Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Пісок кварцовий Україна
Пісок кварцовий Україна
Ціна: 230 грн
Повернутися до початку сторінки

Пісок кварцовий Україна

Кварцовий пісок для фільтрувальних бочок різної фракції є основним наповнювачем.
Детальний опис
Ціна: 230 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
фракція 0,4-0,8 (25 кг) 230 грн
фракція 0,8-1,25 (25 кг) 230 грн

Характеристики Пісок кварцовий Україна

Кварцовий пісок для фільтрувальних бочок різної фракції є основним наповнювачем. Фільтруючий кварцовий пісок виробництва Україна абсолютно натуральний, пройшов ретельну перевірку на всі типи забруднення, також і органічні, відповідає всім міжнародним стандартам якості.

Використовувати кварцовий пісок необхідно в якості елемента для фільтрації в установках і фільтрах для абсолютно всіх басейнів. Кількість піску, який необхідно, залежить від обсягу фільтрувальної ємності.

Заміну піску потрібно проводити один раз на півтора / 2,5 роки. Якщо пісок довго не міняти, органічні речовини і бруд, що в ньому знаходяться, опиняться в басейні.

За ступенем забруднення кварцового піску, обов'язково слід робити його промивку. Ви дізнаєтеся, що це необхідно робити, коли побачите стрілку манометра в червоній зоні. Як промити пісок, можна прочитати в інструкціі з експлуатації фільтраційних установок.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок