Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Hayward SwimPro
Фільтр пісочний Hayward SwimPro
Ціна: 8068 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Hayward SwimPro

Пісочний фільтр серії SwimPro американського виробника обладнання для басейнів Hayward, призначений для ретельного чищення води в басейні.
Детальний опис
Ціна: 8068 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтра Для басейна V Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
520 мм 0,20 м2 до 40 м3 10,2 м3/год 65 кг 8068 грн
600 мм 0,29 м2 до 45 м3 11, м3/год 90 кг 8914 грн
685 мм 0,34 м2 до 55 м3 13,6 м3/год 133 кг 10460 грн

Характеристики Фільтр пісочний Hayward SwimPro

Пісочний фільтр серії SwimPro американського виробника обладнання для басейнів Hayward, призначений для ретельного чищення води в басейні.

Даний фільтр має верхнє підключення. Модельний ряд фільтрів Hayward - VL210T, VL240T, VL270T призначений, як обов'язкове обладнання для маленьких і середніх приватних басейнів.

Бочка виробу виготовлена ​​з полімеру, максимально стійка до ультра-фіолетових випромінювань, підвищеної вологи і хімічним засобам. Корпус цілісний з підставкою.

Комплектація:

- Фільтраційна ємність;

- 7 ми позиційний вентиль.

Гарантія 12 місяців. Виробник США.

 

Фільтр для басейну Hayward. Характеристики

Фільтрувальна установка, що використовує в якості наповнювача кварцовий пісок, відноситься до основного обладнання водопідготовки будь-якого виду басейнів. З її допомогою відбувається очищення води від наявних у ній механічних домішок.

Завдяки новим сучасним агрегатам серії SwimPro відомої американської компанії Hayward Industries, Inc, вода в басейні залишається в ідеальному стані - чистою і прозорою тривалий час.

Фільтри HAYWARD серія SwimPro з верхнім підключенням класифікації VL210T, VL240T, VL270T складаються з цільного корпусу з підставкою виконаного з міцного полімеру. Високоякісна, надійна збірка забезпечує міцність конструкції, стійкість до впливу водного середовища. Крім того матеріал не схильний до впливу ультрафіолетового випромінювання, що дозволяє комбінувати методи фільтрації для очищення води.

У нижній частині корпусу розташований інноваційний повнопотоковий дренажний сепаратор, через який відбувається відведення відфільтрованої води. Пісок в баку працює як фільтруючий елемент. У режимі фільтрації вода, що перекачується насосом, проходить механічну чистку, повертаючись назад в басейн.

Семи позиційний кран, розташований у верхній частині корпусу, бере на себе управління. З його допомогою фільтр HAYWARD серії SwimPro (VL210T, VL240T, VL270T) працює в наступних режимах:

1. Фільтрація;

2. Промивання фільтруючого матеріалу;

3. Ущільнення фільтруючого матеріалу;

4. Спорожнення;

5. Рециркуляція;

6. Вентиль в закритому положенні;

7. Консервування на зиму.

Під час роботи відбувається забруднення кварцового піску, тому потрібна його промивка, періодичність якої, залежить від інтенсивності експлуатації штучного водоймища, але не рідше разу на тиждень. Після промивання обов'язково задіють режим «Ущільнення».

Міняти режим роботи фільтруючої установки рекомендується при включеному насосі, після повної зупинки потоку води в комунікаційних трубопроводах. Фільтри HAYWARD серія SwimPro з верхнім підключенням використовують в невеликих за обсягом чаші приватних басейнах.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок