Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com

Інструкція з експлуатації фільтраційної системи Emaux FSF

інструкція фільтраційна система Emaux FSF

Установка фільтраційної системи для бассейну

Фільтраційна система для бассейну Emaux встановлюється разом з насосом, фільтраційним баком і 6-ти позиційним краном.

• фільтраційні систему слід встановлювати якомога ближче до плавального басейну, переважно на 0,5 м нижче рівня води в плавальному басейні. У місці установки фільтраційної системи виділіть місце для дренажу.

Насос

Установку і його підключення повинен виконувати тільки кваліфікований електрик.

Фільтраційна ємність і 6-ти позиційний кран

1) Завантажте пісок через верхній отвір фільтра.

а) ослабте пластикові хомути на горловині бака.

б) закрийте внутрішню трубу пластиковою кришкою, щоб не допустити потрапляння всередину піску.

в) рекомендується наполовину наповнити бак водою. Це захистить внутрішні дюзи від надмірного тиску.

г) обережно насипте потрібну кількість піску певної фракції. Центральна труба повинна залишатися по центру отвору. Потім вирівняйте поверхню піску, який повинен займати половину фільтраційного бака. Зніміть кришку з внутрішньої труби.

2) Встановіть 6-ти позиційний кран фільтра в фільтраційний бак.

а) вставте кран фільтра (з ущільнюючим кільцем) в горловину бака. Центральна труба повинна потрапити в отвір внизу крана.

б) надіньте два пластикових хомута на фланець крана і горловину бака і затягніть так, щоб кран міг обертатися на баку для кінцевого положення.

в) обережно вкрутіть датчик тиску (з ущільнюючим кільцем) в різьбовий отвір в корпусі крана. Не перетягуйте.

г) з'єднайте насос з різьбою 6-ти позиційного крана з відміткою «PUNP». Після виконання з'єднання затягніть хомути викруткою. Щоб краще затягнути хомут, постукайте по ньому ручкою викрутки.

3) З'єднайте зворотну трубу з отвором крана з відміткою «RETURN» і виконайте всі необхідні з'єднання труб, всмоктуючої лінії до насоса, зливний магістралі і т. д.

4) Щоб запобігти витоку води, перевірте всі з'єднання на герметичність.

Запуск

1) Переконайтеся, що фільтраційна ємність Emaux наповнена достатньою кількістю піску, всі з'єднання виконані належним чином і герметичні.

2) Поверніть ручку крана в положення «Backwash». Перед поворотом опустіть ручку вниз.

3) Залийте і запустіть насос. Не заводьте його без води, оскільки це може пошкодити ущільнення, що в підсумку призведе до протікання і затоплення. Переконайтеся, що напірна і зворотна лінії відкриті. Це дозволить заповнити бак водою. Як тільки вода піде з зливній лінії, почніть відлік часу. Через хвилину вимкніть установку. Рекомендується спочатку промити фільтр зворотнім потоком, щоб видалити з піску бруд або дрібні частинки.

4) Вимкніть насос і встановіть кран у положення «RINSE». Запустіть його і залиште працювати 30-60 секунд, поки вода не очиститься. Вимкніть насос, встановіть кран у положення «FILTER» і перезапустіть. Тепер фільтр працює в нормальному режимі, очищаючи воду від бруду.

5) Відрегулюйте всмоктуючий і зворотний клапани до отримання потрібного потоку води. Перевірте систему і фільтр на протікання, а з'єднання на герметичність.

6) Після виконання очищення фільтра зніміть показання з датчика тиску. Показання можуть відрізнятися в залежності від параметрів басейну, насоса і трубопроводу. Оскільки фільтр очищає воду від бруду, бруд збирається всередині фільтра, що підвищує тиск і зменшує потік води. Коли тиск перевищить на 0,3-0,4 Бар первісний показник, потрібно зворотна промивка фільтра (див. положення крана «BACKWASH»).

Примітка: під час первинного очищення води може знадобитися ретельна промивка зворотнім потоком у наслідок сильної забрудненості води.

Запачні частини фільтра

Запасні частини насосу

Заливка насоса

- Випустіть повітря з фільтра та трубопроводу.

- У заповненій впускній системі (джерело води знаходитися вище насоса) заливається самостійно при відкритих впускних і випускних кранах.

- Якщо насос знаходиться вище рівня води, то заливати воду необхідно в префільтр, для цього відкрутіть кришку префільтра.

- На всмоктувальній трубі (вхід насоса) встановіть зворотний клапан.

- Поверніть кришку на місце. Закрутіть її за годинниковою стрілкою. 

Примітка: закручуйте кришку руками. Обладнання повинно наповнитися водою.

Увага!

Фільтр Emaux FSF працює під високим тиском. При обслуговуванні кожній із частин циркулярної системи (хомут, насос, фільтр, клапани і т. д.) В систему може потрапляти повітря і стискатися. Стисле повітря може виштовхнути кришку або кран, що може призвести до серйозних травм або пошкодження обладнання.

• Перед зміною положення крана слід вимкнути насос.

• Щоб запобігти пошкодженню насоса і забезпечити належну роботу системи, регулярно проводите чищення сітчастого фільтра насоса і кошиків скиммера.

• Забороняється скручувати болти фланцевого з'єднання під час роботи насоса. 

x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок