Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтр пісочний Emaux серія SDB
Фільтр пісочний Emaux серія SDB
Ціна: 36455 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтр пісочний Emaux серія SDB

У пісочному фільтрі для басейну Emaux SDB для максимального очищення використовується шар піску 1м. Підходить для вуличної установки, не піддається корозії.
Детальний опис
Ціна: 36455 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Площа фільтра З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
700 мм 0,38 м2 63 мм 15,2 м3/год 696 кг 36455 грн
800 мм 0,5 м2 63 мм 20 м3/год 914 кг 52955 грн
900 мм 0,63 м2 63 мм 25,3 м3/год 1146 кг 57555 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Фільтр пісочний Emaux серія SDB

 

Пісочна фільтрація - найбільш оптимальний варіант для забезпечення чистоти води басейну та усунення знаходяться в ній різних за розміром суспензій. Фільтр EMAUX - SDB сучасний представник фільтрувального обладнання. Обслуговує басейни з великим навантаженням на воду і підвищеним ступенем забруднення. Відповідає завищеним вимогам по якості і працездатності. Антикорозійний склад матеріалу корпусу зі скловолокна і гуми стійкий до впливу ультрафіолету, може монтуватися поза приміщенням прямо на вулиці. Пісок, як фільтруючий компонент, засипається в ємність. Вода, проходячи крізь нього, звільняється від органічних і механічних частинок розчинених в ній і фільтрується. Максимальне значення швидкості очищення 50м3/ч. Оглядове вікно зручно розташоване для відстеження за станом наповнювача піску. Сервісний отвір в діаметрі 158мм, дворівневі сопла для зручного підключення та експлуатації. Бічний кран призначений для зміни режимів роботи, а манометричний апарат відстежує коливання тиску в бочці. При його зростанні необхідно промивати пісок і звільнити від сміття. Апарат багатофункціональний. Надійність і продуктивність гарантується.

Гарантія 1 рік.

таблиця розмірів фільтр для басейну Emaux SDB

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 34425 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 174231 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4670 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7560 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 6725 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 10912 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 8615 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 10745 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 12224 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 46359 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 23040 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок