Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Противотоки, водоспади для басейну: Водоспад Водяна гармата
Водоспад Водяна гармата
Ціна: 5988 грн
Повернутися до початку сторінки
Противотоки, водоспади для басейну: Водоспад Водяна гармата

Водоспад Водяна гармата

Водоспад "Водяна гармата" є найбільш популярним атракціоном, використовуваним в басейні, серед тих, що встановлюються на його борт.
Детальний опис
Ціна: 5988 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Водоспад полірований

Підключення: муфта 2'' (з двома кільцями ущільнювачів) і 2'' зовнішня різьба. Висота 1250 мм, сопло конусне.
5988 грн
Водоспад полірований

Підключення: муфта 2'' (з двома кільцями ущільнювачів) і 2'' зовнішня різьба. Висота 1500 мм, сопло конусне.
7486 грн
Водоспад полірований

Підключення: муфта 2'' (з двома кільцями ущільнювачів) і 2'' зовнішня різьба. Висота 1250 мм, сопло конусне.
7486 грн
Водоспад полірований

Підключення: муфта 2'' (з двома кільцями ущільнювачів) і 2'' зовнішня різьба. Висота 1500 мм, сопло конусне.
9232 грн
Додаткове сопло

плоске
1747 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Водоспад Водяна гармата

Водоспад "Водяна гармата" є найбільш популярним атракціоном, використовуваним в басейні, серед тих, що встановлюються на його борт. Незважаючи на те, що водяна гармата виглядає досить стильно, для неї скоріше важливий не дизайн, а функціональність. Гідність цього атракціону полягає в сильному, точковому струмені води, який здатен енергійно масажувати частини тіла людини і завдяки цьому надавати релаксуючу дію. Найчастіше ця модель водоспаду використовується у спортивних комплексах, басейнах спеціального призначення для оздоровчих цілей, наприклад, в SPA - салонах, чиї відвідувачі по достоїнству оцінили ефективність і зручність даної конструкції.

Крім основної функції, це обладнання сприяє швидкому перемішуванню та рівномірному розподілу знезаражувальних хімічних реагентів у воді великих басейнів.

Водоспад "Водяна гармата" виготовляється з високоякісної полірованої нержавіючої сталі. Цей матеріал, постійно стикаючись з водою не повержений корозією, в цьому його величезна перевага. Європейські виробники давно на ринку подібних матеріалів, вироби, виконані із сталевого листа марки 12 * 18H10T (AISI 321) мають тривалий період експлуатації.

Висота конструкції 1250 (1500) мм, діаметр труби дорівнює 60 мм. Продумати місце установки гармати рекомендується на етапі проектування акваторії, так як у вже готовий басейн без фізичного втручання в конструкцію чаші поставити її досить проблематично, а часом і неможливо. Для монтажу обов'язково будуть необхідні: водяна гармата разом з заставною деталлю, водозаборник, циркуляційний насос, пневмокнопка з пневмошланг, адаптер, в також блок пневмопуска. Вода насосом забирається з ємності басейну, подається по трубопроводу на водоспад, проходячи через сопла певної форми, досягається потужний натиск струменя у водоспаді "Водяна гармата". Теоретична витрата води 25 куб.м / год.

Комплектуючі до водоспаду

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок