Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Керівництво з установки та експлуатації ультрафіолетової системи Elecro Spectrum UV-S

Ультрафіолетова установка Elecro Spectrum UV-SСистема ультрафіолетової дезінфекції води SPECTRUM
Керівництво з установки та експлуатації

ВАЖЛИВО

Дякуємо за покупку системи ультрафіолетової дезінфекції води Elecro SPECTRUM, виробленої в Англії за найвищими стандартами. Щоб забезпечити правильну роботу обладнання протягом багатьох років, уважно дотримуйтесь наступних інструкцій. Неправильна установка скасовує гарантію. Збережіть дану інструкцію на майбутнє, так як вона містить важливу інформацію.

Заходи безпеки

• Проконсультуйтеся з кваліфікованим електриком

• Не дивіться на працюючу УФ-лампу

• Забороняється включати прилад без води, а також накривати його

• Перед обслуговуванням пристрій необхідно відключити від електромережі і вийняти з води

• Перед обслуговуванням завжди відключайте від мережі всі прилади в басейні

• УФ лампа повинна бути захищена пристроєм захисного відключення (УЗО) з номінальним робочим залишковим струмом не більше 30 мА. Прилад повинен мати заземлення. Забороняється використовувати запобіжник на більш високу номінальну напругу, ніж зазначено виробником

• Ніколи не занурюйте дану систему в воду

• Тріснута кварцова трубка підлягає негайній заміні

• Маленькі діти біля басейну повинні завжди перебувати під наглядом дорослих

Специфікації. Модель: UV-S Напруга: 220-240 В, 50 ц. Виготовлений у відповідності з усіма стандартами якості.

Опис ультрафіолетової установки Elecro SPECTRUM UV-S

дезінфекція басейну купити
Розміщення УФ системи

УВАГА: Щоб запобігти падінню приладу в воду, не встановлюйте його вище басейну або поруч з ним. Spectrum стійкий до атмосферних впливів, але не захищений від попадання води. Його можна розташувати як на плоскій горизонтальній поверхні, також на плоскій вертикальній поверхні. Він не повинен бути занурений у воду або встановлений в положення, в якому вода буде збиратися навколо. Для запобігання ненавмисному падінню установки в басейн ми рекомендуємо розташувати її на відстані не менше 2 метрів від краю басейну. Гнучкий кабель, який з'єднує прилад і постійну проводку, повинен бути мінімальної довжини. Рекомендована довжина: не більше 1,5 метра. Elecro SPECTRUM повинен бути встановлений в водопровідний контур після фільтра, як показано на малюнку 2. Це запобіжить засмоктування бруду і сміття в нього.

засоби дезінфекції басейну купити
Установка Системи ультрафіолетової дезінфекції води SPECTRUM

Прилад може бути встановлений на стіні або на іншій відповідній вертикальній поверхні. Він має досить міцну конструкцію, але при повному заповненні водою його вага збільшується. Тому його не рекомендується встановлювати на звичайу дерев'яну огорожу. Установка комплектується кріпильними елементами. Може бути встановлена ​​вертикально, як показано нижче, на малюнку 3, або горизонтально, як показано на малюнку 4.

дезінфекція плавальних басейнів

Установка УФ Spectrum

УФ лампа для басейну
При вертикальній установці отвори входу / виходу води повинні бути розташовані у верхній частині. Прилад повинен бути захищений пристроєм захисного відключення (УЗО) з номінальним робочим залишковим струмом не більше 30 мА. Він повинен мати заземлення. Забороняється використовувати запобіжник на більш високу номінальну напругу, ніж зазначено виробником

Підключення до водопостачання

УФ Spectrum має ступінчасті впускні і випускні отвори, що дозволяє використовувати жорстку пластикову BSP трубу розміром 2 дюйми або 63 мм. При використанні 2-дюймової пластикової BSP труби клеєне з'єднання виконується в другій внутрішньої ступені впускних і випускних отворів. При використанні 63-міліметрової жорсткої пластикової труби з'єднання виконується в першій зовнішньої ступені впускних і випускних отворів. Підключення приладу може бути виконано за допомогою відповідного гнучкого з'єднання (не входить в комплект). Для забезпечення вільного потоку води рекомендується брати трубу діаметром1 ½ дюйма / 50 мм.

Вимоги до потоку

Будь ласка, зверніть увагу, що для досягнення оптимальної продуктивності, рекомендується приблизно кожні три години пропускати всю воду в басейні через УФ пристрій. UV-S / UV-SE Максимальна швидкість потоку: 36 000 літрів / годину
Електричне підключення

Електричне підключення повинен виконувати тільки кваліфікований електрик. Система повинна бути встановлена ​​відповідно до місцевих вимог і правил. Перед обслуговуванням завжди відключайте всі прилади в басейні від електромережі. Ультрафіолетова лампа повинна бути захищена пристроєм захисного відключення (УЗО) з номінальним робочим залишковим струмом не більше 30 мА. Прилад призначений для постійного підключення до електромережі за допомогою трьохжильного провідникового прогумованого кабелю перетином 0, 75 мм, що йде від нього. Він повинен бути постійно підключений до електромережі всередині сухого корпусу вимикача з плавким запобіжником з мінімальним зазором між замикаючими контактами в 3 міліметри. З метою безпеки забороняється використовувати запобіжник з більш високою номінальною силою струму. Ваш пристрій підключено таким чином, щоб на нього подавалася напруга тільки тоді, коли працює фільтраційний насос. Ні в якому разі Spectrum не повинен знаходитися під напругою, якщо через нього не тече вода. Примітка: це найкраще досягається шляхом підключення Elecro Spectrum до виходу контактора фільтраційного насоса. Прилад оснащений кабелем довжиною 5 метрів. Для запобігання ненавмисному його падінню в басейн ми рекомендуємо розташувати його на відстані не менше 2 метрів від краю басейну. Будь який гнучкий кабель, який з'єднує прилад і постійну проводку, також повинен бути мінімальної довжини. Рекомендована довжина: не більше 1,5 метра. Колірне кодування: Коричневий-живлення, синій-нейтральний, жовтий / зелений - земля.

Профілактичне технічне обслуговування

У нормальних умовах термін служби У-ламп всередині приладу складає один рік або 8000 годин. Система оснащена світловим індикатором, який в звичайних умовах горить зеленим кольором. Після 8000 годин використання колір індикатора змінюється на миготливий червоний, що вказує на необхідність заміни лампи. Натискання кнопки RESET перезавантажує світловий індикатор, відлік часу починається заново. Важливо захистити УФ установку від замерзання в зимовий період або відключити його від електромережі та водопостачання, щоб підготувати до зберігання всередині приміщення. У весняно-літній період кварцові скляні трубки, які відокремлюють У-лампи від води, що проходить через прилад, повинні чиститися два або три рази. Це важливо, тому що на поверхні трубок з кварцового скла збирається бруд або кальцій, які перешкоджають проникненню ультрафіолетового світла в воду і знижують загальну продуктивність системи для дезінфекції води.

Заміна лампи і очищення кварцового скла

Перед технічним обслуговуванням вимкніть пристрій від мережі і водопостачання. Тримач: пластиковий тримач розташований на торці лампи, щоб не допустити її випадкового випадання при підключенні приладу до мережі. Тримач утримується на місці за допомогою самонарізних гвинтів. Перед проведенням технічних робіт їх викручують, а по завершенні повертають на місце. Згодом їх потрібно міняти на кріпильні гвинти (розмір № 8) трохи більшого розміру. Щоб дістати лампу, обережно зніміть фіксатор і потягніть за білі пластикові наконечники. Обережно вийміть лампу, намагаючись не тиснути на кварцову трубку. Потім скрутіть два синіх фітінга на торцях білого пластикового корпусу і зніміть кільця ущільнювачів. Потім вийміть кварцову трубку. Протріть кварцову трубку м'якою тканиною або паперовим рушником. Якщо у вас жорстка вода, то на кварцовій трубці може утворюватися накип. Її легко видалити за допомогою побутового засобу для видалення накипу (дотримуйтесь інструкцій виробника). Якщо не видалити накип, то лампи будуть працювати недостатньо ефективно.

Процес прибирання: вставте чисту, суху кварцову трубку назад в систему дезінфекції ультрафіолетом. Переконайтеся, що кільця ущільнювачів на торцях трубки розташовані вірно. Недостатня герметичність може привести до течі води при включенні. При повторній установці лампи використовуйте нові кільця ущільнювачів. Після складання переконайтеся, що внутрішнє різьблення на фітингах і зовнішня різьба на корпусі очищені від бруду. Нанесіть на різьблення трохи силіконової змазки або вазеліну (НЕ силіконовий герметик). Мастило захистить її від склеювання. Потім встановіть фітинги та добре затягніть руками. Встановіть або замініть ультрафіолетову лампу на нову. Встановіть тримач лампи і синій ковпачок згідно з номерами. Примітка: Стисніть синій ковпачок, щоб випустити повітря. що накопичилось. Це повітря може привести до від'єднання тримача лампи від торця. Ще раз з'єднайте і включіть подачу води, щоб перевірити герметичність з'єднання перед повторним підключенням до мережі. Важливо: пластиковий корпус і сині фітинги виготовлені з полімерів, стійких до ультрафіолетового випромінювання ламп. Незважаючи на захист, вони поступово руйнуються. Тому їх потрібно перевіряти, а при необхідності проводити заміну. Вони не повинні мати надмірного зносу. Запасні частини завжди є в наявності.

Декларація про відповідність RoHS

Компанія Elecro Engineering Limited підтверджує, що прилад відповідає директиві RoHS 2002/95 / EC щодо обмеження застосування шкідливих речовин.

Утилізація електрообладнання

Система для дезінфекції Elecro відповідає директиві ЄС 2002/96 / FC. Прилад забороняється викидати у звичайний сміттєвий бак. Знак викресленого контейнера означає, що його заборонено викидати у звичайний сміттєвий бак. Його необхідно доставити в пункт прийому електрообладнання з метою утилізації. Належна утилізація старого пристрою сприяє запобіганню можливих негативних наслідків для навколишнього середовища і здоров'я людини. Переробка матеріалів допоможе зберегти природні ресурси. Додаткову інформацію можна отримати в місцевому пункті видалення відходів або у вашого продавця.

Гарантія

Spectrum має гарантію терміном 2 роки з моменту покупки. Гарантія поширюється на низьку якість виготовлення або матеріалів. Заміна або ремонт обладнання проводиться після перевірки. Несправні компоненти повинні бути повернуті продавцеві. Компанія не несе відповідальність за неправильну установку або експлуатацію пристрою. Гарантія не поширюється на змінні деталі, зокрема лампу і кварцову трубку.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок