Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Хлоратори для басейну Autochlor SMC
Хлоратори для басейну Autochlor SMC
Ціна: 36765 грн
Повернутися до початку сторінки

Хлоратори для басейну Autochlor SMC

Застосування Хлорінаторів виробника Autochlor SMC дозволяє перетворювати звичайну кухонну сіль у хлор. Сіль це натуральний антисептик і на відміну від хлору не...
Детальний опис
Ціна: 36765 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Продуктивність газоподібного хлору 22 гр/год 36765 грн
Продуктивність газоподібного хлору 33 гр/год 43947 грн
Запасний електрод на SMC20 22800 грн
Запасний електрод на SMC30 28500 грн
Кабель для SMC CE30 (CLSMC1) 1710 грн
Колба для електродів SMC 1995 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Хлоратори для басейну Autochlor SMC

* 1 гр. газоподібного хлору дорівнює 10 гр. 10-ти% гіпохлориту натрію в рідкому вигляді (рідкий хлор)

Всім відомий спосіб хлорної дезінфекції достатньо не нешкідливий. Тому був винайдений інший, більш сучасний і абсолютно безпечний вид знезараження води. Застосування Хлорінаторів виробника Autochlor SMC дозволяє перетворювати звичайну кухонну сіль у хлор. Економічність установки, природність і безпеку її досягається тим, що сіль це натуральний антисептик і на відміну від хлору не дратує слизисті органів зору і рота. Простота і зручність включення апарату, відсутність шкідливих викидів в атмосферу роблять його затребуваним у споживачів.

Переваги хлоратора Autochlor SMC в його конструктивних можливостях - він працює з імпульсним джерелом живлення. Невеликі габаритні розміри і значення ваги полегшує його розміщення в маленьких і вузьких приміщеннях, невелика тепловіддача, продовжує період експлуатації джерела живлення, володіє підвищеним значенням вироблюваного хлору за одиницю електроспоживання, дизайн електродів біполярний, а новітні технології нанесення на них робочого покриття забезпечує тривалу роботу. Хлорінатор Autochlor застосуємо для абсолютно безпечного знезараження води в будь-яких плавальних басейнах, СПА - комплексах та інших акваторіях.

Гарантія 1 рік.

Технічні характеристики

Характеристики Хлоратори для басейну Autochlor SMC

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 25332 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок