Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетова фотокаталітична установка Elecro Quantum
Ультрафіолетова фотокаталітична установка Elecro Quantum
Ціна: 39508 грн
Повернутися до початку сторінки
Системи дезінфекції для басейнів: Ультрафіолетова фотокаталітична установка Elecro Quantum

Ультрафіолетова фотокаталітична установка Elecro Quantum

Новітня розробка, яка не має аналогів в світі - фотокаталітична ультрафіолетова установка Elecro серії Quantum для дезінфекції води в басейні.
Детальний опис
Ціна: 39508 грн
в наявності
Артикул О'бєм басейну Потужність ламп Максимальний потік Ціна  
до 65 м3 1 х 55 Ват 14 м3 39508 грн
до 130 м3 2 х 55 Ват 28 м3 50797 грн

Характеристики Ультрафіолетова фотокаталітична установка Elecro Quantum

Новітня розробка, яка не має аналогів в світі - фотокаталітична ультрафіолетова установка Elecro серії Quantum для дезінфекції води в басейні. Працює за допомогою комбінації: фотокаталітична обробка і очищення за допомогою гідроксид-радикалів.

Система Elecro Quantum розрахована на очистку води в невеликих приватних і громадських басейнах з великим об'ємом. При використанні фотокаталітичної ультрафіолетової установки вода стає кришталево чистою, ідеально прозорою з алмазним блиском, видаляються всі забруднення і бактерії.

Представлені дві моделі: Q-65 для невеликого басейну об'ємом до 65 м куб. Та Q-130 для великих громадських басейнів, обсяг яких не перевищує 130 м3.

Без будь-яких хімічних реагентів Ультрафіолетова установка Elecro Quantum здатна стерилізувати воду до ступеня питної. При використанні даної системи миттєво знищуються всі хвороботворні організми, мікроби, віруси, бактерії. Всі залишкові елементи в воді, такі як масло, піт, жир і так далі, реакції всередині ультрафіолетової установки переводять в їх нешкідливу молекулярну форму. Прилад можна встановлювати на етапі будівництва басейну, а також він може бути вбудований у вже встановлену систему вашого водоймища.

Що являє собою технологія Quantum

Установка Elecro Quantum абсолютно нешкідлива і грунтується на простому образі стерилізації. Крім того, прилад з легкістю знищує шкідливі організми, від яких не завжди можна позбутися використовуючи інші методи очищення. Фотокаталітична система Elecro з новою технологією, ефективніше ніж озон, звичайний ультрафіолет, і навіть хлор.

I Процес - Квантовий окислювач. Перша і головна дія - це окислення з фотокаталітичною реакцією. Камера, в якій відбувається цей процес - це вузол-каталізатор з іонним зв'язком, вона покрита нанокристалами платини, анатазом і сріблом. Ультрафіолетове освітлення з хвилею 254 нм в довжину потрапляє на площину каталізатора, тим самим створюючи потужні реакції електронів в атомах. Відбувається дуже сильний дезінфікуюча дія.

II Процес - Гідроксильні радикали. Це молекули води, що складаються з віддалених атомів водню і неспарених високо реактивних електронів (що є результатом зв'язку з квантовим окислювачем). Після чого в валентній зоні атома стає порожньо. Високорухливі молекули, які наповнюють камеру, вкрай непостійні і можуть пошкодити різні компоненти, що зустрічаються у них на дорозі. Після чого, гідроксильні радикали трансформують забруднення знову в воду.

Переваги:

- Безпека. Фотокаталітичне окислення проходить в спеціальній камері, з якої надалі виходить прісна очищена вода.

- Надійність. В системі використані високоякісні матеріали, такі як титан, срібло, анатаз. Не схильна до окислення і корозії.

- 100% результат. Ефект дезінфекції набагато кращий при використанні установки Quantum в порівнянні з іншими способами очищення води.

- Чистота цілий рік. Якщо користуватися фотокаталітичною ультрафіолетовою установкою Elecro Quantum прозорість і чистота води буде походити на сяючий діамант. Ефект перевершить всі очікування.

- Економічність. Установка споживає електро-енергії не більше, ніж звичайна лампочка.

- Екологічність і нешкідливість. Немає необхідності використовувати хімію для басейну.

- Довговічність. Лампа розрахована на роботу 14 000 годин (до 19-ти місяців). Встановлено індикатор терміну служби лампи.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок