Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетова установка Emaux T-UV16
Ультрафіолетова установка Emaux T-UV16
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Ультрафіолетова установка Emaux T-UV16

Артикул: Emaux T-UV16
Ультрафіолетова установка Emaux T-UV16 - це система екологічного дезинфікування води, яку можна експлуатувати в басейнах, акваріумах і ставках.
Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Рекомендовані товари

Характеристики Ультрафіолетова установка Emaux T-UV16

Ультрафіолетова установка Emaux T-UV16 - це система екологічного дезинфікування води, яку можна експлуатувати в басейнах, акваріумах і ставках. Пристрій працює на основі взаємодії озонування та ультра-фіолетового випромінювання. Для басейнів до 15 м3.

При досягненні хвилі ультрафіолету в 253,7 нм - утворюється дуже потужний засіб для дезінфекції. Гинуть бактерії, віруси і інші шкідливі мікроорганізми.

Очищена вода має звичайний запах і не впливає на слизову оболонку очей тих, що купаються, не викликає алергію, і при всьому цьому басейн буде якісно очищений і захищений від різних водоростей і шкідливих організмів.

Внутрішня камера ультрафіолетової установки Emaux Nano Tech T-UV16 йде з покриттям, яке має коефіцієнт відображення до 35%, це гарантовано прискорює руйнування організмів і підвищує якість очищення води. При регулярному експлуатуванні даного пристрою, знижується використання хлору до 70%.

Серію УФ установок Nano Tech можна використовувати також для очищення води для пиття.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок