Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетові установки Wonder SP
Ультрафіолетові установки Wonder SP
Ціна: 8704 грн
Повернутися до початку сторінки

Ультрафіолетові установки Wonder SP

Дія випромінювання ультрафіолету на воду в басейнах має ті ж властивості, що і звичайне випромінювання. Відомо, що ці промені мають здатність - дезінфікувати.
Детальний опис
Ціна: 8704 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Потужність УФ ламп 1 х 16 Вт 8704 грн
Потужність УФ ламп 1 х 40 Вт 11681 грн
Потужність УФ ламп 1 х 85 Вт 12474 грн
Потужність УФ ламп 2 х 85 Вт 24381 грн
Захищає УФ лампу від контакту з водою. Для моделі SP- I 885 грн
Захищає УФ лампу від контакту з водою. Для моделі SP-II-IV-V 1327 грн
Ультрафіолетова лампа потужністю 16 W 1401 грн
Ультрафіолетова лампа потужністю 40 W 2268 грн
Ультрафіолетова лампа потужністю 85 W 2694 грн
Блок живлення до SP-I 2212 грн
Блок живлення до SP-II 4128 грн
Блок живлення до SP-IV-V 5160 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Ультрафіолетові установки Wonder SP

Чисте водне середовище в басейні це означає естетичне задоволення і звичайно безпеку здоров'я відвідувачів водних процедур. Підтримувати чистоту води просто необхідно, з часом у ній розмножуються мікроорганізми, здатні зробити шкідливий вплив на людський організм, ну і звичайно для громадських басейнів знизить репутацію закладу. Очищення води ультрафіолетом - дуже новий, сучасний метод, проте він вже досить поширений. Дія випромінювання ультрафіолету на воду в басейнах має ті ж властивості, що і звичайне випромінювання. Відомо, що ці промені мають здатність - дезінфікувати. Треба враховувати, що, прожектори для випромінювання повинні мати спеціальне захисне покриття, несхильність впливу даного роду променів, щоб не вийти з ладу.

Застосовувати даний метод треба строго у вільний від відвідувачів час, тому, що УФ-промені при тривалій дії, надають шкоду здоров'ю. УФ-лампа Wоnder SP - прекрасний апарат дозволяє впоратися з бактеріальним складом води. Цей пристрій лідирує серед своїх аналогів. Дія в основному полягає в застосуванні високоінтенсивної електро-УФ-лампи, промені якої, обробляють проходить через спеціальну камеру воду. Рідина звільняється від спор грибів, інших одноклітинних, бактерій, вірусів. Лампа Wоnder SP використовується для плав.басейнів, для фонтанів, води акваріумів та інших різноманітних ємностей з водою. Сталевий корпус призначений, щоб продовжити апарату термін його експлуатації.

Гарантія 1 рік.

Характеристики:

 Технічні характеристики

Характеристики Ультрафіолетові установки Wonder SP

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36147 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 182943 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4540 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7938 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11185 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 6720 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 8533 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 11284 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 12136 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 84342 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 23616 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок