Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(044) 360-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Підігрів басейну: Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus для теплообмінників G2/SST
Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus для теплообмінників G2/SST
Ціна: 12019 грн
Повернутися до початку сторінки
Підігрів басейну: Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus для теплообмінників G2/SST

Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus для теплообмінників G2/SST

Артикул: Elecro Poolsmart Plus
Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus створений для управління теплообмінниками серії G2/SST.
Детальний опис
Ціна: 12019 грн
в наявності

Характеристики Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus для теплообмінників G2/SST

Цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus створений для управління теплообмінниками серії G2/SST. Пристрій має сенсорний дисплей для регулювання всіма функціями обігріву басейну всього одним дотиком пальця. Контролер сумісний з Building Management System Ready для того, щоб обмінюватися показниками. Станція контролю Elecro Poolsmart Plus дає можливість регулювати витрати ел/енергії для того, що б тримати ідеальну t води (smart управління фільтраційної установкою і насосом).

Як працює цифровий контролер Elecro Poolsmart Plus

Прилад оснащений технологією Priority of Heating, для забезпечення найменшої витрати електричної енергії на збереження постійної t води. Опція пріоритетного нагріву управляє циркуляційним насосом, обмежує період роботи фільтра/насоса, відключає його, коли це потрібно. Як результат - температура води тримається на обраному рівні, при тому, всі складові системи не працюють вхолосту. При досягненні води необхідної t, контролер зупиняє нагрівання і не включається, поки t води не впаде нижче 0,6°C заздалегідь встановленого значення.

Пристрій може використовуватися з тепловими насосами, електронагрівачами, котлами. Комплектується датчиком температури і протоки.

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 36338 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 183911 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 4931 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 7097 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 9092 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 13053 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 48935 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 23905 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок