Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція з використання та встановлення Хлоратора Hayward PowerSalt

Запобіжні заходи

Увага: Небезпека ураження електричним струмом. Недотримання цієї рекомендації може стати причиною серйозних травм.

Увага: Повністю вимкніть дане обладнання для дезінфекції басейну від основного джерела живлення перед обслуговуванням обладнання басейну.

Увага: Всі електричні підключення повинен виконувати кваліфікований електрик відповідно до правил і стандартів.

Увага: Дозволяється включати пристрій тільки в закриту розетку на 230 Вт із захистом короткого замикання. Живлення пристрою повинно проводитися від ізолюючого трансформатора або пристрою захисту від струмів замикання на землю (RCD) з номінальним залишковим струмом спрацьовування не більше 30 мА.

Увага: Необхідно стежити за тим, щоб діти не гралися з пристроєм. Тримайте пальці і сторонні предмети подалі від працюючих і рухливих частин.

Увага: Перевірте відповідність напруги живлення пристрою напрузі мережі живлення і характеристики шнура живлення на відповідність рівням потужності і струму пристрою.

Увага: Не заривайте шнур в землю або у воду. Розмістіть шнур так, щоб звести до мінімуму можливість його пошкодження газонокосарками, триммерами та іншим обладнанням.

Увага: Для запобігання ризику ураження електричним струмом не використовуйте подовжувач для підключення пристрою до електромережі. Подбайте про розташованої відповідним чином розетці.

Увага: Прочитайте і виконуйте вказівки, наведеними в цій інструкції хлоргенератора. Недотримання цієї рекомендації може стати причиною серйозних травм. Даний документ повинен бути переданий власнику басейну.

Увага: Використовуйте тільки оригінальні запчастини компанії Hayward.

Увага: Якщо шнур живлення пошкоджений, то для уникнення ураження електричним струмом замінювати його може лише виробник, сервісний агент або спеціально навчений технік.

Увага: Використання цього пристрою з пошкодженим шнуром заборонено. Це може стати причиною ураження електричним струмом.

Загальні відомості

Прилад PowerSalt є автоматичний хлоргенератор, призначений для обробки басейнів. Для успішної експлуатації приладу вмісту солі (хлорид натрію) в воді має бути низьким. Хлоргенератор PowerSalt виконує санітарну обробку води автоматично, перетворюючи сіль у вільний хлор, який перешкоджає розвитку мікроорганізмів і водоростей у воді. При взаємодії з мікроорганізмами хлор знову перетворюється в сіль. Це процес перетворення безперервний і практично не вимагає додавання хімічних реактивів в басейн.

Хлоратор PowerSalt - обладнання для дезінфекції води, представлений в двох моделях і розрахований на домашні басейни об'ємом: 22 g / h (басейн до 110 м3), 15 g / h (басейн до 75 м3).

Зверніть увагу: дійсний обсяг хлору, необхідний для належної санітарної обробки басейну, залежить від періодичності та інтенсивності використання басейну, кількості опадів, температури і чистоти води.

Примітка. Перед установкою виробу в якості компонента системи очищення води для басейнів або ванн з мінералізованою водою, облицьованих натуральним каменем або обладнаних з безпосереднім контактом кромки і покриття підлоги / тераси, проконсультуйтеся з фахівцем по обробці щодо типу ізоляції і ущільнювача (якщо використовується), а також щодо особливостей обслуговування кам'яних поверхонь навколо басейну, обладнаного електролітичним Хлоргенератором, в даних конкретних умовах.

Примітка. Використання сухої кислоти (гідросульфату натрію) для регулювання рівня pH в басейні не рекомендується, особливо, в посушливих регіонах, в яких вода з басейну сильно випаровується і рідко розбавляється свіжою водою. Суха кислота може привести до утворення побічних продуктів, які зашкодять ячейки хлоргенератора.

Установка

Вимкнути фільтруючий насос в басейні перед початком установки. Установку необхідно проводити відповідно до національних електротехнічних нормативів. Блок управління слід встановлювати на відстані не менше 3,5 метра (або більше, якщо того вимагають місцеві норми) від басейну, в межах 2-х метрів від захисної розетки і в межах 4,5 метрів від місця установки ячейки. Необхідно захистити виводи роз'єму ячейки під час виконання різних операцій з боком PowerSalt при установці.

Установка хлоринатора Hayward

Підготовка води для басейну

Для підготовки води басейну до запуску PowerSalt необхідно привести у відповідність до вимог хімічний склад води і додати солі. Це необхідно зробити ДО ВКЛЮЧЕННЯ Хлоргенератор PowerSalt. Деякі регулювання складу води в басейні займають кілька годин, тому почніть процедуру заздалегідь, до того як плануєте запустити хлоратор Power and Swim.

Додавання солі: додайте сіль за кілька годин або, по можливості, за день до запуску Хлоргенератора Power and Swim. Не перевищуйте рекомендований рівень солі. Виміряйте рівень солі через 6-8 годин після її додавання в басейн.

Примітка. Якщо вода з басейну не зливалася, додайте 1 літр засобу для видалення розчинених металів і 1 літр альгіциду (засіб для знищення водоростей), що не містить міді, відповідно до рекомендацій виробників препаратів. Це попередить можливі труднощі перед початком експлуатації системи Hayward PowerSalt.

Установка Хлоратора Hayward PowerSalt

Дотримуйтесь покроковим інструкціям посібника зі швидкого встановлення. Докладну інформацію дивіться в наступних розділах.

Монтаж блоку управління PowerSalt

Блок управління Хлоргенератора розташований в непромокаючому корпусі, придатному для зовнішньої установки. Блок управління слід встановлювати на відстані не менше 3,5 метрів (або більше, якщо того вимагають місцеві норми) від басейну, в межах 2 метри від захищеної розетки і в межах 4,5 метрів від місця установки ячейки.

Блок управління призначений для вертикального монтажу на рівній поверхні кабелями вниз. По скільки корпус також виконує функцію радіатора для охолодження внутрішнього обладнання (шляхом розсіювання), не допускайте контакту корпусу з іншими предметами. Не встановлюйте хлоратор всередині шаф або в закритих приміщеннях.

Перед кріпленням блоку управління в призначеному місці переконайтеся, що довжини шнура живлення вистачає для підключення до захищеної розетки, а кабель ячейки доходить до місця установки корпусу ячейки. Скористайтесь монтажним шаблоном для розташування кріпильних елементів на поверхні установки. Дивіться креслення наведене нижче.

Монтаж блоку управління хлоратора

Трубопроводи

Корпус ячейки розроблений для установки на ПВХ-трубопровід басейну діаметром 50 мм. Корпус ячейки повинен бути встановлений на прямій ділянці труби довжиною не менше 25 см з боку зливної труби безпосередньо перед трубою зворотної подачі води в басейн. Все обладнання басейну має встановлюватися вище по потоку відносно корпусу ячейки. Воно повинно розташовуватися в межах 4,5 метрів від місця установки блоку управління. Крім того, необхідно передбачити зазор, достатній для установки і демонтажу ячейк з корпусу після установки останнього.

Після виключення насоса і зливу води з трубопроводу басейну закріпити профільний шаблон в місці передбачуваної установки корпусу ячейки. Зверніть увагу: профільний шаблон має ту ж ширину, що і корпус ячейки. Профільний шаблон повинен повністю підійти до труби, інакше корпус ячейки на неї не сяде. За допомогою профільного шаблону, закріпленого на трубі, водостійким перманентним маркером розмітити на ній 10 профілів.

Зняти шаблон, зрізати трубу і встановити комплект гайок, як показано нижче. Встановити комплект гайок з кожного боку зрізаної труби (різьбой всередину). Перевірте правильність установки гайки, кільця ущільнювача і шайби на трубу, як показано на схемі №1. Або використовуйте 50 мм арматури (№2).

Встановити корпус таким чином, щоб ячейку можна було легко встановити і зняти. Закріпити корпус на зрізі труби, затягнувши гайки, як показано нижче. Вручну затягнути гайки до кінця, потім дозатянути їх ще на 1/4 обороту за допомогою вхідного в комплект стрічкового ключа. Якщо контрольні позначки видно, то труба була вставлена ​​недостатньо глибоко в корпус ячейки.

Установка ячейки хлоргенератора

Зняти з ячейки пінопластовий ущільнювач. Перед установкою ячейки всередину корпусу переконатися, що кільця ущільнювачів закріплені. Нанесіть трохи мастила на роз'єми.

З'єднання і закріплення ковпачка ячейки

Просунути ковпачок ячейки через контгайку, як показано нижче. Вставити ковпачок комірки в комірку і зафіксувати за допомогою контргайки. Запустити насос для басейну на 5 хвилин, щоб переглянути на наявність витоків.

Процедура калібрування реле витрати

Увага: Перед виконанням подальших операцій необхідно збалансувати склад води і додати солі. Якщо ви ще цього не зробили, дивіться у цьому посібнику "Хімічний склад води" для отримання інформації по підготовки басейну до роботи PowerSalt.

При введенні в експлуатацію або при установці нової ячейки хлоратора запустити процедуру калібрування реле витрати для перевірки правильності запуску реле витрати ячейки. Це відбувається лише один раз при установці нової ячейки. Після запуску реле витрати Hayward PowerSalt не виконуватиме повторно зазначену процедуру аж до заміни ячейки. Процедура калібрування реле витрати вимагає від користувача виконати цикл включення / вимикання насоса для басейну. Виконайте наведені нижче інструкції:

1. Вимкніть фільтраційний насос.

2. Вставте шнур живлення Хлоргенератора Hayward в захищену розетку. Дотримуйтесь місцевих і національних норм.

Після першого включення хлоратора для басейну запустить діагностичну процедуру, яка займе близько 30 секунд. Протягом зазначеного часу будуть включатися і вимикатися різні СІДи. Після завершення на PowerSalt буде блимати СІД  і горіти СІД . Залиште хлоратор включеним до кінця зазначеної процедури і перейдіть до етапу 3.

3. Увімкніть фільтраційний насос. Переконайтеся, що натиск досяг необхідного рівня (відсутність повітря в системі), і запустіть насос не менше, ніж на 15 секунд.

4. Вимкніть фільтраційний насос для басейну.

5. Тепер на Хлоргенераторі повинен відображатися  і горіти СІД . Процедура калібрування реле витрати завершена. Тепер ви можете включити фільтраційний насос і почати нормальну експлуатацію.

Якщо СІД  як і раніше блимає після виконання даної процедури, див. "Виявлення та усунення несправностей" цього посібника.

Хімічний склад води

У таблиці представлений хімічний склад води, рекомендований компанією "Hayward". Єдина особлива вимога експлуатації хлоратора для басейну PowerSalt є концентрація солі та стабілізатора. При підтримці зазначених концентрацій гарантується відсутність корозії і сольових відкладень на стінках басейну, а також максимально ефективна санітарна обробка води. Рекомендується періодично відбирати проби води для аналізу. Необхідні хімічні реактиви для коригування складу води можна придбати у офіційного представника Hayward. При покупці не забудьте вказати, що ви використовуєте саме PowerSalt.

Нормальний хімічний склад води в басейні

Насиченість

Показник насиченості (Si) ставитися до змісту у воді кальцію і лугів і вказує на водний "баланс". Склад води вважається врівноваженим, якщо цей показник становить 0 +, - 0,2. Якщо величина показника падає нижче -0,2 вода стає агресивною і починає розчиняти цемент обробки басейну. Якщо цей показник перевищує +0,2, ймовірно відкладення солей на стінках. Для визначення насиченості використовуйте наступну таблицю.

Salt Level 

Для визначення кількості солі (в кілограмах, яку необхідно додати для відновлення балансу, скористайтеся таблицею на стор. 11. Якщо точний обсяг басейну невідомий, скористайтеся наступною формулою.

Допустима концентрація солі - від 2,7 до 3,4 г / л, а ідеальна 3,2 г / л. При зниженій концентрації розрахуйте обсяг басейну в м3 і додайте солі відповідно до вказівок в таблиці на стор. 11. Низький вміст солі знижує ефективність роботи хлоргенератора і призводить до недостатнього вироблення хлору. При підвищеній концентрації солі хлоргенератор може припинити роботу. Крім того у води з'явиться солонуватий присмак (зазвичай сіль відчувається при концентрації вище 3,5-4,0 г / л). Сіль в басейні перетворюється циклічно і втрати солі за сезон при експлуатації басейну будуть мінімальними. Цю втрату в основному можна віднести на рахунок розплескання і стоку (осаду). При випаровуванні втрата солі не відбувається.

Тип використовуваної солі

Важливо використовувати в басейні тільки кухонну сіль (NaCI) з чистотою не менше 99%. Це може бути звичайна харчова сіль або сіль для пом'якшення води, яка зазвичай продається в мішках по 25 кг. Також можна використовувати сольові таблетки для кондиціонування води, проте вони довше розчиняються. Не допускається використання кам'яної солі, солі з додаванням ціанідів, добавок, що перешкоджають утворенню грудок, а також йодованої солі.

Додавання і видалення солі

У разі використання нового отштукатуренного басейну перш ніж додавати сіль витримаєте в ньому воду протягом 10-30 днів (уточніть у місцевого спеціаліста з басейнів), щоб стабілізувати штукатурку. Увімкніть циркуляційний насос, всипте сіль безпосередньо в басейн. Розмішайте сіль у воді, щоб прискорити розчинення. Не давайте солі накопичуватися на дні басейну. Дайте фільтруючому насосу попрацювати протягом 24 годин з забором води з головного зливного отвору (використовуйте зливний патрубок, якщо спеціального отвору немає), щоб сіль рівномірно розподілилася у всьому обсязі води.

Єдиним способом зниження концентрації солі є частковий злив води з додаванням свіжої води.

При перевірці концентрації солі перевіряйте і концентрацію стабілізатора (цианурової кислоти). Частішь за всього концентрація солі знижується разом з концентрацією стабілізатора. Для визначення кількості кислоти, яка необхідна додати, використовуйте таблицю на стор 10. Підтримуйте концентрацію стабілізатора на рівні не більше 25 проміле. (Додавайте стабілізатор тільки при необхідності).

Необхідна кількість солі для хлоргенератору 

Елементи управління

Основні органи управління та індикатори представлені нижче.

1 Суперхлорування. Горить, коли блок виробляє підвищений рівень хлору.

2 Вироблення хлору. Горить, коли блок активно виробляє хлор.

3 Готовність. Горить, якщо блок очікує запуску фільтраційного насоса або знаходиться між циклами вироблення в режимі нормальної експлуатації для підтримки заданого добового вироблення хлору.

4 Виявлено проблему. Див. "Виявлення і усунення несправностей" цього посібника.

5 Термін служби ячеки добігає кінця

6 Недостатній напір води. Горить при відсутності потоку або низькому потоці через осередок. Фільтраційний насос басейну може перебувати в вимкненому режимі. В іншому випадку дивитися розділ "Виявлення та усунення несправностей" цього посібника. Блимає при виконанні процедури калібрування реле витрати.

7 Суперхлорування При вкрай високому експлуатаційному навантаженні на басейн, частих опадах, помутніння води, а також в інших умовах, що вимагають застосування надмірної кількості очищувача натисніть кнопку "S". Це дозволить включити електронний режим "суперхлорування" (посиленого вироблення хлору) води на 24 години (фільтраційний насос повинен бути включений весь цей час). Щоб вийти з режиму суперхлорування повторно натисніть кнопку "S".

8 Добове вироблення хлору. Натиснути (+) або (-) для підвищення або зниження вироблення хлору. СІДи добового вироблення хлору над даними кнопками покажуть відносну кількість вироблюваного хлору.

Експлуатація

Хлоргенератор Hayward PowrSalt не оснащений вимикачем. Блок призначений для постійного підключення до захищеної розетки. Немає необхідності відключати живлення хлоратора для дезінфекції води до тих пір, поки не буде потрібно проведення обслуговування обладнання басейну або басейн не буде закритий.

При першому підключенні PowrSalt починається процедура запуску, яка триватиме близько 30 секунд. Протягом цього часу будуть включатися СІДи. Це нормально і не вимагає ніяких дій від користувача. По завершенні процедури Хлорінатор для дезінфекції води в басейні почне нормальну експлуатацію.

Якщо хімічний склад води відповідає зазначеним в цьому посібнику вимогам на продуктивність хлору впливають три параметра, якими можна управляти безпосередньо:

1. добова тривалість роботи фільтра (в годинах)

2. настройка добового вироблення хлору

3. кількість солі у воді

Таймер насоса фільтра повинен бути встановлений на таку тривалість роботи, яка забезпечує проходження через фільтр всього обсягу води хоча б один раз на добу. У басейнах з підвищеним споживанням хлору час може бути ще додатково збільшено.

Налаштування добового вироблення хлору.

Ви можете відригулювати кількість виготовленого хлору за допомогою кнопки (+) і (-) на блоці PowerSalt. СІДи добового вироблення хлору будуть відображати поточну настройку. Натисніть (+) для збільшення і (-) для зменшення поточного значення. Кожен СІД добового вироблення хлору є 6 хвилин вироблення хлору в годину. Наприклад, якщо горить 5 сидів, то блок Хлорінатора виробляє хлор протягом 5х6 = 30 хвилин на кожну годину роботи. Протягом цього часу режим роботи СІДа (ci) буде безперервним. Решта 30 хвилин блок буде знаходитися в режимі холостого ходу, при цьому СІД (ci) буде виключений, а СІД (готовність) буде горіти.

Для пошуку оптимального значення почніть роботи з 5 включених сидів добового вироблення хлору. Перевіряйте концентрацію хлору з періодичністю в кілька днів або змінюйте настройки відповідно. Зазвичай для установки оптимального значення потрібно 2-3 коригування, після чого достатньо лише зрідка перевіряти концентрацію. Оскільки при підвищенні температури споживання хлору збільшується, основні коригування виробляються в середині літа і після значного зниження температури. Хлоргенератор Hayward автоматично знижує режим до 12 хвилин вироблення в годину (якщо він встановлений більш, ніж на 12 хвилин) при температурі води 10С-15С. Це захищає блок, а також попереджає можливе надмірне хлорування. При падінні температури води нижче +10 С PowerSalt припиняє вироблення хлору. Це звичайно не є проблемою, оскільки при цій температурі зростання мікроорганізмів і водоростей зупиняється. Для примусового включення Хлоргенератора в разі автоматичного відключення при низьких температурах потрібно скористатися функцією "суперхлорування" протягом дня.

Примітка: Після отримання ідеального значення добового вироблення хлору ви можете збільшити її при значному підвищенні температури води, інтенсивності використання басейну або вичерпання ресурсу осередку PowerSalt. Ви можете знизити значення при значному зниженні температури води або тривалих періодах простою басейну.

Не допускайте надмірного хлорування води при низьких температурах навколишнього середовища. Періодично перевіряйте концентрацію хлору. При низьких температурах концентрація хлору знижується, тому відповідно зменшуйте значення добового вироблення хлору.

Обслуговування хлоратора Hayward PowerSalt

На змінних ячейках використовується та ж електронна технологія самоочищення, що і на відомій ячейці Hayward Turbo. У більшості випадків її досить для підтримки ефективної роботи. Періодично чистити може знадобитися в регіонах з жорсткою водою або в разі втрати балансу хімічного складу води.

Обслуговування та чистка електролітичної ячейки PowerSalt

Вимкніть хлоратор від захищеної розетки перед демонтажем електролітичної ячейки. Після зняття ячейки огляньте її внутрішні елементи на наявність відкладень (світлий наліт або пластівці), і видаліть бруд, який міг потрапити всередину разом з водою. Якщо відкладення відсутні, встановіть ячейку на місце. Якщо виявлені відкладення, промийте внутрішність ячейки сильним напором води. Якщо не вдається видалити відкладення таким чином, зіскребіть їх за допомогою дерев'яного або пластмасового інструменту (не використовуйте металеві інструменти, так як вони можуть пошкодити покриття пластин). Зверніть увагу на те, що велика кількість відкладень свідчить про високу концентрацію кальцію в воді (це властиво старій воді, яку давно не міняли). Якщо хімічний склад води не виправити, видалення відкладень доведеться робити часто. Найпростішим способом запобігання утворенню відкладень є регулярний контроль хімічного складу води.

Промивання з використанням слабких розчинів кислот. Розчини кислот використовуйте тільки в крайніх випадках при сильному забрудненні, коли не можна видалити більшість відкладень зіскаблюванням. Перед промиванням кислотними розчинами вимкніть блок Хлорінатора від розетки і вийміть шнур ячейки зі змінної ячейки. Вийміть ячейку з корпусу, відгвинтів контргайку і обережно витягнувши ячейку з корпусу. Приготуйте пластмасову ємність зі слабким розчином фосфорної або лимонної кислоти. При приготуванні розчину завжди вливайте кислоту в воду, а не навпаки. Виконуйте роботу в гумових рукавичках і захисних окулярах. Розчин кислоти в ємності повинен доходити до верхнього краю, вміщеній в нього ячейки так, щоб циліндричний електронний блок залишався сухим. Витримайте ячейку в розчині протягом декількох хвилин і ретельно промийте водою під напором. Якщо відкладення все ще присутні, повторіть процедуру. Встановіть ячейку на місце, після чого регулярно перевіряйте її стан.

Підготовка до зими

У разі замерзання води змінна ячейка Хлорінатора може пошкодитися, як і інші трубопроводи басейну. Експлуатуючи обладнання в регіонах, де взимку температура часто опускається нижче 0С, не забувайте до заморозків зливати воду з насоса, фільтра і всіх трубопроводів. Блок управління і встановлений корпус ячейки, однак, відмінно витримує будь-які зимові умови, їх можна не знімати.

Весняні приготування до експлуатації

Не вмикайте систему PowerSalt поки хімічний склад води не доведений до необхідного. Див. розділ цього посібника "Хімічний склад води" для отримання інформації щодо підготовки басейну до роботи PowerSalt.

Виявлення та усунення несправностей

Основні неполадки і засоби їх усунення

Різні СІДи хлоратора Hayward відображають режим роботи, а також попереджають користувача про можливі проблеми. Для деяких свідчень можуть використовуватися комбінації сидів.

1. Можливі причини низького залишку хлору або його відсутність.

- Занадто низьке встановлене значення добового вироблення хлору.

- Низький рівень стабілізатора (цианурової кислоти).

- Занадто малий час роботи фільтраційного насоса (8 годин для басейну середнього розміру, більше для більших розмірів).

- Занадто низький рівень солі (менше 2,4 г / л).

- При занадто теплій воді потреба хлору зростає - необхідно збільшити % вироблення або час роботи насоса.

- Холодна вода (нижче 10С) призводить до припинення вироблення хлору системою.

- Холодна вода (10-15С) призводить до зниження вироблення хлору системою в залежності від настройки добового вироблення хлору.

- Надмірні відкладення на осередку.

- Високий рівень азоту в воді басейну.

- Нещодавно використовувалися засоби для видалення жовтих водоростей або аналогічні. Деякі засоби проти жовтих водоростей містять високий рівень хлору і видаляють залишковий вільний хлор. Проведіть ручну обробку басейну, якщо вона рекомендується для обробки водоростей. Може пройти кілька днів, перш ніж басейн повернеться до нормального стану, а тести на вмісту хлору дадуть необхідне значення 1-3 ppm вільного хлору.

2. СІДи не горять

Залежно від поточних умов, при включеному стані Хлорінатору повинен горіти принаймні 1 індикатор. Якщо жоден з сідів не горить, переконайтеся, що шнур живлення підключений до робочої захищеної розетки. При відсутності живлення необхідно виконати захисний сброс.

3. Миготіння СІД 

Вимкнення Хлорінатору для басейну відбулося через занадто високу (49С) або занадто низьку (10С) температури води. Система не відновить роботу, поки температура води не повернеться в нормальний діапазон експлуатації системи.

Примітка: таке може статися, якщо при вже високій температурі додатково включити нагрівач. Вода високої температури з виходу нагрівача, потрапляючи на ячейку, може привести до відключення Хлоргенератора.

4. Горіння Сіда 

Система Hayward PowerSalt виявила слабкий напір або його відсутність та припинила виробляти хлор.

- Переконайтеся, що фільтраційний насос запущений, і немає перешкод і засмічень в трубопроводі басейну.

- Промийте фільтр басейну під напором.

- Збільшіть швидкість роботи регульованого насоса.

Якщо подібне повториться, зніміть з корпусу ячейку і переконайтеся, що хід реле витрати нічим не обмежений в обох напрямках. Див. креслення наведене нижче.

5. Горіння СІДа 

Термін служби ячейки підійшов до кінця. Замініть якомога швидше.

6. СІД "!" горить, а СІД добового вироблення хлору блимає.

Хлоратор Hayward для басейну може відображати помилку за допомогою миготіння Сіда "!" і миготіння одного з СІДів добового вироблення хлору. Кожен з десяти СІДів добового вироблення хлору означає певну помилку. Ці СІДи відзначені номерами на схемі нижче.

7. СІД "!", а СІД "МАКС" блимає.

Помилка зв'язку з ячейкою. Переконатися, що ковпачок ячейки вставлений правильно, а провід, що йде до блоку управління, не перебитий і непошкоджений.

8. СІД "!" горить, а СІД "МІН" блимає.

- Можливо занадто низький рівень солі. Відкоректуйте рівень солей до рекомендованих величин.

- Зняти і перевірити ячейку на наявність відкладень. При наявності на ячейці відкладень дотримуйтесь вказівок глави "Обслуговування та чистка електролітичної ячейки PowerSalt.

9. СІД "!", а СІД "20%" блимає.

Занадто високий рівень солі. Перевірити рівень солі і відрегулювати до рекомендованого рівня.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок