Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція робот пилосос для басейну Hayward TigerShark 2

Підводний робот пилосос Hayward TigerShark

ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ ВАЖЛИВІ ПОРАДИ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ПРИСТРОЮ!

Дорогий Власник роботизованого очищувача Hayward!
Дякуємо Вам за вибір Hayward. Для досягнення оптимальної продуктивності, будь ласка, прочитайте і виконайте наступні дії:

1. Чистячі картриджі фільтрів повинні бути ретельно очищені після кожного використання, або так часто, як це необхідно для забезпечення оптимальної продуктивності очищення.
2. Перед використанням пилососа і особливо при відкритті басейну в перший раз видалити великі предмети з басейну, щоб не знизилася продуктивність прибирання.
3. Пилосос може періодично йти до стіни, але не обов'язково підніматися в вертикальне положення. Це нормальна частина запрограмованого циклу.
4. Пилосос може зупинитися в будь-якому місці басейну і почати рух у зворотному напрямку. Це нормально, і є частиною запрограмованого циклу.
5. Не запускайте очищувач без води. Кнопка живлення повинна бути включена в положенні "включено", тільки коли пристрій повністю занурений у воду. Пристрій автоматично вимкнеться, але краще поставити вимикач живлення в положення "OFF", коли завершено очищення.
6. Працює від мережі 220-240 В
7. Встановіть блок управління пилососом таким чином, щоб він знаходився на мінімальній відстані 3 м від краю басейну. Довжина стандартного кабелю пилососа становить 30 метрів.

ЗАГАЛЬНІ ІНСТРУКЦІЇ

Знайдіть хвилинку, щоб ознайомитися з роботом TigerShark, використовуючи малюнок на сторінці нижче.

1. Виберіть найближчу захищену мережу 220-240 вольт.
2. Встановіть джерело живлення так, щоб робот-пилосос Tigershark 2 міг охопити всі стіни басейну. Джерело живлення повинно знаходиться на мінімальній відстані 3 метри від краю басейну. Довжина стандартного кабелю Tigershark 2 становить 30 м.
3. Підключіть плаваючий кабель до джерела живлення. Використовуйте тільки оригінальний Tiger Shark зарядний блок виробництва компанії Hayward Pool Products.
4. Tigershark 2 має регульовану ручку. Ручка повинна бути встановлена ​​в діагональному положенні, щоб забезпечити оптимальні результати очищення. Рукоятка має дві діагональні позиції. Міняйте положення ручки після кожного використання, щоб звести до мінімуму скручування кабелю.
5. Помістіть Tiger Shark в басейн. Він буде повільно опускатися на дно басейну, у міру того, як всередині виходить повітря. Занурення вручну корисно.
6. Підключіть джерело живлення до розетки і перемкніть на блоці управління кнопку на становище "on". Tigershark виконуватиме самостійно процедуру діагностики протягом декількох хвилин перед початком циклу очищення.

Увага! Не вмикайте живлення в положення "on", коли Tiger Shark знаходиться поза водою. Це може привести до пошкодження насоса і приводу двигуна, що призведе до втрати гарантії.

7. Tigershark 2 автоматично вимикається після 7-ми годинного циклу очищення (або 90 хвилин при виборі режиму QC Quik Clean, швидке очищення). Якщо ваш басейн очищається за менший час, ніж 7 годин, ви можете вимикати пилосос вручну, шляхом включення живлення в положення "OFF" (Викл).

У разі необхідності розпочати другий цикл очищення, вимкніть живлення протягом 10 секунд і повторити старт.

8. Після того, як басейн був очищений, вимкніть живлення перед видаленням водного пилососа Tiger Shark 2 з басейну.
9. Видаліть робот з води на мілкому кінці басейну, потягнувши за кабель, поки Tiger Shark не досягне поверхні. Потім підніміть його з води за допомогою ручки, а не кабелю.

Увага: При накручуванні кабелю на катушку, не намотуйте його навколо руки.

Оптимальний діапазон температури води для підводного пилососа Tigershark є від +10 С до + 38С.
Виймайте Tigershark 2 з басейну після кожного використання і зберігайте його в тіні. Постійне тримання пристрою в басейні може призвести до додаткового обслуговування.

Чистка ватерлінії

Перевірка висоти виходу на ватерлінію підводного пилососа для басейну

1. Переконайтеся, що фільтр чистий.
2. Помістіть пристрій в басейн і спостерігайте, на яку висоту ватерлінії він піднімається. При спостереженні, дайте пристрою зробити кілька циклів, так щоб ви могли отримати середню оцінку.
3. В той час, коли пилосос на ватерлінії зверніть увагу: якщо він регулярно робить надмірний звук клацання воздухоотводов в нижній частині вхідного отвору або падає зі стіни, а не заднім ходом спускається назад вниз, або ж має тенденцію залишатися на довго в тому ж районі басейну, значить сходження на ватерінію занадто високо. Для наочної ілюстрації оптимальної висоти підйома, дивіться зображення нижче.

Пилосос для басейну чистить ватерлінію
Оптимальний підйом;Некоректний підйом

Установка упорного ​​регулятора водного потоку.

1. Якщо середня висота підняття вашого пилососа є неправильною, це можна виправити, встановивши упорний регулятор.
2. Встановіть регулятор, як показано на малюнку, поміщаючи регулятор в проріз і повернувши за годинниковою стрілкою, щоб зафіксувати на місці.
3. Обмежувальна пластина може знадобитися, якщо пилосос все ще робить підйом занадто високо.
4. Малюнок показує правильну установку обмежувальної пластини.

Купити пилосос для басейну

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ Hatward TigerShark 2 в режимі QC Quik Clean (Швидке очищення)

1. Для установки, настройки і загальної інформації про дану операцію, зверніться до Загальної інструкції по експлуатації. Для вибору необхідного наступного циклу очищення кроки 2 і 3 нижче.
2. Коли режим QC від самого початку включений, буде автоматично встановить цикл Quik Clean. Про це свідчить світло на кнопці вибору циклу, розташованої на блоці живлення. Очищувач басейну Tigershark 2 в режимі QC автоматично відключається через 90 хвилин.
3. Для вибору повного циклу очищення, натисніть кнопку Full Clean в будь-який час протягом циклу Quik Clean. Цикл Full Clean буде показано світлом на перемикачі вибору циклу. У циклі Full Clean прилад автоматично вимикається через 7 годин.

Якщо цикл Quick Clean буде завершений, трансформатор повинен бути вимкнений і знову включений, а потім повний цикл може бути обраний протягом циклу Quick Clean.

 ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ підводний пилосос для басейну Hayward Tigershark 2


1. Для установки, настройки і загальної інформації про робота, зверніться до Загальної інструкції по експлуатації. А також для вибору необхідного циклу очищення.
2. Для кращої роботи функцій дистанційного керування моделі TigerShark Plus, повинне бути правильно встановлене ​​джерело живлення в області відкритого поля зору в межах 25 м від пульта дистанційного керування. Пульт дистанційного керування може працювати в будь-який час, не порушуючи цикл очищення.
3. Для повороту пилососа під час його роботи натисніть і утримуйте кнопку з потрібною функцією повороту, розташованої в передній частині ручного пульта дистанційного керування. При відпуску кнопки функція повороту зупиниться, і Tiger Shark 2 відновить свою запрограмовану операцію.

Пошук і усунення несправностей - функція дистанційного керування

Якщо Tiger Shark 2 не включається, коли пульт дистанційного керування активований:

 

 • Для роботи цього пульта дистанційного керування необхідно натиснути на кнопки зі стрілками (по правій стороні пульта). При натисканні на текстові кнопки (по лівій стороні пульта) не працюватиме ваш очищувач.
 • Переконайтеся, що пульт спрямований до трансформатора, а не до пилососа.
 • Переконайтеся, що немає ніяких перешкод між пультом дистанційного керування і блоком живлення.
 • Відстань між пультом д / у і блоком живлення не повинна перевищувати 25 метрів. Переміщення ближче забезпечить кращий прийом.
 • Батареї в пульті дистанційного керування, можливо, повинні бути замінені.
 • Вимикач захисту від перевантаження, розташований на передній панелі блоку живлення може бути відключений. Для відновлення натисніть на маленьку чорну кнопку.
 • У поворотне коліно могло потрапити сміття. Вимкніть пилосос і видаліть з басейну. Вручну проверніть коліно і очистіть будь-яке сміття, коліно повинно ковзати легко.
 • Перед початком роботи очищувач повинен знаходитися у воді протягом принаймні 15 хвилин.

  

 

Конструкція пилососа-робота

Опис

1. Джерело живлення

2. Плаваючий кабель 30 метрів

3. Ручка

4. Защіпка ручки

5. On/Off перемикач

6. Нижня кришка защіпки

7. Нижня кришка збірки

8. Змінний фільтр

9. Робоче колесо куллера

10. Приводні ремені (Гусенці)

11. Колеса

12. Щітки-валики

13. Блок електродвигуна

14. Висота швидкості на вході

 Обслуговування підводного пилососа


Очищайте картридж фільтра після кожного використання:

 • Покладіть Tiger Shark на бік. Відпустіть нижні засувки кришки (мал. D) і зніміть вузол нижньої кришки (мал. E)
 • Вийміть картридж фільтра. Ваш картридж складається з трьох частин фільтра, які ви можете видаляти для ретельного очищення. Використовуючи садовий шланг з форсункою, під тиском мити фільтруючі елементи для видалення сміття. Утримуючи фільтруючі елементи, як показано, щоб сміття випадало (мал. F).
 • Промити внутрішню частину нижньої кришки.
 • Замініть картридж фільтра в Tigershark (мал. G).
 • Встановити нижню кришку і посуньте засувки в положення блокування.


Пам'ятайте: чим чистіше Ваш фільтр, тим ефективніше ваш водний робот-пилосос буде виконувати свою роботу.

Періодичне очищення рухомих частин.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Вимкніть джерело живлення від електричної розетки перед очищенням рухомих частин.

 • Перевірте вихідний отвір насоса, щоб гарантувати, що сміття або волосся не засмітили крильчатку. Робоче колесо можна очистити шляхом видалення трубки робочого колеса, скручуючи його.
 • Видаліть сміття, яке накопичилося між доріжками (гусеницями) і щітками.


Місце зберігання

Коли робот знаходиться поза водою, зберігати його в сухому, затемненому місці при температурі від +5 С до + 45 С.

Догляд за кабелем

При постійному використанні, кабель може стати скручений (як телефонний шнур). Щоб це виправити, необхідно заблокувати ручку в протилежному діагональному положенні (мал. B). Tigershark 2 буде пересуватися в басейні в протилежному напрямку і розмотувати кабель. Крім того, необхідно періодично розтягувати кабель на сонці і розправляти його від скручування.
Встановлюйте рукоятку в зворотне положення після кожного використання, щоб уникнути скручування кабелю.

ВАЖЛИВО: Кабель повинен періодично перевірятися на наявність зовнішніх пошкоджень.

Якщо шнур живлення пошкоджений, він повинен бути замінений в сервісному центрі кваліфікованим фахівцем, щоб уникнути небезпеки.

Важливі поради

- Очищення фільтруючого картриджа після кожного використання підвищує продуктивність пристрою.
- Якщо підводний пилосос має проблеми при сходженні на стіни басейну в середині циклу очищення, очистити фільтр і відновити очистку. Замінити зношені щітки, щоб забезпечити максимальну ефективність очищення.
- Для того, щоб уникнути засмічення фільтруючих елементів пристрою, переконайтеся, вся хімія для басейну повністю розчинена, перед роботою прибиральника.
- У басейні з зазвичай високим вмістом кальцію, рекомендується більш часта чистка фільтра.
- Збережіть оригінальну коробку Tigershark для тривалого зберігання або доставки в сервісний центр, якщо це буде потрібно.
- Герметичний блок двигуна і блок живлення не містять ніяких деталей, що обслуговуються користувачем. Відкриття блоку електродвигуна автоматично анулює гарантію.
- Видалити елементи, такі як термометр, іграшки з басейну перед експлуатацією агрегату. Такі елементи можуть заклинити прибиральника і привести до порушень пристрою та / або вашого басейну.

Виправлення ПРОБЛЕМ

- Якщо Tigershark не може піднятися на стіни басейну:
• Очистіть фільтр. Він може бути засмічений або занадто важким від надмірного сміття.
• Щітки можуть бути зношені. Перевірте щітки і замініть в разі зносу.


Якщо пилососу не вдається підібрати пісок або важке сміття:
• Очистіть фільтр. Він може бути засмічений.
• Дивіться (мал. С) закріпити високу швидкість на вході в нижній кришці. Це створює додатковий вхідний отвір для всмоктування піску або важкого сміття. Ця частина також може бути корисна, якщо апарат постійно застряє на височини.

Якщо Tigershark починає працювати на мить, але потім перестає працювати:
• Робоче колесо може бути засмічене або забито сміттям. Перевірити і при необхідності очистити, слідуючи інструкціям в розділі обслуговування.
• щіткові валики або приводні доріжки застрягли. Перевірити на наявність сміття і при необхідності очистити.
• дістаньте Tigershark з води. Помістіть його знову в воду і увімкніть живлення.

Запуск робота пилососа

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок