Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: Рідкий хлор - гіпохлорит натрію марка А
Рідкий хлор - гіпохлорит натрію марка А
Ціна: 750 грн
Повернутися до початку сторінки

Рідкий хлор - гіпохлорит натрію марка А

Артикул: liquid cl
Брудна вода в басейні прекрасне середовище для існування розмноження хвороботворних бактерій, вірусів, мікроорганізмів.
Детальний опис
Ціна: 750 грн
в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Рідкий хлор - гіпохлорит натрію марка А

Каністра 20 літрів (вага 25 кг).

Брудна вода в басейні прекрасне середовище для існування розмноження хвороботворних бактерій, вірусів, мікроорганізмів. Вони становлять небезпеку для відвідувачів, сприяють появі зелені у воді, слизького нальоту. Для приведення у встановлені норми, вода в басейні піддається дії дезінфекторів на основі хлору, роль яких у нейтралізації живих організмів методом окислення. Професійна хімія для басейну під назвою - гіпохлорит натрію марки А або рідкий хлор - найсучасніший спосіб очищення води на сьогодні, він зберігаючи всі переваги хлорування, допомагає уникнути взаємодії з токсичним газом.

Технологія застосування даного методу проста, при ручному дозуванні або використанні станції дозування, відбувається хімічна реакція, в результаті якої утворюється вільний хлор, що вбиває всі можливі мікроорганізми, присутні у воді. Для високого ефекту, необхідно забезпечити рівень концентрації рідкого хлору 0,3 - 0,5мг/л. При зниженні значення виникає загроза зараження, при надлишку же з'являється характерний хлорний запах. Слід враховувати, що використання додаткового обладнання очистки, ультрафіолетового опромінення знижує норму вільного хлору до 0,1 - 0,3 мг/л.

Такий метод дезінфекції економічний, простий в застосуванні і високо результативний. Перевага методу в тому, що заміна хлору газоподібного на гіпохлорит натрію знижує концентрацію небезпечних для організму людини парів у повітрі, дозволяє стабільно підтримувати залишкову кількість хімікалій у воді.

Розчин гіпохлориту натрію А з концентрацією в 190 г/дм3 активного хлору - рідина зеленувато-жовтого кольору. Рекомендована доза вказана на упаковці. При розрахунку необхідної кількості хімікату слід враховувати наступні параметри: температура води, інтенсивність використання басейну.

Викликає подразнення слизових оболонок при попаданні на них. Уражене місце рекомендується швидко промити під сильним струменем води. Умови зберігання - сухе, провітрюване приміщення з температурою 5 - 25 град.С, в оригінальній, закритій упаковці. По закінчення одного року ефект від застосування розчину знижується в 2 рази.

Фізико-хімічні показники:

  Марки
  A
Зовнішній вигляд Рідина зеленувато-жовтого кольору
Коефіцієнт світлопропускання,%, не менше 20
Масова концентрація активного хлору, г/дм3, не менше 190
Масова концентрація лугу в перерахунку на NaOH, г/дм3 10-20
Масова концентрація заліза, г / дм3, не більше 0,02

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок