Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетова установка Elecro Steriliser
Ультрафіолетова установка Elecro Steriliser
Ціна: 11919 грн
Повернутися до початку сторінки
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетова установка Elecro Steriliser

Ультрафіолетова установка Elecro Steriliser

Зустрічайте новинку 2017 року в сфері дезінфекції води - Ультрафіолет для басейну Elecro Steriliser. Система представлена ​​в трьох варіантах з різними характеристиками.
Детальний опис
Ціна: 11919 грн
в наявності
Артикул Об'єм басейна Потужність ламп Максимальний протік Ціна  
до 50 м3 55 Вт 12 000 л/г 11919 грн
до 100 м3 110 Вт 24 000 л/г 18260 грн
до 100 м3 110 Вт 24 000 л/г 21381 грн
до 50 м3 55 Вт 12 000 л/г 14741 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Ультрафіолетова установка Elecro Steriliser

Зустрічайте новинку 2017 року сфері дезінфекції води - Ультрафіолет для басейну Elecro Steriliser. Система представлена ​​в трьох варіантах з різними характеристиками. Покриття даної установки зроблено з нових матеріалів - ePTFE, які мають на 60 відсотків кращу відображаючу здатність в порівнянні з нержавіючої сталлю. Поверхня реакторної камери Elecro Steriliser UV-C має коефіцієнт відображення до 95 відсотків, в наслідок чого набагато швидше і ефективніше відбувається руйнування мікроорганізмів та інших забруднень води. УФ установку Steriliser можна експлуатувати в морській воді, цьому сприяє поверхня проточної камери, вона тепер не складається з металів.

Новий рівень дезінфекції та очищення води від виробника Elecro

Ультрафіолетові системи Elecro Engineering відомі всьому світу як ефективні очисники води, що заслуговують на довіру. Грунтуючись на практику використання попередніх моделей, таких як Элекро Spectrum UV-S, Elecro Spectrum Hybrid і Elecro Quantum, а також відгуки користувачів, компанія виготовила нову модель УФ системи з більш високими показниками опромінення UV-C.

Дане обладнання призначене для дезінфекції води в приватних і комерційних басейнах об'ємом від 50 до 100 м3 в залежності від моделі. Для будь-якого типу штучного водоймища (збірні або стаціонарні).

Як здійснюється Ультра-фіолетове випромінювання

Принцип роботи установки Steriliser побудований на процесі УФ випромінювання. Коли опромінення досягає 253,7 нм більшість бактерій руйнується. Крім того, що дане обладнання знищує шкідливі мікроорганізми і віруси, воно ще й помітно поліпшує якість води. Є одна якість, що виділяє установки Steriliser UV-C E-PP. Більш ефективно пристрій працює, коли температура збільшується. І відповідно, з пониженням температури води - ефективність падає.

Основні відмінні якості Steriliser від звичайних UV

Продуктивність УФ знищення мікроорганізмів, які з часом псують воду в басейні, визначається хвильової довжиною в нанометрах і проміжком часу дії на клітини організмів оптичним випромінюванням. Вода з басейну проходить в реакторну камеру УФ системи і проходить період опромінення. Здатність відображати випромінювання є важливим елементом ланцюжка, який впливає на якість знищення вірусів і мікробів оптичним випромінюванням. Порівнюючи модель з попередніми, де камери виготовлені зі сталі антикорозійної якості, в моделях Steriliser виробник створив камеру з розширеного політетрафторетилену (еПТФЕ). Такий спецматеріал має високу відбивну здатність - до 95%, що є на 60% вище, ніж коефіцієнт відображення нержавійки 30-35%. Так як в даній моделі камера не має металу, її можна застосовувати в водоймах з морською водою.

Переваги ультрафіолетової установки Elecro Steriliser UV-C E-PP:

  • Сумісність: система може працювати спільно з іншими установками для дезінфекції води.
  • Якісна дезінфекція: з новою реакційної камерою виробник гарантує ефективне знищення мікроорганізмів і 100 відсоткову чистоту води.
  • Простота: дане обладнання готове для установки і може монтуватися в контур водопідготовки будь-якого штучного водоймища;
  • Надійність: довговічний пристрій. Термін роботи УФ-ламп з розрахунком на 375 днів досягає до 9000 годин.
  • Енергоефективне використання: витрата електроенергії при дезінфекції басейну даною системою дорівнює витраті ел. ен. звичайної лампи розжарювання.
  • Економія на хімічних реагентах: застосування ультра-фіолетових ламп дає можливість економити на хімії для басейну.
  • Безпечне використання: під час дезінфекції води УФ лампи не призводять до утворення побічних продуктів, тим самим безпечні для тих, що купаються і навколишнього середовища.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок