Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи фільтрації. Фільтр для басейну: Фільтраційна установка Kripsol Granada-NK
Фільтраційна установка Kripsol Granada-NK
Ціна: 13619 грн
Повернутися до початку сторінки

Фільтраційна установка Kripsol Granada-NK

Kripsol Granada серії Ninfa. Чистота води в басейні забезпечується за допомогою фільтрів, висока якість яких вказує на стан параметрів води.
Детальний опис
Ціна: 13619 грн
в наявності
Артикул Діаметр фільтра Модель насоса З'єднання Пропускна здатність Завантаження піску Ціна  
400 мм Kripsol NK25.B 50 мм 6 м3/год 50 кг 13619 грн
400 мм Kripsol NK33.B 50 мм 6 м3/год 50 кг 14004 грн
Рекомендовані товари
Насос для басейну Kripsol NK
от 8466 грн

Характеристики Фільтраційна установка Kripsol Granada-NK

Чистота води в басейні забезпечується за допомогою фільтрів, висока якість яких вказує на стан параметрів води, безпеку і комфорт під час купання. Залежно від особливостей басейну фільтрувальне обладнання підбирається за габаритами, навантаженні, місцем розташування і звичайно компанії виробнику. Іспанські фільтраційні установки Kripsol Granada - NK встановлені в мільйонах басейнів Європи та Америки, Африки та Азії їх відрізняє компактність у поєднанні з високою продуктивністю, безшумна тиха робота і довговічність конструкції, вони забезпечують високий ступінь очищення і ідеальна якість води.

Kripsol Granada - NK з верхнім кріпленням вентиля, матеріал корпусу високоякісний поліпропілен, бочка з вентилем з'єднані хомутом за допомогою різьблення. Чудово звільняє воду від механічних домішок в басейнах з об'ємом чаші до 30м3, продуктивність насоса 6м3/год, споживана потужність 0,45кВт.

У складі установки є:

  • бочка у вигляді корпусу фільтру;
  • вентиль, розрахований на 6 позицій - старт, відключення, промивка кварцового піску, ущільнення піску після промивання, консервація на зимівлю і запуск режиму рециркуляції;
  • потужний насос Kripsol Ninfa;
  • манометр для фіксації тиску в системі;
  • платформа з полімеру, набір муфт KTN / KTO для швидкого приєднання складових комплекту.

Конструкція фільтра kripsol granada така: внизу бочки - резервуара є дренажні пристрої для зливу очищеної води. Бочка наповнена фільтруючим елементом (високоякісний фракційний кварцовий пісок). Якщо вибрати режим фільтрації, рівень води буде знаходитися вище поверхні піску, вода з басейну проходячи крізь пісок очищається і повертається назад в басейн при допомозі сепараторів.

Через час в результаті роботи фільтруючий матеріал забруднюється, і тоді його потрібно промити. Інтенсивність експлуатації басейну визначає періодичність промивки, проте не варто це робити рідше разу на тиждень. На ступінь забруднення піску вказують свідчення манометра, який прикріплений до вентиля. Маса кварцового піску у фільтрі 50 кг, повна заміна якого проводиться раз на 4 - 5 років. Монтаж установки буде не трудомістким, так він являє собою єдине ціле, завдяки чому необхідності в додаткових з'єднаннях і кранах немає.

Фільтр Kripsol Granada - NK забезпечений гарантією оскільки повністю відповідає міжнародним і європейським стандартам якості.

Гарантія 1 рік.

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок