Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Станція контролю якості води Hayward
Станція контролю якості води Hayward
Ціна: 32470 грн
Повернутися до початку сторінки
Системи дезінфекції для басейнів: Станція контролю якості води Hayward

Станція контролю якості води Hayward

Станція контролю якості води - Hayward CST-CTL-BC. Зручне рішення для автоматичного контролю в великих комерційних басейнах від 300 до 1000 м куб.
Детальний опис
Ціна: 32470 грн
в наявності
Артикул Ціна  
32470 грн
19090 грн
20651 грн
57503 грн
21082 грн

Характеристики Станція контролю якості води Hayward

Станція контролю якості води в басейні від французького виробника обладнання для басейну - Hayward CST-CTL-BC. Зручне рішення для автоматичного контролю в великих комерційних басейнах від 300 до 1000 м куб.

Головне завдання станції - це відстеження та регулювання хімічної властивості води на необхідному рівні, шляхом автоматичного дозування хімічних реагентів.

За допомогою контрольної панелі можна управляти системою фільтрації, устаткуванням для підігріву води, температурою, освітленням. Контроль рівня pH, вільного хлору води і ORP також здійснюється цим пристроєм.

Станція контролю Hayward CST-CTL-BC представлена ​​в трьох варіантах, з можливістю функціонального розширення:

- pH / t

- рН / ОВП / t

- pH / вільний хлор / t

Оптимальне рішення для домашніх і комерційних басейнів

За допомогою контрольної станції Hayward CST-CTL-BC можна управляти різним обладнанням для басейну будь-якої торгової марки.

Управління фільтрацією здійснюється одним з 5 режимів:

1) Автоматичний режим - спрацьовує в заздалегідь зазначений час;

2) Ручний режим - користувач може сам включати і вимикати фільтрацію;

3) При виборі інтелектуального режиму фільтрація включається автоматизовано. Включення залежить від t води і min циклах фільтрації (10 хвилин кожні 2 год).

4) Нагрівання води відбувається автоматично або за допомогою термореле.

5) Смарт режим - час роботи фільтруючої системи залежить від t води і включає в себе 3 інтервали роботи фільтрації.

Регулювання нагріваючими воду пристроями

Контрольна станція дозволяє налаштувати теплообмінник, тепловий насос або інший подібний пристрій таким чином, щоб підтримувалася необхідна температура води з точністю до 1С. Що істотно заощаджує електричну енергію і зберігає воду теплою і приємною.

Управління освітлювальними приладами

Hayward CST-CTL-BC дає можливість регулювати освітлення в ручному режимі або автоматом. Підводні прожектори можуть включатися в строго заданий час або ж за вказаною періодичністю.

Управління додатковим обладнанням

Додаткові реле в кількості чотирьох штук, дозволяють підключити додаткові пристрої до контролюючої станції. Яким можна управляти в ручному або автоматизованому режимах.

Цифрове регулювання і синхронізація

Контролююча станція Hayward оснащена яскравим LCD TFT екраном розміром 2,8 дюйма. Налаштування та керування здійснюється на зручній кнопковій панелі. На екрані відображається поточна дата, час, t води, рівень пш, і звичайно ж встановленими режими фільтрації, освітлення і нагрівання. Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє синхронізувати станцію контролю з планшетом або смартфоном, для управління і контролю віддалено. Є можливість записувати показники станції за останні тридцять днів.

Станція контролю якості води в басейні

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4931 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7097 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 14991 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 25332 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок