басейну, іноді потрібно пару циклів очищення і відповідно зарядки.

Якщо басейн пройшов первинне очищення або знаходиться в критих приміщеннях, то можна використовувати мішок Мікрофільтр.

!!! використовується тільки для очищення води від дрібних забруднень, таких як: водорості, що осіли на дно суспензії, пісок та інших дрібні частинки. Його категорично не рекомендується використовувати в перший цикл очищення відкритих, сильно забруднених басейнах і при видаленні візуально великого чи важкого сміття.

Мікрофільтр наповнюється швидше, ніж стандартний мішок, тому для якісної роботи водного пилососа потрібно більш часті промивання і очищення фільтра в процесі збирання басейну. 

3. Підключіть втягувальну голівку 

4. Pool Blaster використовується зі стандартною штангою (можна упустити цей пункт, якщо басейн або СПА дозволяє скористатися Pool Blaster тримаючи його рукою). 

5. Включення відбувається при повороті кришки / клапана ON / OFF за годинниковою стрілкою до запуску мотора компресора.

!!! Занурювати пристрій у воду тільки в працюючому стані. Зачекайте поки вийде зібравшеєся всередині повітря і тоді можна приступати до очищення басейну або SPA.

!!! Звертаємо увагу: Pool Blaster працює правильно, коли повністю занурений в рідину.  

6. Після закінчення циклу прибирання спа басейну дістаньте Pool Blaster з води і викл. пристрій повернувши кришку / клапан ON / OFF вже проти годинникової стрілки до зупинки насоса.

Необхідно злити всю воду з пристрою і викриття кришку / клапан ON / OFF. Поклавши пилосос на бік злийте залишки води з отвору ON / OFF. Кришку необхідно залишати висіти на шнурі - це дозволяє компресору охолонути і висохнути волозі, що залишилася. 

Увага: Ніколи не опускайте прилад у воду у вимкненому стані OFF! Pool Blaster може перебувати в рідині тільки у включеному стані ON. Це виключить можливе потрапляння великої кількості води в порожнину мотора і плати зарядки. Гарантійне обслуговування та всі зобов'язання анулюються в тому випадку, якщо порожнину мотора і плата схильні до окислення, після потрапляння великої кількості води.

Для отримання повної інформації про роботі і обслуговуванні Pool Blaster прочитайте інструкцію, що додається.

Якщо в SPA басейні знаходиться тільки пісок, мул або дрібне сміття рекомендується користуватися мішком мікрофільтра, який поставляється разом з пристроєм. Якщо виникне необхідність придбання додаткових мішків, ви можете придбати їх у комплекті з 5 штук на сайті.

 

Pool Blaster - Підготовка до роботи Опис деталей пристрою

 

Вітаємо вас із придбанням високотехнологічного пристрою очищення води Pool Blaster. Набутий вами прилад був тестований на відповідність високим стандартам якості.

 

Назва  Номер деталі      Кількість 
1. Втягующа голівка  PBA006 1
2. Щітки втягующої голівки  PBW049 6
3. Колеса втягующої голівки  PBW050 5
4. Носова кришка PBA002 1

5.Стандартний мішечний фільтр

(загального призначення з кільцем ущільнювача) 

PBW022AP  1
 6. Pool Blaster PBA005  1
 7. Зарядний пристрій PBA099* 1
 8. Засувка з пружиною PBW041 1

 

Додаткові частини

Мішок для піску і мулу (No. PBW022SS)

Мішок мікрофільтра (No. PBW022MF), використовується спільно з носовою насадкою мішка для піску і мулу для роботи на мілководних ділянках (No. PBASHA).

* Зарядний пристрій для Європи 230V (No.WT3843)

З приводу придбання зв'яжіться з дилером або зателефонуйте за тел. (044) 360-77-60 сайт www.HomeRobot.ua

 

Початок роботи Pool Blaster - Підготовка до роботи

 

Початкова зарядка акумуляторної батареї.

Перед 1-м запуском батарея повинна бути повністю заряджена на протязі 12 годин.

Заряджайте Pool Blaster тільки зарядним пристроєм, що поставляється в комплекті. Цей пристрій спеціально розроблений для роботи з Pool Blaster.

"Роз'єм зарядного пристрою"

 

Зарядка акумулятора Pool Blaster.

Акумуляторна батарея вашого очищувача поставляється з невеликим зарядом. Після повної розрядки його необхідно зарядити протягом 8 -10 годин.

ЗАБОРОНЕНО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ ІНШИХ ВИРОБНИКІВ, КРІМ ТИХ, ЩО ПОСТАВЛЯЮТЬСЯ В КОМПЛЕКТІ З PОOL BLASTER. ЦЕ ДОЗВОЛИШЬ ЗМЕНШИТИ РИЗИК ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ, УРАЖЕННЯ СТРУМОМ ТА ІНШИХ УШКОДЖЕНЬ.

Щоб зарядити Pool Blaster

1. Відкрутіть кришку ON / OFF проти годинникової стрілки і зніміть її. У порожнині на платі розташований роз'єм "Charging Jack".

ПРИМІТКА: При відкритті кришки ви можете почути звук вихідного повітря. Це нормально. Повітря, що знаходиться в порожнині могло збільшитися в обсязі через нагрівання при роботі мотора.

2. Вставте штекер в роз'єм зарядного пристрою на платі Pool Blaster.

3. Увімкніть прилад в розетку мережі 220-230В. Pool Blaster заряджається до 12 годин.

4. Після закінчення процесу зарядки залиште кришку ОN / OFF висіти на шнурі до тих пір, поки ви не будете використовувати прилад.

5. Перед використанням Pool Blaster переконайтеся в тому, що кришка ОN / OFF щільно закручена і перебуває в положенні ОN.

НЕ забувайте зарядний пристрій підключеним до мережі і пилососа більш ніж на 24 годин.

Увага: Не використовуйте Pool Blaster без мішечного фільтра, без ущільнювального кільця або якщо носова кришка не встановлена ​​на своє місце. У цьому випадку гарантійні зобов'язання анулюються.

 

Набутий вами Pool Blaster призначений для очищення басейнів і spa трьома способами:

A.Очистка басейну без втягуючій голівки. Тримайте пристрій за ручку.

B. Очищення басейну з приєднаною втягуючою голівкою. При цьому коліщатка або щітки також повинні бути приєднані. Тримайте пристрій за ручку.

C. Очищення басейну з використанням стандартної труби басейну (в комплекті не знаходиться), приєднаної до Pool Blaster.

Температура при використанні пристрою повинна знаходитися в межах від + 5оС (41оF) до + 40оС (104оF). Максимальна глибина занурення - 3.5 метра (12ft).

  

Колеса і щітки встановлені у втягуючій голівці.

При поставці з заводу у втягуючій голівці вашого Pool Blaster вже встановлені колеса і щітки. Це зроблено для того, щоб ви могли використовувати пристрій відразу після придбання.

! Попередження: Перед використанням Pool Blaster переконайтеся в тому, що колеса або щітки з переднім колесом встановлені у втягуючій голівці. Фірма - постачальник не бере на себе відповідальності за поломки, завдані вашому басейну, у випадку, якщо колеса і щітки з переднім колесом не були встановлено перед використанням.

Використання стандартної труби басейну.

В Pool Blaster передбачено з'єднання зі стандартною трубою, призначеної для басейну. Щоб під'єднати трубу, притисніть обидві кнопки, які утримують пружинні засувки. Поєднавши отвори, вставте трубу в Pool Blaster і звільніть затискач.

Попередження: Не спирайтеся на трубу.

Зняти пристрій з труби можна двома способами:

1. Витягнути прилад з басейну або спа, носовою частиною вгору. Чекайте, поки вся рідина витече з задньої частини і бічної.

2. Витягнути пристрій з spa чи басейну нижньою частиною до верху (ручка при цьому спрямована до низу).

Це дозволяє воді стікати, а бруду залишається всередині.

 

Роботи з обслуговування Pool Blaster

Довгострокове зберігання пристрою / Робота з мішковим фільтром

Як підготувати Pool Blaster до очищення 

Вставте мішечний фільтр і носову кришку.

Поставте Pool Blaster на тверду поверхню

Вставте мішечний фільтр / кільце ущільнювача (No. PBW022AP) в Pool Blaster, як показано на малюнку. Необходио Переконатися в тому, щоб гумове кільце ущільнювач знаходилося на воронці. Щоб забезпечити щільне закриття кришки, мішечний фільтр повинен повністю знаходитись у воронці. Закрийте засувку, притиснувши кільце ущільнювача або мішечний фільтр.

Не використовуйте Pool Blaster, якщо мішечний фільтр не встановлений відповідним чином. Це призводить до поломки насосного колеса і порушення умов гарантії. 

Не використовуйте значне зусилля для закриття засувки. Якщо клямка не закривається, перевірте, чи не знаходиться мішечний фільтр між кільцем ущільнювача і носовою частиною або не на своєму місці (у воронці) і чи не потрапило в ці частини яке-небудь сміття (наприклад пісок).

  

Як вибрати відповідний фільтр 

Стандартний мішечний фільтр для грубого очищення. 

Фільтр-мішок грубого очищення Pool Blaster використовується тільки для збору крупного сміття при обслуговуванні басейну. При необхідності видалення великої кількості сміття (наприклад, при першому чищенні басейну на початку сезону або після сильного вітру) пам'ятайте, що таке використання приладу потребують більш частого очищення мішечного фільтра. Також може знадобитися не один цикл очищення і підзарядки. 

Мішок-мікрофільтр 

Мішок-мікрофільтра використовується тільки для дрібного сміття. Це може бути пісок, суспензії, опади, водорості та ін. дрібні частинки. Необхідно пам'ятати і стежити, через високий рівень фільтрації, що досягається за допомогою цього мішка, він наповнюється значно швидше, ніж стандартний грубого очищення. Тому, для якісного прибирання спа басейну цей фільтр потребують більш частих очищень.

Очищення мішечних фільтрів 

Щоб пристрій працював з максимальною ефективністю, необхідно перевіряти й очищати мішечний фільтр / кільце ущільнювача після кожного використання або якщо ви помітили погіршення якості прибирання. 

• Після того як Pool Blaster підготовлений до роботи, опустіть його в басейн або spa. Піднесіть Pool Blaster до басейну і увімкніть його, повернувши кришку-клапан On / Off в положення "On". Зробіть це до того, як ви опустите прилад у воду.  

• Після включення, прилад можна опустити у воду. Він готовий до використання.

 

Для тривалого зберігання пристрою. 

Важливо виконати деякі дії для підготовки приладу до сезонного зберігання. Під "тривалим зберіганням" приймається перерва в користуванні пристроєм більше одного місяця. 

1. Очистіть пристрій. Перевірте, щоб мішечний фільтр грубого очищення і мікрофільтр, і такі деталі як носова кришка і втягующая голівка були звільнені від сміття. 

2. Зберігайте пристрій тільки в сухому просторі, переважно всередині приміщення або будинку, не рекомендується в гаражі або в боксі. 

3. Після трьох місяців перерви в роботі приладу, зарядити Pool Blaster близько 4-8ч. Це дозволяє акумулятору перебувати в придатному робочому стані. 

Увага: Pool Blaster живиться від нікель - гідридного акумулятора. Подібні акумулятори використовуються в багатьох радіотелефонах. 

У корпусі пилососа передбачено повітряний простір для охолодження і вентиляції батареї, а також передавального механізму. 

В наслідку цього в корпусі може знаходиться волога (її можна не побачити із за мінімальних обсягів), це не впливає на вашу безпеку, але може призвести до корозії. 

Для повної сухості всередині пристрою знімайте кришку / клапан акумуляторного відсіку в перервах кожного використання. Не залишайте в приміщеннях, які піддаються низьких температур і з високою вологістю. 

НЕ КИДАТИ зарядний пристрій включеним в розетку на довгі періоди тривалого зберігання. Зарядний буде зіпсовано, а в приміщенні підвищується ризик виникнення пожежі! 

Очищення заслінки клапана. Всередині носової частини приладу знаходиться гумова заслонка клапана. Для забезпечення надійної роботи клапана (він призначений для захисту приладу від потрапляння мулу та сміття всередину пристрою) його необхідно очищати після кожного використання. 

Мастило кільця ущільнювача акумуляторного відсіку. 

Необхідно змащувати силіконовою змазкою кругле кільце, яке перебуває в акумуляторному відсіку, щоб повністю виключити ймовірність попадання води в пристрій під час його використання.

 

Можливі запитання 

П. Чи зможе пилосос Pool Blaster працювати на повітрі без занурення в воду? 

В. Тільки короткі проміжки часу, до того як ви його опустите в басейн або спа, або під час підняття з води. 

 

П. Як можна дізнатися, чи не відключився пилосос Pool Blaster в той час, як він в басейні? 

В. Під час роботи мотора компресора ви відчуєте вібрацію через штангу або трубу, приєднану до пилососа. Якщо виникли сумніви, необхідно витягнути пристрій з води і послухати звук працюючого мотора. 

 

П. Як часто потрібно очищення мішечних фільтрів Pool Blaster? 

В. Ви можете чистити мішок фільтр як вважаєте за потрібне, без будь якої шкоди для приладу. Після звільнення фільтра мішка від сміття промийте його під прохолодним напором води. Немає необхідності кидати його в пральну машину і застосовувати відбілюючі або активні чистячі засоби і порошки. Щоб отримати детальну інструкцію прочитайте розділ "Роботи з обслуговування Pool Blaster" в цьому посібнику користувача. Для нормальної та якісного очищення басейну звільняйте фільтр-мішок від сміття після кожного циклу чистки Pool Blaster або якщо помітно, що якість прибирання знизилася. 

 

П. Коли я відкручую кришку / клапан On-Off, чути звук вихідного повітря. Чи може це бути несправністю? 

В. При роботі мотор завжди нагріває повітря, який знаходиться в моторній кишені. Повітря створює тиск при розширенні. У момент відкриття створюється шум. 

 

П. Як не допустити витікання брудної води з носової частини, коли я дістаю прилад з води? 

В. Після закінчення роботи ви можете дістати пристрій з басейну або spa в 2 способи: 

1. Витягнувши прилад з басейну або спа, носовою частиною вгору. Чекайте, поки вся рідина витече з задньої частини і бічної. 

2. Витягнувши пристрій з spa чи басейну нижньою частиною до верху (ручка буде спрямована до низу). Це дозволяє воді стікати, а бруд залишається всередині. 

 

П. Як чинити, якщо вода все таки потрапила в акумуляторний відсік пилососа Pool Blaster? 

В. Категорично заборонено включати, заряджати, закривати кришку пилососа для басейну Pool Blaster, коли вода вже потрапила всередину приладу, до повного висихання. Розмістивши на бік Pool Blaster дочекайтеся витікання з отвору рідини, після понахиляйте з боку в бік. Не рекомендується користування приладом в наступні 24 години. 

 

П. Що робити, коли кришка / клапан On-Off повертається з значним утрудненням? 

В. Необхідно очистити кругле гумове кільце і змастити його мастилом на основі силікону. Ця процедура полегшить повертання кришки і зберігає пристрій від можливого попадання води. Зверніться до розділу "Роботи з обслуговування Pool Blaster". 

 

П. Чи можна тримати пилосос Pool Blaster з включеним заряд-пристроєм? 

В. Ні !!! Після завершення зарядного циклу Pool Blaster повинен бути від'єднаний від штекера зарядки. Це дозволить продовжити експлуатаційний термін акумуляторної батареї і не допускати перезаряд. 

ВАЖЛИВО: Не тримайте в мережі заряд-пристрій Pool Blaster. 

 

П. Де можна придбати запасні частини? 

В. Оригінальні запасні частини можна придбати у місцевого представника компанії на сайті www.HomeRobot.ua 

 

П. Чи може хімічне середовище в басейні нашкодити Pool Blaster? 

В. Компанія розробник передбачила вплив хімічних речовин, присутніх в басейні, на корпус пилососа Pool Blaster. Однак, після чистки басейну, його потрібно промити під чистою водою. Це продовжує термін експлуатації мішечного фільтру і гумового кільця ущільнювача. 

 

Якщо ви не знаходите відповідей на питання яке вас цікавить, будь ласка зателефонуйте нам 044-360-77-60 або відвідайте наш сайт www.HomeRobot.ua

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок