Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Emaux серія SP
Фільтр пісочний Emaux серія SP
Ціна: 7610 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Emaux серія SP

Фільтр для басейнів Emaux SP створений для сонячного середовища з високоміцного поліетилену. Відмінна продуктивність і зносостійкість. 6-ти позиційний кран.
Детальний опис
Ціна: 7610 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтра З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
450 мм 0,16 м2 50 мм 7,8 м3/год 45 кг 7610 грн
500 мм 0,22 м2 50 мм 10,8 м3/год 85 кг 8864 грн
650 мм 0,31 м2 50 мм 15,3 м3/год 145 кг 10973 грн
700 мм 0,39 м2 50 мм 19,2 м3/год 210 кг 12597 грн
Рекомендовані товари
Насос для басейну Emaux SD
от 6669 грн

Характеристики Фільтр пісочний Emaux серія SP

 

Фільтри Emaux серії SP з елементом фільтрації у вигляді піщаного наповнювача. Бокове підключення служить для певної категорії басейнів, де це найбільш зручно. Продуктивність і якість при цьому високого рівня. Ємність міцного бака фільтра, майже не піддаючись впливу зовнішніх факторів, виконує основні функції за допомогою встановленого на ній шестирівневого крана, для управління потоками водної маси циркулюючи крізь нього. Поворотом вентиля ви можете змінити режим: фільтрації, промивання, усадка піску, циркуляція, слива в водовідвід і блокування клапана. Фільтрація здійснюється за допомогою наповнювача - пісок. Прозора кришка допоможе стежити за станом забруднення піску. Він потребує періодичної промивки, на це вам вкаже показання манометра, тиск в ємності фільтра збільшиться. Особливість цієї серії - це випускний кран для повітря, розчиненого у воді, незмінно присутнього при будь-якому навантаженні на воду. Верхній дифузор рівномірно оживляє піщану «подушку» фільтра. Апарат простий, компактний, довговічний. Розмір з'єднання і обсяг фільтруючого наповнювача відрізняється і відповідає відібраної моделі. Тонкощі в роботі можна дізнатися з інструкції.

Гарантія 1 рік.

таблиця розмірів фільтр для басейну Emaux SP

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок