Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція з установки овального басейну Atlantic Pools

Загальні інструкції

Правила безпеки для власників басейнів Atlantic Pools

Правила безпеки для басейнів Atlantic PoolsВ вашому басейні міститься велика кількість води, і він досить глибокий, щоб представляти певну небезпеку для життя і здоров'я у разі недотримання або неточного виконання наведених нижче правил безпеки. Люди, що користуються басейном вперше, мають найбільший ризик отримати травму. Стежте, щоб усі, хто користується вашою водної конструкцією, ознайомилися і зрозуміли всі вимоги правил безпеки перед початком купання.

Прикріпіть таблички з написами «НЕ СТРИБАТИ» і «НЕ ПІРНАТИ».

1. Забороняйте стрибати або пірнати в басейні

Перила вашого басейну не призначені для ходіння по них і не можуть бути використані для опори при пірнанні або стрибку. Не дозволяйте стрибати або пірнати з містків або перил. Стрибок або пірнання в басейн може привести до серйозної травми. 

2. Ніколи не користуйтеся басейном, якщо поруч нікого немає

Ніколи не дозволяйте користуватися вашим басейном, якщо ті, що купаються не перебувають в полі зору хоча б однієї людини. Хтось завжди повинен бути поруч, щоб надати допомогу при нещасному випадку. 

3. Ніколи не залишайте в басейні дітей без нагляду

Ніколи не залишайте дітей без нагляду в басейні або біля нього - навіть на секунду. Діти повинні постійно перебувати під наглядом дорослих.  

4. Забороняється грати в басейні в рухливі ігри

Не допускайте рухливих ігор в чаші або навколо неї. Поверхня може стати слизькою і небезпечною у вологому стані.  

5. Висвітлюйте басейн в темний час

Якщо штучне водоймище використовується після настання темряви, необхідно забезпечити його освітленням. Освітлення повинне бути таким, щоб воно дозволяло легко оцінити глибину, а також добре бачити все устаткування, розташоване навколо. За рекомендаціями щодо організації освітлення звертайтеся до місцевого електрика. 

6. Обмежуйте доступ до басейну

Не залишайте поруч стільці або інші меблі, по яких дитина може видертися в басейн. Якщо басейн не перебуває під наглядом, сходи повинні бути прибрані. Дуже рекомендується, а в деяких випадках потрібно за законом, встановити навколо басейну або двору, де він розташований, огорожу із замиканням хвірткою. 

7. Забороняється вживання алкоголю і наркотиків

8. Слідкуйте за чистотою та гігієною басейну

Фільтраційна система видаляє з води зважені частинки, приповерхневий водозлив затримує комах, що потрапили у воду, листя та інше сміття. Для видалення шкідливих бактерій і запобігання росту водоростей використовуйте спеціальні хімікати відповідно до вказівок щодо їх застосування. Пам'ятайте, що не дезінфікована вода завдає серйозної шкоди здоров'ю людей, що купаються в ній.

  

Введення до установки збірно-розбірного басейну Atlantic Pools

Перед початком роботи прочитайте всі наведені нижче інструкції

Дані інструкції докладно пояснюють, як правильно зробити установку. Від вас вимагається лише обережно слідувати по кроковим вказівкам. Почніть з даної частини, Розділу 1, потім переходите до наступних Розділом з 2 по 4 для завершення складання басейну.

Розділ 1 також має під розділ Правила Безпеки та інструкції, які допоможуть утримувати Atlantic Pools в чистоті і горному стані протягом багатьох років. Уважно прочитайте Правила Безпеки і простежте, щоб кожен, хто користується вашим басейном, також зробив це.

Виберіть місце положення басейну

1. Територія

Вибору місця розташування басейну слід приділити особливу увагу:

Площадка повинна бути просторою, як можна більш рівною і горизонтальною.

Atlantic Pools повинен розташовуватися, на сухий, твердій землі. Не встановлюйте басейн на бетон, асфальт, толь, пісок, гравій, торфовище, дерево або грунт, що піддавався хімічній обробці.

Перевірте чи не зростають на вибраному вами долі колючі види трав. Ці види трави можуть прорости крізь оболонку басейну.

Майданчик повинен бути рівним. При необхідності нерівності землі слід зрізати, але не в якому разі не підсипати для вирівнювання свіжий грунт. Для цього на всякий випадок слід мати в запасі або передбачити можливість прокату землерийного інструменту.

Примітка: Підготовка місця для установки - це один з найважливіших кроків.

Створення міцного фундаменту гарантує, що установка пройде гладко. Крім того, надійний фундамент позбавить вас від проблем при заповненні чаші водою. Перед початком роботи розкрийте коробки, що містять деталі каркаса басейну, і прочитайте всі інструкції збірки. Обов'язково прочитайте розділ 2, щоб отримати повне уявлення про збірку каркаса і зовнішнього контрфорса перед початком робіт.

Установка збірно-розбірного басейну Atlantic Pools

Чого слід уникати

Не розміщуйте басейн:

  • Над трубами або проводами, що проходять під землею. Для уточнення місця їх прокладки перед початком робіт зв'яжіться з місцевими службами газу, АТС та електриками.
  • На горбистому не рівному майданчику.
  • У місцях з недостатньо хорошим стоком.
  • На траві, каменях або корінні дерев. Трава почне гнити під оболонкою водної конструкції, а камені і коріння можуть пошкодити поверхню оболонки.
  • Територія недавно підданої обробці речовинами,що містить маслосо для знищення бур'янів, хімікатами або добривами.

Примітка: Для зручного розміщення Atlantic Pools враховуйте такі конструкції як (поверх, тераса, прибудова) або належать штучного водоймища приміщення (роздягальня, засклений балкон, та інші), що доповнюють загальний проект.

Неправильне розташування басейну 

3. Планування використання басейну Atlantic Pools

  • Чи будите ви надалі пристроювати до даної конструкції поміст? Якщо так, то необхідно заздалегідь відвести для нього місце.
  • Будите ви використовувати додаткове обладнання для басейну, що вимагає для роботи електроенергію чи газ? У цьому випадку чашу слід розташовувати поблизу відповідних комунікацій або заздалегідь планувати підведення їх до передбачуваного місця розташування. План підведення повинен складатися за участю підрядника, який має ліцензію на даний вид робіт.

Підготуйте фундамент для басейну

1. Відзначте область для установки конструкції

а) Виберете креслення, відповідне розмірам басейну з п'яти малюнків внизу до яких додаються всі розміри необхідні для підготовки підстави.

Схема овального басейну 3,66 * 5,49 Atlantic Pools

Схема овального басейну розміри 3,66 * 7,32

 Креслення овального басейну Atlantic Pools 4,57 * 7,32

Креслення овального басейну, розміри 4,57 * 9,14

Схема-Креслення басейну Atlantic Pools, 5,49 * 10,1

 

Розмітка основи басейну на землі

а) Вбийте два кілочка (А) і (В) в землю. Два кілочка повинні знаходитися на осьовій лінії басейну. Виберіть необхідну дистанцію між ними з таблиці в низу.

Примітка: Правильно розташований басейн повинен знаходиться на відстані від огорожі, житлового приміщення та інших конструкцій. Для отримання детальної інформації про правила і правах розміщення басейну на вашій території зверніться до адміністрації вашого округу.

Для розрахунку розташування осьової лінії басейну потрібно додати відстані дозволені адміністрацією до розміру Б вказаною на кресленнях басейну зверху.

 

Прив'яжіть один кінець мотузки до кілочка (А), а інший до аерозольних балончиків з фарбою і відзначте коло на землі. Потім виконайте те ж саме, прив'язавши мотузку до кілочка (В). Довжина мотузки вибирається залежно від розмірів басейну відповідно до таблиці, наведеної нижче. Діаметр кілець буде на 30 см (12 ") більше діаметр басейну.

 

 

в. Натягніть між кілочками (А) і (В) мотузку. По мотузці намалюйте на землі осьову лінію басейну за допомогою балончика з фарбою.

Примітка: Уважно відміряйте відстань, щоб брусок (С) перебував точно по центру між двома кілочками (А) і (В), брусок (С) буде точкою орієнтиром для подальших замірів.   

г. Вбийте брусок (С) прямо по центру осьової лінії между двома кілочкамі (А) і (В). Брусок (С) є центральною точкою басейну. Площа торця бруска винна буті не менше 25 мм (1 ") квадратних и 15 см (6") в довжину. 


д. Замініть вбиті кілочкі (А) і (В) брусками. Грунтовно вбийте бруски, щоб вони були врівень з поверхнею землі. 

е. З'єднайте дві окружності прямими лініями, щоб вийшов овал. Як лінійка для балончика фарбою використовуйте шматок мотузки, натягнутий між вбитими кілочками. 

ж. Відзначте виступаючі області вздовж кожної з прямих сторін овалу. Для малювання прямих ліній в якості лінійки для балончика з фарбою використовуйте шматок мотузки, натягнутий між двома кілочками. Відповідно до наведеної нижче таблицею визначте необхідну відстань Ю від осьової лінії. Торцеві краї виступаючих областей відзначаються прямими лініями від брусків (А) і (В).

 

3. Видаліть дерен

а) Видаліть дерен і рослини всередині виділеної області.

б) Видаліть всі палки, каміння і коріння всередині виділеної області.

 

4. Вирівняйте майданчик і виведіть рівень 

а) Для полегшення вирівнювання поверхні візьміть планку 2 х 4. Виберіть довжину планки 2 х 4 з таблиці нижче.

 

Установка збірно-розбірного морозостійкого басейну Atlantic Pools

б) Встановіть висоту брусків (А, В або С), які розташовані на осьовій лінії, вбиваючи їх у землю так щоб вони були врівень з поверхнею. Помістіть столярний рівень на планку 2 х 4 і покладіть планку поперек трьох брусків для вирівнювання висоти кожного. Підрівняйте два інших бруска.

в) Прибийте один кінець планки 2 х 4 до бруска, де рівень фундаменту басейну найнижчий. Просвердліть отвір для цвяха посередині капелюшки бруска. Розширте отвір, для того щоб цвях міг вільно обертатися і вийматися з отвору. Перед тим як просвердлити отвір, відзначте середину капелюшки бруска, для цього проведіть дві діагональні лінії з протилежних кутів бруска (див. мал. 16). Довжина цвяха повинна бути достатньою для того, щоб утримувати з'єднання кінця планки з бруском під час кругового обертання планки.  

г. Встановіть на планку столярний рівень і обертайте її навколо цвяха для того, щоб виявити нерівності. 

д. Видаліть з майданчика всі виступи за допомогою совкової лопати, грабель або скребка. На випадок видалення великої кількості землі рекомендується мати в запасі або передбачити можливість прокату землерийного інструменту. Пам'ятайте, що рівень басейну повинен бути виставлений з точністю до 25 мм (1 ") по всій довжині басейну. При необхідності, встановіть висоту бруска і продовжуйте усувати землю поки поверхня не стане рівною. 

е. Чи не підсипайте для вирівнювання свіжий грунт. Це послаблює безпеку фундаменту басейну. Допускається заповнення невеликих ямок і западин, але після цього земля повинна бути сильно утрамбована за допомогою: інструменту для утрамбовки.

ж. Зніміть планку з першого бруска і прибийте до наступного бруска на осьовій лінії.

з. Повторіть останні п'ять кроків, поки вся поверхня фундаменту не буде рівною і строго горизонтальною. 

і. Виставите рівень бічних виступаючих областей в ровень з рештою майданчика під чашу. 

к. Повторно перевірте зовнішній край закруглених і прямих областей овалу шириною 30 см (12 "), де буде встановлена стіна басейну. Переконайтеся, щоб на цій ділянці не було нерівностей. Нижній край стінки повинен стояти на рівній площині, між ним і землею не повинно бути просвітів.

Пам'ятайте: Зовнішня область басейну 30 см (12 ") повинна бути добре утрамбована. Край основи басейну повинен бути рівним і плоским. Поверхня основи повинна бути рівною і плоскою. 

Установка брусків в кутах басейну Atlantic Pools

5. Встановіть бруски в кутах Atlantic Pools.

а. Приготуйте вісім брусків для кутів басейну (б), (Е), (Д), (С) і (І), (I), (Д) і (К), відзначаючи середину кожного бруска також, як ви робили в § 4 (в).

б. Вбийте вісім брусків в кути басейну. Забивати їх щільно в грунт, так щоб вони зрівнялися з поверхнею. Розмістіть кожен брусок точно відповідно до розмірів, зазначеними в таблиці нижче. Проводьте вимірювання завжди від середини капелюшки брусків.

в. Натягніть мотузки між брусками (Н), (I) і між (Д), (К).

Підказка: Замість дерев'яних брусків на кутах можна встановити великі цвяхи 30 см (12 ")

  

6. Камені фундаменту

а. Щоб встановити камені потрібно спочатку визначити розташування їх лунок, для цього виміряйте дистанцію М від середини бруска (Н) по осьовій лінії лунки каменю. Виберіть дистанцію М відповідно до розміру вашої водної конструкції з таблиці, наведеної нижче. 

б. Встановіть брусок на кінці ділянки дистанції М, за мотузкою натягнутою між брусками (Н) і (I), § 5 (в).

в. Повторіть кроки (а) і (б) для установки другого каменю уздовж краю басейну. Виміряйте дистанцію І, яка включає ділянку від осьової лінії першого каменя до осьової лінії другого каменю. Виберіть дистанцію N відповідну вашій чаші з таблиці. (Важливе зауваження: збірно-розбірні морозостійкі басейни Atlantic Pools 3,66 х 5,49 мають тільки один камінь на одному боці; басейн 4,57 х 7,32 має два каменю; басейни 4,57 х 9,41 і 5,49 х 10,1 мають по три крайових каменю на одній стороні).

г. Встановіть інший брусок на кінці ділянки дистанції (І), за мотузкою натягнутою між (Н) і (I), § 5 (в).д. Повторіть кроки з (а) по (г) на іншій стороні конструкції, де перетягнена мотузка між брусками (К) і (О), § 5 (в).е. Для позначення осьових ліній каменів прив'яжіть мотузки між кожною парою брусків і в двох протилежних сторонах (бруски, встановлені вами в кроках (б) і (г) на обох крайніх протилежних сторонах басейну).

ж. Розмітьте осьові лінії лунок каменів уздовж кожної мотузки за допомогою аерозольної фарби.

з. Перевірте ще раз ваші заміри. Прослідкуйте, щоб дистанції М і N були точно рівні обраним вами розмірами з таблиці вище (див. також малюнок 26) і осьові лінії лунок каменів були паралельні.

і. Зніміть мотузки. (примітка: не забирайте мотузки далеко. Вони знадобляться вам пізніше, щоб перевірити наскільки точно лунки від каміння розташовані паралельно).

к. Обережно викопайте лунки для каменів. Виміряйте відстань від осьової лінії, розміченій аерозольним балончиком з фарбою на землі і лінією між камінням. Лунки від каменів не повинні бути занадто великі і глибокі; земляний покрив навколо кожної лунки повинен залишатися недоторканим і твердим.

л. Для того, щоб перевірити, на скільки точно паралельно розташовані лунки, прив'яжіть знову мотузки. Зніміть мотузки після перевірки.

м. В основу кожної лунки покладіть шар товченого вапняку (або замінника) товщиною 25 мм (1 "). Щільно утрамбуйте його в основах лунок.

н. Поверх шару вапняку в кожну лунку покладіть бетонний камінь товщиною 12 "х12" мм2 х2 "(30x30x5 см). Перевірте, щоб камінь був рівно і правильно розташований в лунці.

о. Заповніть лунки товченим вапняком (або замінником). Заповніть лунки вапняком до верхніх країв каменів. Якщо вапняк сухий змочіть його трохи водою для того, щоб він краще утрамбувати в лунці. Чинячи тиск на камінь (тиск необхідно щоб камінь не зміщувався в лунці) втрамбовуйте вапняк, поки основа не стане твердим. При необхідності додайте ще вапняку. Чи не трамбують вапняк занадто сильно, так як камінь може зрушитися в лунці.

Ще раз перевірте відстань дистанцій між камінням. Посилання на стор. З 1-10, крок б.

Пам'ятайте: Зовнішня область басейну 30 см (12 ") повинна бути добре утрамбована. Край основи басейну повинен бути рівним і плоским. Поверхня основи повинна бути рівною і плоскою. 

Для ознайомлення з деталями необхідними в установці контрфорсов, вертикальних стійок і поручнів дивіться малюнок

Деталі для установки басейна Atlantic Pools 

Необхідні інструменти для установки басейну

7. Підготуйте ремені для установки контрфорсов

а. Обережно розрівняйте ремені, щоб на них не було загинів (№8)

б. Покладіть ремені на вирівняну поверхню ділянки конструкції як це показано на малюнку 30. Помістіть ремені на осьові лінії каменів як показано на малюнку 30.

Залиште відстань рівне 6 см (2-1 / 4 ") від зовнішнього краю каменя, при настилі ременя (див. мал. 31). 

в. Прикріпіть один вертикальний брекет (№4) до ременя (№8) використовуючи чотири болта завдовжки 3/4 "(№21) і гайки (№10). При фіксуванні брекета (№4), перевірте, щоб його загнуті сторони були направлені в верх також, як показано на малюнку 32. Кінчик ременя, на який кріпиться брекет, знаходиться на камені.

г. Повторіть кроки з (а) по (в) для іншого ременя.

д. Повторіть кроки з (а) по (г) для решти ременів. 

8. Встановіть вертикальні стійки

а. Правилом (ви можете використовувати утримує пластину) проведіть по ременю, щоб земля під ним стала абсолютно тверда і рівна (відстань 63 см (24 ") навколо кожного ременя має бути теж рівна. Якщо поверхня нерівна, посипте землю подрібненим вапняком (або еквівалентом). Грунтовно утрамбуйте ремені в грунт. Щоб остаточно розрівняти грунт проводите по ременів правилом до тих пір, поки поверхня не стане рівною. 

б. Обережно підніміть кінець ременя і вставте чотири болти розміром 3/1 "(№21) в отвори ременя які розташовані ближче до центру басейну. Болти вставляються в отвори капелюшками вниз. Знову покладіть ремені на землю і встановіть на штирі болтів, що стирчать утримуючу пластину і зверху на пластині, що утримує нижній кріплення (як показано на мал.36), закріпіть це гайками.

в. Закріпіть одну вертикальну стійку (№1) з кріпленням на пластині, що утримує використовуючи три довгих болта 3/4 "(№21) і гайки (№10). Перевірте, щоб основа стійки була повністю прикріплена до кріплення. Основа стійки має три великі отвори для фіксування стійки до кріплення. 

г. Коли Ви перейдете до Розділу 2, вам буде необхідно встановити опорні поручні, приєднавши їх до контрфорсів. Перевірте, щоб під нижнім зазором кожної вертикальної стійки залишався проміжок близько 2 мм (1/16 ") для того, щоб опорні поручні легко ковзали при кріпленні на вертикальні стійки.

д. Повторіть кроки з (а) по (в) для іншої частини плавального басейну.

Обережно: Недбалість при монтажі та фіксуванні всіх болтів і гайок може стати причиною небезпеки при експлуатації вашого Atlantic Pools.

   

Установка діагональних підпірок на Atlantic Pools

9. Встановіть діагональні підпірки

а. Утримуючи діагональну підпірку (№2) горизонтально, вставте чотири зазори на кінці діагональної підпірки в отвори стійки (№1) (див. мал. 39). 

б. Потягніть на верх вставлений кінець діагональної підпори, для того щоб зазори увійшли в отвори стійки і закріпилися в них. Одночасно опустіть інший не закріплений кінець діагоналі в низ до брекету ременя (№4), (див. мал. 40 і 41).
Важливо пам'ятати: Перевірте, щоб всі чотири зазори на кінці діагональної підпори були вставлені в отвори в стійці.
Найважливіше: коли ви опускаєте діагональну підпірку вниз, перевірте, щоб на кінець з зазорами був постійний тиск що сприяє повної фіксації зазорів в отворах стійки.

в. Скріпіть основу кінця діагональної підпори з брекетах (№4) двома болтами розміром 5 мм (2-1 / 4 ") (№26) і гайками (№10). Не перекрутите болти. Для безпечної посадки болтів їх слід закручувати обережно (див. мал.42).

г. Повторіть кроки з (а) по (с) для іншої частини.

д. Повторіть кроки з (7) по (9) для решти контрфорсов.

10. Перевірте розташування контрфорсова.

а. Натягніть мотузки між брусками (б) і (Е), між (Е) і (б). Це буде служити орієнтиром, для перевірки на скільки рівно розташовані контрфорси по відношенню один до одного. Ставайте в кожному кутку і перевіряйте рівняння контрфорсів.

б. Перед тим як перейти до Розділу 2 потрібно завершити кроки 1 (а) і (б). Це дозволить Вам встановити опорні поручні основи, перевіряючи точну відстань між контрфорсами. Важливо: тепер Вам необхідно завершити тільки кроки 1 (а) по (в), а потім приступити до виконання кроку 11, який описаний нижче, тільки після цього доопрацювати розділ 2.

 

  

11. Заповніть порожнечі пластини, що утримує

а. Роблячи тиск по центру пластини, що утримує повністю заповніть з зовнішніх країв матеріалом всі вільні порожнини всередині пластини, що утримує. Ці порожнини є вільний простір між землею і верхніми краями утримує пластини, що утримує. Їх заповнення матеріалом запобіжить утворенню заглиблень навколо пластини, що утримує коли басейн наповнити водою. 

Важливо: після заповнення порожнин пластини, яка утримує, розмістіть пластикове покриття (приблизно 15 "х15") на кожен кінець пластини. Це запобіжить витоку матеріалу з порожнин. 

Важливо: Перевірте, щоб кожна пластина, що утримує  лежала плоско на поверхні. Утримуюча пластина повинна плоско і горизонтально лежати на поверхні інакше вона може зіпсувати покриття басейну після заповнення басейну водою.

б. Повторіть крок (а) для іншої утримуючої пластини.

12. Приберіть мотузки і бруски

а. Перевірте, щоб на території басейну не залишилося мотузок і брусків (крім брусків (А) і (В)) і кожна ямка була заповнена товченим вапняком (або еквівалентом). Бруски (А) і (В) допоможуть Вам в установці стін збірно-розбірного Atlantic Pools.

 

 

Керівництво з установки складових частин Atlantic Pools

Установка основи басейну і бічних контрфорсів

1. Установка дугоподібних опорних поручнів основи

а. Кожен басейн має два, три або чотири типи дугоподібних опорних поручнів основи (№13). Поручні відрізняються кольором або номером. У таблиці наведеній нижче Ви можете вибрати типи і кількість поручнів підходящих до Вашої конструкції (номер вказаний в дужках під кольором).

Поручні для морозостійких басейнів Atlantic Pools

Конструкція овального басейну Atlantic Pools

б. Басейн доставляється з комплектом полімерних підтримок для поручнів. Для всіх, крім чаші 12x18 встановіть полімерні підтримки на середині кожного поручня контрфорсів як показано на малюнках (2) і (3).

Підказка: При вимірі дистанції до кожного нижнього листа, використовуйте шматок мотузки довші даної дистанції. На мотузці поставте позначку потрібної відстані. 

в. Вставте поручні контрфорсів між контрфорсами (якщо у Вас басейн розміром 12 * 18 пропустіть дію кроку (в) і переходите до кроку (г)). Поручні підстави вставляються в виїмки в стійках. Перевірте, щоб пази стійок були обличчям до один одного.

г. Встановіть перехідні поручні А (№13). Вставте один кінець кожного поручня у виїмки в стійках (див. мал. 5 і 6), а інший кінець в паз кріплення основи (№14) (див. мал. 9, 10 і 11).

Підказка: Вам знадобляться кілька невеликих квадратних дерев'яних брусків приблизно 3/8 "хЗ / 8" (10x10 см), розмістіть дерев'яні бруски між двома поручнями основи, розміщених на нижніх аркушах основи. Це не дасть закритися поручням основи при установці стінки басейну. Не забудьте прибрати дерев'яні бруски перед установкою вертикальних стійок (розділ 4). 

Установка поручнів у конструкції басейнуВажливо: Вставляйте поручень в паз закритою квадратною частиною, не вставляйте відкритої канавкою (див. мал. 7 і 8).

д. З'єднайте інший кінець перехідного поручня А з кріпленням основи (№14).

е. Якщо розмір 5,49x10,1 м, встановіть перехідні поручні В. Залиште проміжок розміром 1/2 "{13 мм) між кінцями поручнів (див. мал. 1 розмір 5,49x10,1 м).

ж. Розташуйте крайні поручні і утримуючі креплення на двох протилежних круглих краях овалу чаші. Використовуючи шматок мотузки, кожного кріплення прикріпленою до бруска (А), виміряйте дистанцію до і перевірте, щоб дистанція збігалася з розміром І (см, сторінки з 1-3 по 1-5.) (Примітка: крок (ж) не виконується з поручнями контрфорсів або перехідними поручнями).

3. Встановіть крайні поручні. Залиште проміжок розміром 13 мм (1/2 ") між кінцями поручнів.

Примітка: На ваш вибір, камені на округлих краях можуть бути як круглі, так і квадратні. Якщо у вас немає каменів на круглих краях басейну, вони повинні обов'язково бути встановлені в канавках під контрфорсами уздовж прямих країв овалу басейну.

На ваш вибір замість опорних каменів можна використовувати товчений вапняк. Викопайте квадратні отвори в землі розміром 30x30 см (12 "х 12") глибиною 5 см (2 ") і заповніть отвори товченим вапняком, грунтовно утрамбувавши його в лунці. Після утрамбовки трохи змочіть вапняк водою, щоб він краще схопився. 

і. Додаткові камені можуть теж встановлюватися під кожною утримуючою пластиною на круглих краях овалу басейну. Для цього підійдуть камені довжиною 30 см (12 ") або більшого розміру. Вони повинні бути грунтовно занурені в грунт, щоб їх верхівки були врівень з поверхнею землі. Використовуйте правило, щоб перевірити на скільки камені врівень з поверхнею. Застосовуйте правило і планку 2х4 між камінням, щоб перевірити на скільки камені рівні один з одним.

к. Використовуйте правило при установці кожного вигнутого поручня, щоб перевірити рівність поручнів.

л. Приберіть дерев'яні деталі з території водної конструкції.

2. Розкидайте цегляний пісок

а. Перевірте, щоб перед розкиданням піску або настилу пластів з пінопласту всі головки болтів або шурупів були покриті липкою стрічкою.

б. Перевірте, щоб всі лунки були заповнені товченим вапняком (або еквівалентом).

в. Поверхню басейну покрийте шаром дрібного цегельного піску (НЕ галькою) товщиною 5 см (2 "). Використовуйте граблі для вирівнювання піску. Замість цегляного піску можна використовувати пласти пінопласту товщиною 25 або 38 мм (1" 1/2 "). Підрівняйте пласти пінопласту під потрібний розмір. Перед установкою стінки приберіть пінопласт. Після установки стінки встановіть знову пінопластові пласти з'єднавши їх липкою стрічкою по всій довжині шва.

Пам'ятайте: Установка пластів з пінопласту повинна виконується після монтування стінки плавальної конструкції.

3. Приступити до виконання робіт розділу 3

а. Важливо: перед тим як приступити до розділу 3 і 4 уважно ознайомтеся з додатковими відомостями про встановлення.

б. Останні сторінки Розділу 2 містять інформацію, до якої ви повинні будете звернутися після установки.

Додаткова інформація розділу 3 з установки плавального басейну

Коли Ви перейдете до розділу 3, частина А, включіть наступні кроки:

а. Щоб перевірити на скільки верхні поручні збігаються один з одним необхідно спершу розгорнути стінку і розподілити її на обох краях. Після того, як ви розгорнете стінку басейну і встановіть її в поручні дна, залиште проміжок приблизно 1/2 "(13 мм) між поручнями дна басейну для того, щоб верхні поручні поєднувалися один з одним.

б. Після установки стінки обійдіть навколо басейну і перевірте, щоб проміжки між поручнями дна були однакового розміру (проміжки можуть бути трохи менше або більше ніж 1/2 "(13 мм)), залежно від розміру вашого басейну). Ще раз перевірте нижні крепежкі основи, вони повинні знаходитися між поручнями основи

в. Після установки стінки басейну, ще раз перевірте дистанції к утримуючим пластинам основи. Перевірте, щоб округлі краю були правильно встановлені, інакше стінка басейну не буде симетрична.

Коли ви приступите до виконання Розділу 3, Частини А, виконайте наступний крок 1 (г):

1. Установка стінки басейну

Трубки з прорізами відрізняються один від одного кольором або номером. У таблиці, наведеній нижче, виходячи з розміру вашого Atlantic Pools ви зможете вибрати необхідний вам тип і кількість трубок (номер вказаний в дужках під кольором). Коли ви размотаєте стінку, відміряйте довжину кожної трубки і з'єднувача трубок на верхньому краї стінки, скріпіть трубки із з'єднувачами, залишаючи проміжок між з'єднувачами трубкою 1/2 "(13 мм). (Якщо у вас є покриття, то спершу потрібно встановити довжину утримувачів покриття на верхньому краї стінки потім довжину трубок і з'єднувачів).

Підказка: Шматком липкої стрічки розміром 2 "(5 см) склейте кінці металевих прорізаних з'єднувачів розміром 6" (15 см) і трубок зі стінкою. Це буде утримувати трубки і не дасть їм зрушитися під час облицювання конструкції плівкою.

Підказка: Використовуйте липку стрічку, склеївши нею верхівку кожного контрфорса з верхнім краєм стінки, це буде утримувати стінку до тих пір, поки вона остаточно не закріпиться в позиції.

Підказка: Після установки з'єднувача трубок приклейте його до стінки, щоб стінка не піднімалась.

Збірний басейн, розмір 5,49 * 10,1 м.

Коли ви приступите до виконання робіт Розділу 3, частина А, включіть додаткові кроки 2 (е), (ж) і (з) після кроку 2 (д).

2. З'єднайте края стінки басейну

е. Спершу перевірте, щоб були повністю встановлені покриття і прорізані трубки з їх з'єднувачами.

ж. Перевірте, щоб на верхівці кожного контрфорса дистанція проміжку між краями прорізаних трубок на верхньому краї стінки дорівнювала 10 см (4 "). Вставте пластикову трубку (А) у вільний проміжок довжиною 10 см (4") між трубками (В) на верхівці контрфорса . Пластикові трубки вставляються в такі вільні проміжки на верхівках контрфорсів тільки на прямих краях басейну, де встановлені контрфорси, не вздовж круглих країв басейну. Перевірте, щоб пластикові трубки були правильно встановлені, інакше при установці верхніх кріплень вони не будуть вірно посаджені.

з. Відстань вільних проміжків на верхівках вертикальних стійок, встановлених на круглих краях має бути приблизно 13 мм (1/2 "). 

Коли ви приступите до Розділу 3, частина А, виконайте крок 4 (а):

4. Закріпіть покриття (підходить тільки покриття з верхньою кромкою)

а. При установці тримача покриття, його краї повинні бути приблизно на відстані 12 "від контрфорса, оскільки можуть виникнути труднощі в подальшій установці верхніх крыплень. Тримачі покриття можна вкоротити, підігнавши їх під потрібний розмір. Важливо: тримачі покриття встановлюються на верхній край стінки.

б. Вставте кромку покриття в тримач.

5. Коли ви розпочнете Розділ 3, частина А, виконайте крок 4 (а):

4. Закріпіть покриття (підходить тільки покриття з верхньою кромкою)

а. При установці тримача покриття його краї повинні бути приблизно на відстані 12 "від контрфорса, оскільки можуть виникнути труднощі в подальшій установці верхніх кріплень. Тримачі покриття можна вкоротити, підігнавши їх під потрібний розмір. Важливо: тримачі покриття встановлюються на верхній край стінки.

б. Вставте кромку покриття в тримач.  

 

Інструкція з установки басейну Atlantic Pools

Збірка стінки і оболонки

А. Зберіть стінку басейну

Даний розділ відноситься до круглих і овальних басейнів. (на малюнках показаний круглий басейн).

Встановіть стінку на її місце

а. Роботу з установки стінки басейну слід проводити в ясний день при спокійній погоді. Не намагайтеся встановлювати стінку при вітрі.

б. Розпакуйте згорнуту в трубку стінку і поставте її на шматок картону або фанері в центрі фундаменту. Отвори для кріплення водозливу повинні розташовуватися у верхній частині стінки.

Підказка: Перед установкою стінки, переконайтеся, що під рукою є лайнер, крихта черепашнику і сходи.

Обережно: Не намагайтеся встановлювати стінку басейну при вітрі. Дочекайтеся спокійного дня. 

Установка стінки басейнув. Повільно розмотуйте стінку, одночасно вставляючи її нижній край в паз нижньої направляючої каркаса. Початковий кінець стінки повинен розташовуватися на кронштейні основи каркаса, а водозлив і впускний отвір повинні розташовуватися у відповідності зі схемою підключення насоса і фільтра.

г. У міру розмотування стінки, розміщуйте на її верхній край відрізки трубки з прорізом. Трубки послідовно скріпляйте за допомогою з'єднувача, залишаючи між ними зазор шириною 13 мм (1/2 "). (Якщо ваша оболонка має кромку, то на верхній край стінки спочатку поміщається тримач оболонки і тільки потім трубка з прорізом та з'єднувачі).

Пам'ятайте: Рекомендується встановлювати скіммер з необдуваемої вітром сторони. 

Пам'ятайте: Рекомендується встановлювати скіммер з необдуваемого вітром боку басейну.

З'єднання кінців стінки басейну.д. Продовжуйте розмотувати стінку по периметру фундаменту, поки вся вона не стане в паз направляючої, а її верхній край не буде покритий відрізками трубки, скріпленими з'єднувачами (і тримачами оболонки, якщо вона у вас має форму).

2. З'єднайте кінці стінки басейну

а. З'єднайте отвори на обох кінцях стінки басейну.

б. Щоб точно поєднати отвори, необхідно відрегулювати діаметр басейну. Це можна зробити за допомогою легких ударів по кронштейнам основи каркаса з зовнішньої або внутрішньої сторони.

Підказка: для полегшення вирівнювання решт стінки просмикніть в два крайніх отвори викрутку.

в. Закріпіть кінці стінки за допомогою гвинтів, пластикових втулок і гайок в кожному з отворів. Втулки і гвинти вставляються з внутрішньої сторони, а гайки - з зовнішнього боку стінки.

г. Міцно затягніть гвинти і гайки.

д. Повністю закрийте шов з головками гвинтів , які стирчать з внутрішньої сторони за допомогою облицювальної стрічки шириною 50 мм (2 ").

Пам'ятайте: Головки гвинтів повинні розташовуватися з внутрішнього боку стінки. Закрийте головки гвинтів за допомогою облицювальної стрічки.

Перевірка рівня верхнього краю басейну3. Перевірте рівень верхнього краю

а. За допомогою мотузки і приладу для вимірювання рівня перевірте рівність верхнього краю стінки басейну. Для отримання достовірного результату вимірювання слід провести в декількох різних напрямках. Верхній край стінки повинен бути горизонтальним. Якщо в різних точках рівень розрізняється більш ніж на 2 5 мм (1 "), зніміть стінку і заново вирівняйте рівень фундаменту.

4. Проведіть підсипку

а. Проведіть підсипку з внутрішньої сторони по всій довжині стіни. Підсипка повинна мати закруглену форму, висоту 25 мм (1 ") і шириною 2 5 мм (1").

б. Для підсипання можна використовувати просіяну землю або пісок. Після засипання пісок або землю необхідно ретельно утрамбувати і надати закруглену форму.

Обережно: Рівень різних точок верхнього краю стінки басейну не повинен відрізнятися більш, ніж на 25 мм (1 "). При неправильно виставленому рівні басейн Atlantic Pools може бути пошкоджений.

Пам'ятайте: В конструкції підсипка має велике значення. Не шкодуйте часу і зробіть надійну підсипку по всій довжині стінки.

 

  

 

Установка оболонки басейнуВстановіть оболонку басейну

1. Помістіть оболонку на місце

а. Поставте закриту коробку з оболонкою в центр басейну.

б. Відкрийте коробку. При цьому ні в якому разі не використовуйте гострі предмети.

в. Вийміть оболонку з коробки і розгорніть. Потім розкладіть її на сонці, щоб вона нагрілася. Уважно перевірте поверхню і шви оболонки на наявність дірок.

г. Розкладіть оболонку усередині басейну гладкою стороною вниз. Розташуйте оболонку так, щоб закруглений шов йшов уздовж стінки басейну. При цьому інші шви утворюють прямі лінії на дні басейну.

д. Розпряміть всі складки на дні оболонки. 

2. Закріпіть оболонку (тільки для оболонки, закріплюється за допомогою перегину через стінку басейну)

Даний крок слід виконати тільки в тому випадку, якщо ваша оболонка закріплюється на стінці басейну допомогою перегину через неї. Якщо ваша оболонка має кромку, виконайте крок, описаний на наступній сторінці.

а. Підніміть боки оболонки і перегніть їх через верхній край стінки басейну. Якщо ваша оболонка має хвилястий край, піднімайте її боки, поки пунктирна лінія на оболонці не буде знаходитися урівень із верхнім краєм стінки басейну (верхня пунктирна лінія призначена для басейнів висотою 132 см, а нижня пунктирна лінія - для басейнів висотою 122 см).

б. Прикріпіть оболонку до краю стінки за допомогою пластикового кріпильного профілю. Дайте оболонці деякий час вільно повисіти. Не тягніть оболонку занадто сильно.

в. Почніть заповнювати басейн водою. У міру заповнення постійно розгладжуйте всі утворюються складки і притискайте оболонку до стінки. За однією по черзі знімайте частини пластикового кріпильного профілю і вирівнюйте оболонку. Весь час продовжуйте розправляти складки. 

  

3. Обріжте пластиковий кріпильний профіль

а Після видалення всіх складок і вирівнювання оболонки, обріжте зайву частину пластикового кріпильного профілю так, щоб не було перекриттів. 

4. Закріпіть оболонку (тільки для оболонки з краями)

Даний крок варто виконувати тільки в тому випадку, якщо ваша оболонка має крайку. Якщо ваша оболонка закріплюється на стінці басейну допомогою перегину через неї, виконайте крок описаний на попередній сторінці.

а. Підніміть боки оболонки і вставте відбортований край в утримувач, розташований на верхньому краї стінки.

б. Почніть заповнювати басейн водою. У міру заповнення постійно розгладжуйте всі утворюються складки і притискайте оболонку до стінки.

Установка верхніх поручнів збірно-розбірного басейну Atlantic Pools3. Встановіть верхні поручні

Примітка: Ви можете використовувати будь-які додаткові комплектуючі компоненти, що входять в комплект басейну і необхідні для правильної установки.

а. Встановіть всі бічні поручні прямих сторін, а між контрфорсами. Вам знадобиться отвір «А» (див. мал. 20), пророблений у верхньому кріпленню, яка встановлюється на верхівку контрфорсів. Відзначте ще отвори, що знаходяться на одній прямій отвори «А». Закріпіть верхнє кріплення на верхівці контрфорса за допомогою двох самонарізних гвинтів (№9), які вставляються в два овальних отвори пророблених у кріпленні. Зараз ви не повинні закручувати гвинти занадто сильно. Залиште гвинти злегка закрученими до вільними в отворах кріплень до тих пір, поки не будуть встановлені всі верхні поручні. Перевірте, щоб вертикальні стійки стояли рівно.

(Примітка: басейн розміром 3,66x5,49 м не має верхніх поручнів прямих сторін). 

б. Встановіть вертикальні стійки, що залишились, як показано в Розділі 4, Установка верхніх поручнів і вертикальних стійок.

в. Важливо: чотири перехідних верхніх поручня А відзначені кольоровий точкою і їх кінці зрізані. Якщо для вашого басейну покладаються з'єднувачі, які відповідають будь-якому з'єднувачу передставленого на малюнку ліворуч, пропустіть крок (в) і перейдіть до кроку (г); якщо ні, продовжуйте крок (в). Тільки кінець перехідного верхнього поручня А, який встановлюється між вертикальною стійкою і контрфорсом буде кріпиться в отвір «В» пророблене в верхньому кріпленні (див. мал. 19). Для всіх інших верхніх поручнів округлих країв овалу басейну використовується отвір «А» і відзначте інші отвори, які знаходяться на одній прямій отвори «А» (див. Рис. 19). Закріпіть поручні з пластинами за допомогою двох гвинтів (№9), які вставляються в два овальних отвори креплень.

Поки не закручуйте гвинти до межі. Залиште їх трохи вільніше поки не будуть встановлені всі верхні поручні.

 

г. Візьміть один верхній перехідний поручень А, встановіть один кінець поручня (№8) поверх верхнього кріплення контрфорса, а інший кінець на верхнє кріплення вертикальної стійки як показано на мал. 17.

(Важливо: поверніться до кроку (в), щоб визначити, яким отвором скористатися). Верхні поручні утворюють виступаючі краї уздовж всієї стінки басейну. Встановіть верхні поручні круглих країв овалу басейну як показано на мал. 20. При установці поручнів залишайте проміжок між їх кінцями розміром 2 мм (1/16 "). Ще не закручуйте сильно гвинти.

Важливо: якщо вертикальні стійки стоять не рівно, зафіксуйте край нижнього кріплення основи з нижніми краями основи стійки і обережно забийте кріплення молотками дерев'яним брусом. Якщо вам потрібно зафіксувати верхнє кріплення на верхівці вертикальної стійки, то спершу ви повинні зняти верхнє кріплення, так як це може пошкодити стінку і покриття басейну.

д. Перевірте довжину другого верхнього перехідного поручня А, перед тим як його встановити. Якщо перехідний поручень занадто довгий і його край накриває край поручня контрфорса, відріжте зайву частину краю перехідного поручня. Якщо овальні отвори перехідного поручня не збігаються з овальними отворами верхнього кріплення, ви повинні просверлити нові овальні отвори.

(Примітка: басейни розміром 3,66x5,49 м не мають поручнів прямих бічних сторін; в цьому випадку край занадто довгого перехідного поручня накриватиме край іншого перехідного поручня). Якщо перехідний поручень дуже короткий, ви повинні розташувати «розтягнути» вже встановлені поручні так, щоб їх кінці з'єднувалися з верхніми кріпленнями. Розмір овальних отворів приблизно дорівнює 51 мм (2 ") на кожному краї басейну.

е. Повторіть кроки (г) і (д) для конструкцій інших розмірів.

4. Дотримуйтесь наступний кроків, якщо вам необхідно просверлити в перехідному поручні отвори або вкоротити поручень:

а. На годину відкрутіть один кінець бічного поручня прямих країв басейну, який находится поруч з перехіднім поручнем. (Примітка: басейни розміром 3,66x5,49 му не мают поручнів прямих країв басейну).

б. Покладіть Ккінець перехідного поручня (№8) під бічними поручень. (Примітка: для басейну розміром 3,66x5,49 м покладіть кінець одного перехідного поручня на другий перехідний поручень). Покладіть інший кінець поручня на ближню верхівку вертікальної стійки, яка находится на округлому краї овалу, и не довго закріпіть цей кінець поручня, використовуючі овальні отвори. Если у вас басейн розміром 3,66x5,49 м, перейдіть до кроку (е). 

в. На кінці бічного поручня розташованого зверху перехідного поручня відзначте дві довжини 13 мм (1/2 ") і 29 мм (1.1 / 8") від краю кінця поручня. Потім не на довго відкрутіть інший кінець бічного поручня і посуньте його для того, щоб на малювати лінії X і У.

Перша лінія X паралельна кінця бокового поручня, вона проходить на відстані 13 мм (1/2 ") від краю кінця поручня. По цій лінії ви відріже зайвий край перехідного поручня.

Друга лінія У також паралельна кінця бокового поручня, вона проходить на відстані 29 мм (1-1 / 8 ") від краю кінця поручня. На цій лінії будуть просвердлені нові отвори розміром 6мм (1/4").

г. Для того, щоб відзначити розташування отворів розміром 6 мм (1/4 "), намалюйте дві лінії, що проходять через центр двох овальних отворів, паралельно довжині поручня і перетинають лінію У, в точках перетину прямих будуть просвердлені нові отвори розміром 6 мм ( 1/4 ").

д. Якщо для вашого басейну потрібна додаткове кріплення, просвердлите додатковий отвір розміром 6 мм (1/4 "), 38 мм (1-1 / 2") або 54 мм (2-1 / 8 ") на лінії У. Застосуйте цю дистанцію на вашому басейні. 

е. Зніміть перехідний поручень і просвердлите отвори в точках перетину, що лежать на прямій У.

ж. Відріжте кінець перехідного поручня по прямій X за допомогою Ножівкової пилки (полотнище пилки 32 зубця на дюйм = 2, 5 см)

3. Закріпіть боковий і перехідний поручні в їхніх позиціях.

і. Повторіть кроки від (а) до (з) на іншій стороні басейну.

к. Продовжіть виконання не завершених кроків Розділу 4, Установка Верхніх поручнів і Вертикальних стійок, частина А, нижче Кроку З, Установка Верхніх поручнів.

л. Якщо у вас басейн розміром 3,66x5,49 м, намалюйте лінію обрізки X по центру верхньої пластини де зустрічаються два перехідних поручня. Лінія У повинні бути намальована паралельно лінії X на відстані 19мм (3/4 ") від лінії X. Для визначення розташування отворів діаметром 6мм (1/4") дотримуйтесь кроків (г) і (к), викладеним вище.

м. Продовжуйте виконання розділу 4, кроку 4. 

Інструкція з установки басейну

Установка верхніх перил і вертикальних стійок

А. Прикріпіть вертикальні стійки і верхні перила

1. Продовжуйте заповнювати басейн

а. Продовжуйте наповнювати басейн водою. Поки не закріплені верхні поручні і вертикальні стійки, рівень води не повинен перевищувати 20см (8 ").

б. Поки басейн заповнюється водою закріплюйте верхні перила і вертикальні стійки.

Всі деталі, використовувані для закріплення вертикальних стійок, верхніх перил і верхніх сполук, зображені на малюнку на наступній сторінці.

2. Встановіть вертикальні стійки

а. Зіставте нижній кінець однієї стійки (номер1) з двома невеликими вушками на кронштейні підстави (номер2). Вушка повинні бути з внутрішньої сторони вертикальної стійки.

б. Зіставте отвори і закріпіть деталі за допомогою самонарізного гвинта (номер3).

в. Зачепить верхній з'єднувач (номер4) за верхній край стінки басейну (номер5). При цьому він повинен стати так, щоб його вушка увійшли всередину стійки. Слідкуйте, щоб стійка розташовувалася строго вертикально.

г. Зіставте отвори і закріпіть деталі за допомогою самонарізних гвинтів по одному з кожного боку і один спереду (номер6).

д. Повторіть останніх чотири кроки для кожної вертикальної стійки по всьому периметру басейну.

Підказка: При перевірці вертикальності стійки можна для порівняння використовувати виступи на стінці басейну.

  

Схема кріплення вертикальної стійки. Верхньої рейки і верхнього з`єднувача. Дотримуйтесь інструкції з безпеки.

Схема кріплення вертикальної стійки басейну

 

3. Встановіть верхні перила

а. Розмістіть верхню рейку (номер7) так, щоб її кінець знаходився над верхнім кронштейном. Сторона рейки, що виходить всередину басейну, повинна щільно прилягати до оболонки і стіні басейну. Сторона рейки, що виходить на зовнішню сторону басейну, буде при цьому сильно виступати.

б. Зіставте отвори в деталях як показано на малюнку. Прикріпіть рейки перил до верхнього кронштейну через овальні отвори за допомогою двох самонарізних гвинтів номер 8. Поки не затягуйте гвинти. Поки не будуть встановлені всі рейки, гвинти повинні бути послаблені так, щоб рейки можна було перемечати на довжину овального отвору.

в. Повторіть попередні два кроки для другого кінця рейки.

г. Повторіть кроки з (а) по (в) для установки інших рейок по всьому периметру

д. Вирівняйте рейки один щодо одного і затягніть всі гвинти. 

Установка верхніх з'єднувачів4. Встановіть верхні з'єднувачі

а. Розмістіть єдиний верхній з'єднувач (номер9) над кінцями двох суміжних рейок перил.

б. Зачепите з'єднувач за рейки з внутрішньої сторони басейну.

в. Остаточно вирівняйте з'єднувач над стиком рейок і натисніть на нього, щоб зачепити його другий кінець за рейки із зовнішнього боку басейну.

г. Повторіть останні три кроки для установки всіх інших з'єднувачів по всьому периметру верхнього краю стіни басейну.

д. Покрийте головки всіх відкритих гвинтів облицювальним лаком.

Обережно: Перед початком користування басейном обов'язково прочитайте та дотримуйтесь правил безпеки наведені в Розділі 1. Цей басейн не призначений для пірнання і стрибків.

Важливо: Під вчасно заповнення басейну водою стінка може витріщивши і трохи зміститися. Це нормальний ефект.

  

Б. Заповніть басейн водою

1. Закінчите заповнення басейну водою

а. Заповніть басейн водою так, щоб її рівень був на 5см (2 ") нижче найнижчого отвору. Після цього дотримуйтесь інструкцій з установки.

Г. Технічне обслуговування басейну

Після закінчення установки басейну дотримуйтесь цими інструкціями, щоб підтримувати в ньому чистоту і тримати в хорошій формі.

1. Оболонка

а. Регулярно перевіряйте чи не утворилася чи в оболонці теча.

б. Незначні пошкодження оболонки можна усувати за допомогою спеціального ремонтного набору.

2. Стінка басейну і вертикальні стійки.

а. Тримайте стінку басейну і вертикальні стійки в чистоті. Час від часу мийте їх за допомогою м'якого мила. Не використовуйте абразивні миючі засоби, хімікати та інші засоби для очищення.

б. При попаданні в басейн хімікатів негайно змивайте їх.

в. Оновлюйте покриття головок всіх виступаючих гвинтів облицювальною лаком.

г. Регулярно, не рідше одного разу за сезон, перевіряйте всі металеві частини на наявність іржі.

д. Обробляйте подряпини та області іржавіння на металевих частинах відповідної антикорозійною фарбою.

е. Раз на два роки слід спускати воду до рівня 30 см. Після цього треба зняти верхній край оболонки зі стінки басейну і перевірити наявність прихованої іржі на внутрішній стороні стінки.

ж. З особливою ретельністю слід перевіряти перевіряти наявність течі в водозливі і впускних отворах. Будь-який витік необхідно негайно усунути.

Обережно: Хлор може пошкодити оболонку і деякі частини басейну. При потрапляння в басейн хімікатів його необхідно негайно змити.

Пам'ятайте: При появі на стінці басейну слідів іржавіння їх необхідно негайно обробити антикорозійною фарбою. При надмірному іржавіння стінка може зруйнуватися.

Д. Підготовка басейну до зими

Після закінчення сезону купання дотримуйтесь поданих нижче для підготовки басейну до зими.

1. Спустите рівень води

а. Спустіть воду в басейні так, щоб її рівень був приблизно на 15 см (6 ") нижче впускного отвору.

б. Якщо у вашому басейні встановлений додатковий водозлив, не допускайте, щоб вода замерзала в його корпусі. Демонтуйте всі шланги, які підходять до зливного і впускного отворів.

2. Перевірте всі з'єднання і гвинти

а. Переконайтеся, що всі з'єднання рами каркаса були міцно закріплені. Проверті, щоб стінка басейну не змістилася щодо нижньої напрямної.

б. Переконайтеся, щоб всі гвинти і гайки були міцно затягнуті.

3. Перевірте наявність слідів іржавіння

а. Зафарбуйте всі подряпини чи області іржавіння антикорозійною фарбою.

4. Перевірте оболонку

а. Переконайтеся, що верхній край оболонки прикріплений до стінки басейну за допомогою пластикового кріпильного профілю. Не демонтуйте оболонку з басейну. При видаленні оболонки гарантія анулюється. Не зливайте на зиму всю воду з басейну.

5. Виявлення течій

а. Переконайтеся, що в оболонці не утворилися течі. Течі взимку можуть з'явитися причиною серйозних пошкоджень басейну.

6. Додаткове обладнання.

Демонтуйте з басейну всі додаткові устаткування, включаю сходи. Не розбирайте водозлив і фільтр на частини.

7. Фільтр

Від'єднайте фільтр від басейну. Дотримуйтесь інструкцій з підготовки до зими, що додається до вашого фільтру.

8. При дуже сильних морозах

Якщо у вашій місцевості температура сягає від -30 до - 40 градусів за Фаренгейтом (від -35 до -40 градусів за Цельсієм), то перед настанням зими вам необхідно зробити наступне:

а. Спустіть воду в басейні так, щоб її рівень досяг 45 см.

б. Не спустошуйте басейн зовсім. Взимку порожній басейн може прийти в непридатний стан.

Є. Важливе зауваження при консервації басейну

Всі типи басейнів

Протягом всієї зими рівень води в басейні повинен бути приблизно на з обслуговування 7 червня мм (3 ") нижче отвори скиммера. Це щоб вода не попадала в скіммер напротязі холодного сезону, надмірна кількість води повинна відкачуватися насосом, спускатися, сіфоніроваться. Демонтувати всі шланги приліплені до скиммеру та фітинги. Отвір на дні скиммера повинен залишатися відкритим, для того щоб вода змогла швидко витекти зі скиммера.

Басейни мають скиммера розміром 30 см (12 ")

Додатково до вище викладеного, спеціальний комплект матеріалів зимового зберігання (Номер компонента 1370138) повинен бути встановлений в скіммер розміром 30 см (12 ") (див. мал. нижче).

Для того, щоб басейн не представляв небезпеку надалі, потрібно правильно встановити «Комплект матеріалів зимового зберігання» і виконати всі процедури вінтарізаціі.

«Комплект матеріалів зимового зберігання» (номер компонента 13701381) можна придбати у вашого постачальника.

Всі типи басейнів

Не встановлюйте покриття басейну на верхні поручні, вертикальні стійки з'єднувачі або будь-який елемент скиммера.

Продавлюється клиновидний блок (Номер компонента 13701381) в отвір скиммера поки він міцно не закріпився в особовому фланці. Інші типи скімерів: Вставте клиновидний блок в отвір скиммера. Клиновидний блок повинен міцно закріпитися з лицьовим фланцем в отворі скиммера.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок