Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція робот пилосос для басейну Hayward SharkVac

ВІДМІННІ РИСИ Hayward SharkVAC

Донний пилосос SharkVAC здатний самостійно очищати басейни за допомогою щіток, всмоктування сміття і фільтрації води. 

• Немає необхідності інсталювати прилад або підключати до нього додаткові аксесуари. Просто опустіть пилосос в воду і включіть його. Все інше виконується автоматично.

• Очищення фільтра полегшена за рахунок розміщення фільтруючого картриджа у верхній частині очищувача.

• Самоналагоджувальний Логічний Керуючий Мікропроцесор (ASCL) оптимізує процес прибирання відповідно до розміру і формою конкретного басейну.

• Прилад має електронну систему самодіагностики і захисту від перевантаження. Простота пристрою приводу і нержавіюча несуча частина забезпечують надійність роботи.

 

ЗАГАЛЬНІ ІНСТРУКЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯ РОБОТА ПИЛОСОСА HAYWARD SHARKVAC.

Зверніть увагу на пристрій SharkVAC, (див. мал.). У цій інструкції будь-яка згадка назв частин SharkVAC відповідає малюнку на даній сторінці.

Поставте коробку на тверду поверхню і витягніть з неї очищувач SharkVAC, як показано на малюнку. Якщо двоколісний візок входить в комплект, водний пилосос SharkVAC і блок живлення уже прикріплені до неї виробником. Опис візка ви знайдете далі.

1. Виберіть найближчу 220 V розетку із заземленням.

2. Встановіть джерело живлення на відстані не менше, ніж 3.5 метрів (11.5 feet) від краю басейну. Довжина стандартного кабелю живлення становить 15м (50 feet).

Установка робота пилососа для очищення басейну

Установка робота пилососа для очищення басейну

3. Підключіть «плаваючий кабель» до джерела живлення. Використовуйте тільки оригінальний блок живлення виробництва Hayward Pool Products. 

4. Помістіть SharkVAC в басейн. У міру виходу повітря з приладу, він буде повільно занурюватися на дно басейну.

5. Підключіть джерело живлення до 220 V розетки із заземленням і увімкніть його. Перед початком циклу очищення SharkVAC проведе процес самодіагностики протягом декількох хвилин.

 

УВАГА! НЕ ВКЛЮЧАЙТЕ перемикач джерела живлення в положення "ON" коли водний очисник SharkVAC не в воді. Це може привести до пошкодження насоса і ущільнень провідного двигуна, що СКАСОВУЄ ОБОВ'ЯЗКИ.

6. Робот-пилосос для басейну SharkVAC автоматично відключається після 2-х годинного циклу роботи. Якщо ваш басейн досить добре очищений менш, ніж за 2 години, ви можете вимкнути SharkVAC вручну, переключивши джерело живлення в положення OFF.

Якщо необхідний повторний цикл очищення, спробуйте перемкнути джерело живлення в положення OFF на 10 секунд, після чого знову запустіть пристрій.

7. Коли басейн очищений повністю, спробуйте перемкнути джерело живлення в положення OFF до того, як SharkVAC буде вийнято з води.

8. Видаліть пилосос для чистки дна SharkVAC з басейну, підтягуючи пристрій до дрібної ділянки басейну за шнур до тих пір, поки очищувач досягне поверхні води. Потім витягніть пристрій, тримаючи його за ручку, а не за шнур живлення.

9. Якщо шнур електроживлення пошкоджений, його заміну повинен виконати виробник даного обладнання, його представник або фахівець, який має відповідну кваліфікацію, щоб уникнути ураження струмом та, щоб пристрій не вийшов з ладу.

УВАГА! У той час як ви підтягуєте шнур, змотуйте його двома руками, передаючи з рук в руку. НЕ намотується кабель на руку. НЕ Заходьте в басейн під час виконання роботи очищувачів SharkVAC.

Оптимальна температура води, необхідна для роботи пилососа для очищення басейну, знаходиться в межах від 10ºC до 35ºC (50F - 95F). Виймайте автоматичний пилосос з басейну після кожного використання. Постійне перебування приладу в воді потребують додаткового сервісного обслуговування.

Пристрій донного пилососу SharkVac1. Джерело живлення

2. Плаваючий кабель

3. Ручка

4. Перемикач ВКЛ. / Викл. (On / Off)

5. Картридж - фільтр

6. Провідна частина

7. Колісна труба

8. Колісна щітка

9. Герметичне моторне відділення

10. Бічна панель

11. Корпусні частина

12. Балка фільтра

13. Колесо

14. Дверцята фільтра

 

 

 

Візок для транспортування пилососу для очищення дна басейнуДвоколісний візок - див. діаграму.

1. Двоколісний візок поставляється в частково зібраному вигляді, вам необхідно зібрати тільки ручку і трубу (1 і 3).

2. Вставте гвинт в трубу біля основи візка і зафіксуйте з'єднання. (4)

3. Вставте ручку в верхню частину труби, вставте гвинт і зафіксуйте з'єднання (1 і 2)

1-Ручка

2-Гайка

3-Труба

4-Гвинт 5-Підстава

 

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Очищайте фільтр - картридж після кожного використання автоматичного робота:

Чистка фільтрів робота пилососа для басейну

 

· Відкрийте донний пилосос, притиснувши кнопку кришки і піднявши кришку корпусу.

 

 

· Зніміть балку фільтра, піднявши її двома руками, взявшись за обидві сторони.

 

· Переверніть балку фільтра, щоб видалити сміття, потім промийте її за допомогою шланга, щоб видаліть дрібні частинки. При очищенні картриджа його знімати необов'язково.

Картридж фільтра HaywardЩоб зняти картридж фільтра:

· Відкрийте обидві засувки двері, піднявши їх вгору.

· Витягніть фільтруючий картридж. Використовуючи садовий шланг з розпилювальною насадкою, промийте фільтр від залишків дрібного сміття. Притримуйте фільтр, як показано на малюнку.

· Вимийте всю балку фільтра (показано вище).

· Помістіть фільтруючі картриджі на місце в балку фільтра так, щоб підсилювачі рами знаходилися всередині.

· Закрийте засувки дверцят фільтра.

· Поставте всю балку фільтра в робот для прибирання басейну, як показано на схемі, заздалегідь визначивши передню і задню сторону пристрою.

· Закрийте корпус SharkVAC і притисніть кришку так, щоб вона закрилася на своєму місці. 

• Можна використовувати спеціальну очищувальну рідину для промивки фільтрів, для видалення налиплого бруду і піску. Пам'ятайте: чим чистіше фільтр, тим ефективніше Хайвард SharkVAC виконає свою роботу.

 

Періодичне очищення рухомих частин.

УВАГА: вимкніть електропостачання від електричної розетки перед очищенням рухомих частин.

• Перевірте трубку і переконайтеся в тому, що дрібне сміття або волосся не блокують лопасті.

• Лопасті можна очистити, направивши на них струмінь води з садового шланга.

Видаліть всі частинки, що потрапили між приводним механізмом і колесами.

ЗБЕРІГАННЯ ПІДВОДНОГО РОБОТА

Коли робот не знаходиться у воді, зберігайте його в сухому місці, в тіні при температурі від 4ºC до 46ºC (40F - 115F).

ЗБЕРЕЖЕННЯ КАБЕЛЯ

При частому використанні пилососа для басейну, кабель може скручуватися, подібно телефонної лінії. Щоб виправити це, періодично розмотуйте шнур під променями сонця.

УВАГА! Періодично електричний кабель необхідно перевіряти на наявність пошкоджень.

ВАЖЛИВІ ПОРАДИ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ВОДНОГО ПИЛОСОСА ДЛЯ БАСЕЙНУ

• Очищення картриджа після кожного використання приладу підвищує якість прибирання.

• Замінюйте зношені щітки.

• Щоб уникнути засмічення фільтруючих елементів, переконайтеся в тому, що всі використовувані вами хімікати і порошки повністю розчинилися у воді до запуску очищувача SharkVAС в басейні.

• При роботі приладу в басейнах з підвищеним відкладенням кальцію на стінах рекомендується більш часте очищення фільтра. 

• Збережіть оригінальну упаковку очищувача SharkVAC для зберігання приладу і для його транспортування в сервісний центр, в разі необхідності.

• Герметичне моторне відділення не містить частин, які може обслуговувати користувач. Спроба відкрити моторний відсік або джерело живлення автоматично тягне за собою анулювання гарантійних зобов'язань. 

• Перед використанням автоматизованого пилососа SharkVAC видаліть з басейну термометр, іграшки та подібні речі. Вони можуть стати перешкодою в роботі очищувача і пошкодити його або басейн.

 

Виправлення НЕПОЛАДОК У РОБОТІ

Якщо SharkVAC не може втягувати невелике або більш важке сміття:

 • Можливо, забився фільтр. Очистіть фільтр. Можна використовувати спеціальну рідину для очищення фільтрів, щоб видалити значні забруднення і відкладення сміття або піску.

Якщо SharkVAC починає роботу і відразу ж зупиняється: 

• Можливо, рух лопастей або механізму утруднено, через що потрапило туди сміття. Перевірте і в разі потреби проведіть очистку, слідуючи інструкціям розділу «обслуговування».

• Застрягла щітка-ролик або механізм приводу забитий. Перевірте і, якщо необхідно, зробіть очищення.

• Очисник припиняє роботу при спрацьовуванні таймера або при виявленні стіни басейну, в залежності від того, що відбувається раніше.

• Знизу фільтрувальної частини і біля щітки-ролика пристрою знаходяться 3 всмоктуючих порти. Усмоктувальні порти біля щітки-ролика допомагають пристрою краще поглинати таке сміття, як листя і пісок. 

• Для збору дрібного сміття і піску необхідний менший всмоктуючий порт з більш сильним ступенем всмоктування. Пристрій E-VAC може створювати додаткову силу для всмоктування за допомогою дуже швидких ластообразних рухів. Його можна вставити у всмоктуючий порт.

• При роботі очищувача в басейнах, навколо яких перебуває значна кількість піску, буде потрібно повністю промити заслонку (ця частина знаходиться у всмоктуючому порті). Можливо, для забеспечення безперешкодної роботи буде потрібно і промивка клавіші корпусу.

• Очисник може застрягти, якщо біля дренажного отвору басейну створюється сильний потік води. Пилосос може перебувати в цьому місці протягом деякого часу, а потім самостійно вибратися з допомогою вбудованої в нього програми.

• Фільтруючий відсік розроблений з урахуванням необхідності очищення фільтрів. Тому для звичайного очищення знімати фільтри немає необхідності. Для глибокого очищення користувач може зняти кожен фільтруючий картридж і окремо вимити їх. 

• Протягом звичайного циклу прибирання сторона пристрою, що має рукоятку, буде знаходитися на деякій відстані вище дна басейну. Це дозволяє приладу очищати перешкоджаючі об'єкти, такі як кришка стічного отвору, сходинки сходів і т.п.

• На деякий час пилосос для очищення дна може підніматися на стіни басейну. Це дозволяє йому змінювати своє положення в басейні і, таким чином, повністю прибирати всю поверхню дна. 

• Помилкові уявлення щодо роботи підводного пилососа:

Різні непорозуміння можуть виникнути через хибні уявленя щодо роботи приладу в різних частинах одного й того ж циклу прибирання. Важливо розглядати якість роботи пристрою, грунтуючись на спостереженнях за поліпшенням чистоти басейну після того, як пилосос вже завершив повний цикл прибирання

• Якщо очищувач погано прибирає басейн за один цикл або прибирає тільки маленьку область, перевірте, чи не забруднений фільтр, і в разі необхідності, очистіть його. Перевірте, чи не застряє очищувач в зливних отворах, інших очисних аксесуарах або в іграшках. Також користувач може запустити прилад в іншому місці басейну, щоб знайти найкращий варіант для оптимального очищення басейну. 

• Якщо з робота випадає сміття, при витягуванні його з басейну, що можливо при переповненні фільтра, збільште частоту очищення фільтра. Переконайтеся, що велике сміття не блокує роботу жодного з трьох втягуючих каналів. Велике сміття необхідно прибирати з басейну до того як ви включите пристрій. Якщо зливні заслінки знаходяться не на своїх місцях, або застрягли в відкритому стані через пісок, їх можна поставити на місце, після промивання цій галузі.

• Не впускайте та не кидати пристрій в басейн. Опускайте очищувач подалі від стінки басейну, але при цьому не кидайте його в басейн. 

• Якщо плаваючий шнур скручується, подібно телефонної лінії (це можливо через наявність в басейні великих об'єктів, таких як камені, іграшки або кришки зливних отворів), розмотайте шнур повністю (якщо це можливо) і залиште під впливом променів сонця. Сонячне тепло допоможе скоротити ймовірність заплутування в майбутньому.

• Якщо у вікнах корпусу пристрою помічений сміття у великій кількості, відразу витягніть очищувач з води, щоб зменшити ймовірність випадання сміття назад в басейн.

Технічні характеристики

споживання струму 0.78 ампер

Вага (без шнура) 9.75 кг

Довжина ел. кабелю 15 м (50 ft)

Використані матеріали: Високоміцний ABS-

Металеві деталі: Кольорові метали, нержавіюча сталь.

Моторний відсік Насос Ведучий механізм Блок управління

Швидкість (оборотів / хв) 2700 55 -

Вольтаж 24VDC 22VDC 5VDC

Сила струму (ампер) 2.62 0.63 -

Захист від проникнення води: Подвійний. Радіальне уплотніння вала з 0 - образним кільцем.

Моторний відсік: Закритий, водонепроникний, Високоміцний поліпропілен

Електронна система моніторингу і захисту від перевантаження з функцією самовідключення приладу.

Фільтр

Тип: Знімається, з можливістю повторного використання, гофрований картридж

Склад: Гофрована целюлоза / Поліестер

Управління роботою пристрою

Тип: Самоналагоджувальний Логічний Керуючий Мікропроцесор (ASCL) Цикл прибирання 2 години

Механізм приводу: Прямий привід, механізм поліуретан & ацеталь / несуча частина виконана з нержавіючої сталі

Джерело живлення

Вхідна напруга на первинній обмотці трансформатора: 110-120 вольт, змінний струм

Вихідна напруга на вторинній обмотці трансформатора: 24V, постійний струм

Номінальний струм на виході: 4 ампера

Вага 3.77 кг

Робот пилосос для басейну Hayward SharkVac в упаковці

Розміри коробки: Довжина Ширина Висота 24 17 29

Вага упаковки з візком: 22кг без візка: 19.5кг

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок