Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція полуавтоматичний робот пилосос для басейну Hayward Magic Clean

Донний автоматичний пилосос Hayward Magic Clean

Крок 1

Очистіть або зробіть зворотне промивання фільтра і очистіть фільтр грубої очистки насоса перед установкою донного пилососа Hayward Magic Clean.

Примітка: Якщо насос не має фільтра грубої очистки, він абсолютно необхідний для правильного функціонування пилососа.
Після установки вашого пилососа для автоматичного чищення басейну, очищайте фільтраційну систему через регулярні проміжки часу відповідно до індивідуальних умов вашого басейну.

Крок 2

Перевірте хімічний склад води. Переконайтеся, що вода належним чином збалансована і що басейн вільний від водоростей. Також,
перевірте басейн і видаліть всі об'єкти, які можуть засмітити нижню частину пилососа, в тому числі велика кількість листів.

Підключення донного пилососу для басейнуКрок 3 - Головний блок

1. Встановлення антени.
Потягніть антену через задню частину до передньої. З'єднайте плоску ділянку основи антени, щоб ключ залишався всередині пристрою. Тягніть, поки вона не стане на місце. (див. мал.1)

2. Установка "голови".
Вставте виступ на нижній частині голови у відповідний отвір на корпусі пилососа. Потім поверніть верхню частину голови вперед. Вирівняйте її.
Тисніть вперед голову, поки вона не клацне і встане твердо на місці. (див. мал. 2)

3. Установка "хвоста".
Вставте язичок у верхній частині хвоста у відповідний отвір на корпусі пилососа. Потім поверніть нижню частину хвоста вниз.
З'єднайте два язика з відповідними отворами. Використовуйте тиск вперед, поки хвіст не встане твердо на місці. (див. мал. 3).

Крок 4

Є одинадцять з'єднань шланга (11) 81 см і один (1) 81 см головний шланг з сірими манжетами. Щільно з'єднайте спеціальні секції шланга разом, натиснувши і повертаючи один кінець роз'єму з іншим. (див. мал. 4). Залежно від розміру і форми вашого басейну, можуть бути використані не всі секції шланга. Однак, головний шланг повинен бути завжди використаний, щоб ваш донний пилосос працював належним чином. Секції повинні бути з'єднані досить щільно, щоб запобігти будь-який витік повітря. Зволоження кінців шлангів полегшить з'єднання секцій.

Крок 5 - Вимірювання довжини шланга

Просте правило для вимірювання необхідного шланга. Необхідно виміряти відстань від скимера (або виділеної лінії всмоктування) до найдальшої точки в басейні потім додати три (3) додаткових секцій шлангів. Ця додаткова довжина абсолютно необхідно для правильної роботи вашого пилососа. Якщо загальна довжина шланга недостатньо довга, то потрібно придбати додаткові секції шланга у роздрібного дилера Hayward. Довжина шланга в комплекті 9,75 метра, достатня для більшості басейнів нашого регіону. Якщо ви вимагаєте більшої довжини шланга, ви повинні придбати додаткові секції шланга для того, що б ваш пилосос працював належним чином.

Крок 6

Перевірте амортизатори кільця, розташованого на нижній частині робота пилососа, щоб переконатися, що воно повертається вільно. Це може бути необхідно, щоб змінити становище кільця на маленьких коліщатах.
Далі, прочитайте інструкцію на етикетці, яка додається до верхньої частини пилососа. Занурте ваш очищувач в воду і видаліть все внутрішнє повітря. Коли бульбашки повітря припинять виходити, ви будете готові підключити головний шланг. Головний шланг має сірий манжет з написом "зніміть наклейку і підключіть до очищувачу". Підключіть сірий манжет головного шланга до вашого пилососа для очищення дна (див. мал. 5) і занурте всю довжину шланга, щоб видалити все повітря, також як при чищенні басейну стандартним ручним пилососом.

Крок 7

Вимкніть систему фільтрів, підключіть шланг до скиммеру згідно мал. 6 або 7.

На малюнку 6 показаний правильний спосіб підключення шланга до скимеру з нижнім всмоктуючим отвором.
На малюнку 7 показаний правильний спосіб підключення шланга в скімер, який має всмоктуючий отвір збоку або ззаду.Крок 8

Включіть вашу систему фільтрації. Тепер, коли ваш донний пилосос працює, перевірте, щоб він рухається в басейні. Він повинен працювати з лівими і правими поворотами. Він повинен відвертатися від стін протягом короткого проміжку часу. Якщо Magic Clean виконує все зазначене вище, установка завершена.

Примітка: Автоматичний очищувач Hayward Magic Clean працює від системи фільтра вашого басейну і призначений для роботи з більшістю систем для надземних басейнів. Таким чином, продуктивність вашого пилососа буде відповідати джерелу живлення.

Крок 9

Спостерігайте за водним роботом в процесі експлуатації. Зворотний потік води може вплинути на роботу вашого пилососа, стикаючись зі шлангом на поверхні води або з роботом-прибиральником на дні басейну. Якщо це можливо, перенаправте потік води перемиканням фитинга, так, щоб він не заважав руху робота. Тепер, коли встановлено і працює ваш пилосос, насолоджуйтесь безтурботним прибиранням басейну. Необхідно запустити пилосос на час, достатній для того, щоб він зміг очистити дно басейну. Хороша ідея, щоб запускати донний пилосос щодня, так як це відмінний спосіб для поліпшення циркуляції води і розподілу хімії в басейні, тому що ваш очищувач функціонує як "нижній злив", що рухається.

Важливі поради

1. Періодично перевіряйте, щоб переконатися, що все інші виходи до насоса, надійно закриті (тобто, інші скімери або нижній злив) під час роботи автоматичного пилососа Magic Clean.
2. Періодично перевіряйте, щоб переконатися, що шланг надійно закріплений до скимеру.
3. Від'єднайте шланг від скимера для зворотнього промивання фільтра. Це забезпечить надходження води, необхідної для ефективного зворотнього промивання.
4. УВАГА - Під час шокової обробки води у вашому басейні, пилосос і шланги повинні бути видалені з басейну до тих пір, поки рівень хлору не нормалізується.
5. УВАГА - Ніколи не намотуйте шланг пилососа. Скручений шланг не підлягає гарантії.
6. Коли Hayward Magic Clean поза басейном, завжди відключайте головний шланг від корпусу водного пилососа.
7. При вилученні підводного робота з басейну і під час його переносу , тримайте його за ручку, ні в якому разі не тягніть за шланг.
8. Під час купання в басейні, видаліть очисник і шланги з води.
9. Якщо в басейні дно не рівне, має складки, великі виступи або ж будь-які дефекти, це може негативно вплинути на роботу пилососа.
Примітка: Ми не рекомендуємо установку Вашого пилососа, поки ці умови не будуть виконані.

Виправлення проблем

Проблема - Причина - Рішення

1. Повільно / немає руху вперед
а. Відсутність / немає належного потоку води через очищувач - Очистіть шланг від листя, волосся та іншого сміття. Очистіть фільтраційну систему.
б. Часткове блокування потоку через шланг - очистіть закупорку
в. Зношені шланги - замініть їх


2. Рух очищувача швидкий і хаотичний - Видаліть AEV512A - Вимкніть фільтр і переверніть пилосос догори дном. Вставте маленьку викрутку в виїмку на задній стороні отвору, відкрутіть і зніміть горловину.

 

3. Очисник на сходах або стіні
а. Неналежний вакуум - може виникнути необхідність придбати AEV096P, "In-Line" вакуумний манометр для перевірки продуктивності вашої системи.
б. Шланг занадто короткий - Додайте додатковий шланг відповідно до інструкцій з установки.
в. Застряг на сходах - зніміть зі сходів.

Якщо пилосос, здається, застряг або завис біля стіни, сходах, на інших перешкодах, або де-небудь ще в басейні, і не повертається до нормальної роботи протягом хвилини або близько того, вимкніть систему фільтра. Приберіть пилосос з вашого басейну. Перевірте наявність засмічень або будь-яких інших очевидних проблем. Перевірте кільце бампера для вільного обертання. Перевірте систему фільтрації на потік води, а потім встановіть очисник. Якщо пилосос знову застряє, зверніться в сервісний центр Hayward.
Ні за яких умов не повинен залишатися пилосос Magic Clean в басейні, підключений до системи фільтрації, якщо проблема застрягання або зависання не буде виправлена.

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок