Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Хлоратори для басейну Autochlor SMC
Хлоратори для басейну Autochlor SMC
Ціна: 1 грн
Повернутися до початку сторінки

Хлоратори для басейну Autochlor SMC

Застосування Хлорінаторів виробника Autochlor SMC дозволяє перетворювати звичайну кухонну сіль у хлор. Сіль це натуральний антисептик і на відміну від хлору не...
Детальний опис
Ціна: 1 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Продуктивність газоподібного хлору 22 гр/год 1 грн
Продуктивність газоподібного хлору 33 гр/год 1 грн
Запасний електрод на SMC20 1 грн
Запасний електрод на SMC30 1 грн
Кабель для SMC CE30 (CLSMC1) 1 грн
Колба для електродів SMC 1 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Хлоратори для басейну Autochlor SMC

* 1 гр. газоподібного хлору дорівнює 10 гр. 10-ти% гіпохлориту натрію в рідкому вигляді (рідкий хлор)

Всім відомий спосіб хлорної дезінфекції достатньо не нешкідливий. Тому був винайдений інший, більш сучасний і абсолютно безпечний вид знезараження води. Застосування Хлорінаторів виробника Autochlor SMC дозволяє перетворювати звичайну кухонну сіль у хлор. Економічність установки, природність і безпеку її досягається тим, що сіль це натуральний антисептик і на відміну від хлору не дратує слизисті органів зору і рота. Простота і зручність включення апарату, відсутність шкідливих викидів в атмосферу роблять його затребуваним у споживачів.

Переваги хлоратора Autochlor SMC в його конструктивних можливостях - він працює з імпульсним джерелом живлення. Невеликі габаритні розміри і значення ваги полегшує його розміщення в маленьких і вузьких приміщеннях, невелика тепловіддача, продовжує період експлуатації джерела живлення, володіє підвищеним значенням вироблюваного хлору за одиницю електроспоживання, дизайн електродів біполярний, а новітні технології нанесення на них робочого покриття забезпечує тривалу роботу. Хлорінатор Autochlor застосуємо для абсолютно безпечного знезараження води в будь-яких плавальних басейнах, СПА - комплексах та інших акваторіях.

Гарантія 1 рік.

Технічні характеристики

Характеристики Хлоратори для басейну Autochlor SMC

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок