Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Kripsol GT
Фільтр пісочний Kripsol GT
Ціна: 8091 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Kripsol GT

Рейтинг товару: (1)
Серед великого числа фільтрів, найбільш поширені піщані фільтри, одним з представників яких є Kripsol GT.
Детальний опис
Ціна: 8091 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтрації З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
400 мм 0,13 м2 1 1/2'' 6 м3/год 50 кг 8091 грн
500 мм 0,19 м2 1 1/2'' 9,5 м3/год 100 кг 10326 грн
600 мм 0,28 м2 1 1/2'' 14 м3/год 125 кг 10558 грн
Рекомендовані товари
Насос для басейну Kripsol CK
от 8367 грн
Фільтр пісочний Kripsol GL
от 13297 грн

Характеристики Фільтр пісочний Kripsol GT

Механічний спосіб очищення води в басейнах дозволяє забезпечити ідеальний рівень чистоти і прозорості води. Серед великого числа фільтрів, найбільш поширені піщані фільтри, одним з представників яких є Kripsol GT.

Популярність пісочних фільтрів пов'язана з тим, що вони ефективно очищають воду, прості при використанні, не вимагають спеціального догляду і дуже компактні за розмірами. Принцип роботи піщаного фільтра для басейнів Kripsol GT полягає в наступному - за допомогою вбудованого насоса з дна басейну закачується вода, яка проходячи через кварцовий пісок всередині апарату, залишає дрібні забруднення або небажані домішки на ньому. Очищена вода пройшовши крізь верхній клапан повертається назад в штучне водоймище.

Конструкція включає наступні елементи:

  • фільтрувальна бочка - зроблена з високоякісного пластику, що дозволяє захистити фільтр від пошкодження та інших негативних явищ. Знизу розташовані дренажні пристрої, крізь них очищена вода відводиться назад в басейн. Фільтрація відбувається через фільтрувальний матеріал у вигляді кварцового піску, який засипається в бочку фільтру, саме тому фільтр носить назву пісочний;
  • шестипозиційний вентиль - служить для зручного регулювання режиму роботи - його включення, виключення, ущільнення і промивка піску, консервації пристрою на зиму і рециркуляції;
  • насос - служить для закачування вимагає очищення води;
  • манометр - відстежує тиск в системі.

Висока ефективність очищення води за допомогою Kripsol GT може бути досягнута тільки якщо за добу крізь нього пройде 2, 5 об'єму води басейну, не варто також забувати про те, що вода вимагає дезінфекції. Місце розташування пристрою Кріпсол потрібно вибирати не більше десяти метрів від басейну. Його промивка проводиться не рідше разу за два тижні, займає вона за часом близько шести хвилин.

Фільтри Kripsol GT з'явившись на ринку, міцно утримують лідируючі позиції в порівнянні з іншими фільтруючими агрегатами, крім усього мають гарне співвідношення ціна - якість. Ці фільтри економічні, екологічні, правильне рішення при виборі очищувача води в басейнах.

Призначаються для приватних і невеликих комерційних басейнів. При використанні у великих комерційних басейнах, їх число підбирається індивідуально. Кварцовий або скляний пісок як фільтруючий елемент в комплекті поставки не передбачений, його набувають окремо.

Гарантія 1 рік.

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Користувач
02 Червня 2015 p.
Хороший, надёжный фильтр.
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок