Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Хімія для басейну: AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору
AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору
Ціна: 211 грн
Повернутися до початку сторінки

AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору

У разі присутності в воді басейну надлишкового хлору, рекомендується застосовувати засіб AquaDoctor SC Stop Chlor.
Детальний опис
Ціна: 211 грн
в наявності
Артикул Ціна  
211 грн
804 грн
Рекомендовані товари
AquaDoctor pH Minus Гранули
от 90 грн

Характеристики AquaDoctor SC Stop Chlor Нейтралізатор надлишкового хлору

У разі присутності в воді басейну надлишкового хлору, рекомендується застосовувати засіб AquaDoctor SC Stop Chlor. Даний препарат виготовлений у вигляді гранул, які мають здатність швидко розчинятися. Застосовуючи AquaDoctor SC Stop Chlor відбувається нейтралізація не тільки хлораминов, а й інших залишків продуктів розпаду препаратів, що містять хлор. Піросульфіт натрію - це та речовина, на основі якої виготовлений нейтралізотор хлору. Упаковка 1 кг.

Дозування і використання нейтралізатора хлору AquaDoctor SC Stop Chlor

Бажано застосовувати тільки в нормально провітрюваних місцях. Перед тим, як почати застосовувати, необхідно протестувати воду на кількість вільного хлору. Вважається нормальним 0.3-0.6 мг на дм3. Якщо виникла необхідність знизити цей показник на 0.1 мг на дм3, використовується 10 г речовини на 10 м3 води.

Буває так, що дозування потрібно збільшити або зменшити. Це залежить від таких показників як: частота використання штучного водоймища, t води і т. п.

Хімічні якості

Засіб SC Stop Chlor створений на піросульфіте натрію - сіль піросерністої кислоти. На вигляд - це світлий кристалічний порошок з різким запахом. Піросульфіт натрію також застосовується в харчовій сфері, хімічній, фармацевтичній та с / г промисловостях.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 6242 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 25332 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок