Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Підігрів басейну: Теплообмінник для басейну Elecro WHE Escalade (titanium)
Теплообмінник для басейну Elecro WHE Escalade (titanium)
Ціна: 23573 грн
Повернутися до початку сторінки
Підігрів басейну: Теплообмінник для басейну Elecro WHE Escalade (titanium)

Теплообмінник для басейну Elecro WHE Escalade (titanium)

Теплообмінник Elecro WHE Escalade призначений для підігріву води в басейні. Повністю зварна конструкція з чистого титану. Устаткування виготовлене з високоміцних,...
Детальний опис
Ціна: 23573 грн
в наявності
Артикул Потужність Ціна  
30 кВт 23573 грн
40 кВт 27225 грн
75 кВт 32669 грн

Характеристики Теплообмінник для басейну Elecro WHE Escalade (titanium)

Теплообмінник Elecro WHE Escalade призначений для підігріву води в басейні. Повністю зварна конструкція з чистого титану. Устаткування виготовлене з високоміцних, коррозіостійких матеріалів, завдяки чому продовжується експлуатаційний термін. Гарантує високу ефективність теплообміну з невеликими тепловтратами.

Електричний теплообмінник Elecro WHE Escalade - це спіральний трубчастий теплообмінник, високостійкий до тиску і вважається відмінним варіантом для найвимогливіших застосувань, включаючи контури холодогенту. Він також забезпечує максимальну працездатність при невеликому навантаженні на насос фільтру і повністю занурений в тепловий контур, що призводить до незначних теплових втрат.

Скоба на зовнішньому корпусі дозволяє змонтувати теплообмінник на підлозі або стіні, в різних орієнтаціях для зручності установки. Максимальний номінальний тиск даного обладнання в 30 бар дозволяє безпосередньо підключати ваш котел, тепловий насос, сонячну панель або інші джерела тепла. Зварювальний теплообмінник Elecro Escalade відмінно підійде до установок, де є хлоратор для солоної води, або використовується хімічне дозування.

Додатково доступні аналогові або цифрові системи контролю, що підключаються до приладу для вимірювання t води і відображення показників. Контролюючі системи легко встановлюються завдяки пластині кріплення на корпусі.

Доступні 3 модифікації, що відрізняються потужныстю.

Технічні характеристики теплообмінник Elecro Escalade

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7772 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9900 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок