Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Системи дезінфекції для басейнів: Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз
Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз
Ціна: 46912 грн
Повернутися до початку сторінки
Системи дезінфекції для басейнів: Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз

Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз

Безхлорна система дезінфекції води в басейні Hayward Oxilife - це ефективне очищення води при використанні мінімальної кількості солі.
Детальний опис
Ціна: 46912 грн
в наявності
Артикул Опис Ціна  
Система знезараження Hayward Oxilife 60 m3 Гідроліз 46912 грн
Система знезараження Hayward Oxilife 120 m3 Гідроліз 67264 грн
Система знезараження Hayward Oxilife 200 m3 Гідроліз 95915 грн

Характеристики Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз

Безхлорна система дезінфекції води в басейні Hayward Oxilife - це ефективне очищення води при використанні мінімальної кількості солі. Пристрій застосовується в усьому світі для обслуговування басейнів, які за до 200 метрів кубічних.

Система працює шляхом генерації гідроксильного радикала, перекису водню, атомарного кисню і озону з води басейну. Хлор, який стався в результаті гідролізу, знищує органічні речовини і мікроорганізми, що викликають хвороби. Даний дезінфікуючий засіб не завдає шкоди шкірі, слизовим оболонкам і зовсім не шкодить здоров'ю людей.

Система дезінфекції Hayward Oxilife дає можливість знизити необхідність використання хімії для води до 90% і тримати воду в басейні в чистоті протягом усього сезону купання.

Обладнання оснащене контрольною панеллю і дозволяє регулювати t, управляє обладнанням, яке відповідає за нагрівання, освітлення і фільтрацію. За допомогою додаткових реле, в кількості 4-х шт, можна підключити й інше обладнання до станції контролю.

Використовуючи Hayward Oxilife можна регулювати рівень pH, Redox і концентрацію солі у воді. При роботі з солоною або морською водою, станція функціонує як хлоратор.

Технічні характеристики Система знезараження Hayward Oxilife Гідроліз

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4931 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7097 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 13053 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 25332 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок