Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Хлоратори Hayward PowerSalt NSC15EU
Хлоратори Hayward PowerSalt NSC15EU
Ціна: 26660 грн
Повернутися до початку сторінки

Хлоратори Hayward PowerSalt NSC15EU

Хлорогенератори Hayward серії PowerSalt автоматично перетворюють сіль у хлор для дезінфекції води в басейні.
Детальний опис
Ціна: 26660 грн
в наявності
Артикул Продуктивність газоподібного хлору Min рівень солі V max басейна Min швидкість потоку Ціна  
15 гр/год 300 ppm 75 м3 5 м3/год 26660 грн
22 гр/год 300 ppm 110 м3 5 м3/год 28121 грн

Характеристики Хлоратори Hayward PowerSalt NSC15EU

Хлорогенератори Hayward серії PowerSalt автоматично перетворюють сіль у хлор для дезінфекції води в басейні. Хлор, який виробляється даною установкою не дозволяє розмножуватися бактеріям, вірусам і мікробам у воді, стримує зростання водоростей. Хлоратор Hayward PowerSalt застосовується в приватних басейнах з різним об'ємом. Саме для басейнів з величезним навантаженням, Хлорогенератори Hayward PowerSalt оснащені функцією суперхлорування.

Користуючись перетворювачем солі в хлор, Ви зможете звести до min використання інших хім. засобів для очищення свого басейну.

Під ультрафіолетовими променями вільний хлор стає хлорид натрієм і забезпечує постійний цикл обслуговування басейну.

Необхідно періодично заміряти вміст солі в басейні і приводити цей показник до норми (2.7-3.2г / л).

Існують дві моделі серії PowerSalt:

1) Хлоратор NSC15EU ефективно працює в басейні об'ємом води до 75 м3;

2) Модель NSC22EU для більших басейнів - до 110 м3.

Установка періодично потребує заміни ядра сольових ячеек. Знижується продуктивність при + 15С. Спрацьовує автовимкнення при + 10С і нижче.

 

Дезинфекція басейнів Хлоратор Hayward

Всім відомо, що хлор надійний і перевірений хімічний реагент для знезараження води в басейні. Але такі препарати провокують сухість шкіри, волосся, подразнюють слизові оболонки, викликають почервоніння очей. Використовуючи хлоратори (хлоргенератори), відомої інноваційним обладнанням для штучних водойм компанії HAYWARD (США - Франція) серії PowerSalt, можна уникнути подібних симптомів. Пристрій в процесі роботи генерує чистий хлор, одержуваний за допомогою хімічної реакції з молекул кухонної солі, розчиненої у воді. У камері електролізу ці молекули швидко розщеплюються. Утворений хлорамін, надає згубну дію на небезпечні для здоров'я мікроорганізми, присутні у воді. Як результат чиста, прозора, безпечна вода, без неприємного запаху хлору, дратівливих явищ.

Автоматичний Хлорогенератори HAYWARD, серії PowerSalt, класифікації NSC15EU, NSC22EU розрахований на санітарну обробку басейнів об'ємом від 75 до 110 м³. Безперервний спосіб перетворення солі в вільний хлор, дозволяє окислювати забруднюючі воду мікроорганізми, перешкоджає утворенню та росту водоростей, бактерій, вірусів, грибів. Під дією УФ - випромінювання хлор перетворюється в хлорид натрію, забезпечуючи безперервну обробку води басейну, тим самим створюючи можливість безперебійного користування акваторією з чистою водою. Пристрій оснащений функцією суперхлорування для водойм з підвищеним експлуатаційним навантаженням.

Устаткування підходять для використання в будь-яких наповнених водою ємностях. Його розміщують в бетонних, каркасних басейнах, вони можуть бути з пластику або гумові. При цьому не варто турбуватися за їх цілісність, тому що пристрій має просту і безпечну конструкцію. Варто зауважити, що використання хлоратора не скасовує інших, необхідних для дезінфекції води в басейні засобів.

Основні особливості хлораторів HAYWARD, серії PowerSalt:

• Призначені для басейнів з об'ємом чаші до 110 м³;

• Швидкість вироблення хлору до 22 г / год при обсязі витрати солі - 3,0 г / л;

• Мінімальна швидкість потоку складає 5 м³ / год;

• Приєднання - 50/63 мм

• Вимагає регулярних замірів концентрації солі у воді, приведення показника до норми від 2.7 до 3.2 г / л;

• При +15 С відбувається зниження продуктивності до автовимкнення при +10 С і нижче.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок