Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору
AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору
Ціна: 308 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору

У разі присутності в воді басейну надлишкового хлору, рекомендується застосовувати засіб AquaDoctor SC Stop Chlor.
Детальний опис
Ціна: 308 грн
в наявності
Артикул Ціна  
308 грн
1163 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Minus Гранули
от 157 грн

Характеристики AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору

У разі присутності в воді басейну надлишкового хлору, рекомендується застосовувати засіб AquaDoctor SC Stop Chlor. Даний препарат виготовлений у вигляді гранул, які мають здатність швидко розчинятися. Застосовуючи AquaDoctor SC Stop Chlor відбувається нейтралізація не тільки хлораминов, а й інших залишків продуктів розпаду препаратів, що містять хлор. Піросульфіт натрію - це та речовина, на основі якої виготовлений нейтралізотор хлору. Упаковка 1 кг.

Дозування і використання нейтралізатора хлору AquaDoctor SC Stop Chlor

Бажано застосовувати тільки в нормально провітрюваних місцях. Перед тим, як почати застосовувати, необхідно протестувати воду на кількість вільного хлору. Вважається нормальним 0.3-0.6 мг на дм3. Якщо виникла необхідність знизити цей показник на 0.1 мг на дм3, використовується 10 г речовини на 10 м3 води.

Буває так, що дозування потрібно збільшити або зменшити. Це залежить від таких показників як: частота використання штучного водоймища, t води і т. п.

Хімічні якості

Засіб SC Stop Chlor створений на піросульфіте натрію - сіль піросерністої кислоти. На вигляд - це світлий кристалічний порошок з різким запахом. Піросульфіт натрію також застосовується в харчовій сфері, хімічній, фармацевтичній та с / г промисловостях.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 1 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 1 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 11339 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 1 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 1 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 1 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 1 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 1 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 1 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок