Ми тут
Наша адреса
Україна, м.Київ, проспект Перемоги, 67кФ
Контактні телефони:
(050) 660-77-60
(050) 660-77-60
homerobot.ua@gmail.com
Насоси для басейну та Компресори: Компресор Kripsol одноступеневий
Компресор Kripsol одноступеневий
Ціна: 17264 грн
Повернутися до початку сторінки
Насоси для басейну та Компресори: Компресор Kripsol одноступеневий

Компресор Kripsol одноступеневий

Для обладнання будь-якого басейну повноцінною системою гідромасажу, аеромасажу знадобиться спеціальний одноступінчатий компресор / бловер низького тиску Kripsol.
Детальний опис
Ціна: 17264 грн
в наявності
Артикул Потужність Вольтаж З'єднання Продуктивність Ціна  
0,75 кВт 230 В 1 1/2'' 144 м3/год 17264 грн
1,5 кВт 230 В 2'' 216 м3/год 24701 грн
0,75 кВт 230/400 В 1 1/2'' 144 м3/год 18294 грн
1,5 кВт 230/400 В 2'' 216 м3/год 24701 грн
Рекомендовані товари

Характеристики Компресор Kripsol одноступеневий

Підводний масаж, інші СПА процедури - незамінний комплекс заходів, що мають високий терапевтичний ефект для оздоровлення в умовах напруженого темпу життя сучасної людини. Для обладнання будь-якого басейну повноцінною системою гідромасажу, аеромасажу, повітряним гейзером та іншими атракціонами крім насосного, фільтраційного обладнання знадобиться спеціальний одноступінчатий компресор / бловер низького тиску Kripsol.

Ці пристрої міцні, надійні, забезпечують безперебійний потік сильно стисненого повітря. Володіють незначним рівнем шуму, легко розташовуються у вертикальному або горизонтальному положенні, екологічно нешкідливі, не віддають шкідливих речовин в атмосферу. До тих пір поки компресор працює, відбувається подача повітря в систему. Апарат виготовлений іспанською компанією - виробником з високоякісних матеріалів, що забезпечують йому тривалу, надійну роботу. Одноступінчаті компресори цієї відомої компанії представлені моделями SKH 144M.B, SKH 251M.B, SKS 140T1.B, SKH 251T1. Їх відмітною особливістю перед фірмами - конкурентами є висока продуктивність при прийнятній невисокій вартості. Як правило, всі бловер Kripsol оснащені вбудованим тепловим захистом від силових перевантажень. Щоб забезпечити обладнанню ефективну роботу необхідно придбати гідромасажні форсунки і механізм з пневмопускателем. Якщо додатково встановити нагрівач повітря - він підвищить температуру повітря, що забирає компресор перед передачею його в басейн.

Приміщення, в якому встановлюються бловери/компресори для басейну Kripsol SKH 144M.B, SKH 251M.B, SKS 140T1.B, SKH 251 Т1 має бути добре провітрюваним. Особливу увагу слід приділити боротьбі з пилом в технологічному приміщенні, де встановлений компресор для басейну. Можна на системі подачі повітря встановити фільтр.

Крім басейнів, компресори Kripsol можуть бути застосовані для збагачення киснем, барботажа біозагрузкі в біофільтрах, використовуваних для розведення риби в УЗВ, для очищення води в очисних спорудах, септиках. Також агрегат може бути застосований для аерування невеликих за розміром водойм, декоративних ставків, де вирощують рибу.

Переважні особливості компресора Kripsol:

  • корпус виготовлений з алюмінію, що забезпечує максимальну надійність і міцність всієї конструкції загалом, а так само зручний монтаж і технічне обслуговування;
  • усмоктуване, стиснене повітря виходить чистим;
  • вентилятори для витягування повітря можуть бути встановлені в будь-якому положенні;
  • прилад не потребує змащення, так як статичні і обертові елементи конструкції не торкаються;
  • двигун асинхронний, однофазний;
  • працездатність при зовнішній температурі до +40;
  • ізоляція класу F, 50Hz, IP 55.

 

Відгуки покупців

Для додавання коментарів увійдіть або зареєструйтесь
Топ продаж
Протитечія для басейну Emaux
Противоток для басейну Emaux - обладнання ідеально підходяще для порівняно невеликих за площею плав. басейнів. Дозволить створити штучний перебіг.
найкраща ціна 53552 грн
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi
Гідромасажний міні басейн СПА IQUE Capri Wi-Fi високоякісний виріб, що створює для користувача максимально комфортні умови для відпочинку, релаксації, відновлення...
найкраща ціна 280982 грн
Фільтр пісочний Emaux серія V
Особливістю фільтра для басейну Emaux V є матеріал виготовлення, який продовжує терміни експлуатації навіть під дією ультрафіолету сонця.
найкраща ціна 7296 грн
Ручний пилосос для басейну Pool Blaster Max
Ручний пилосос Pool Blaster Max для очищення будь підводного поверхні без підключення до зовнішніх насосів і фільтрувальної системі.
найкраща ціна 7980 грн
Фільтраційна установка Emaux серія FSP
Система фільтрації для басейну Emaux FSP з верхнім підключенням використовується для малих обсягів води. 4-позиційний клапан, безшумність в роботі.
найкраща ціна 8636 грн
Електронагрівач Elecro Flow Line
Тени розташовані всередині приладу Elecro FLOW Line успішно справляються з нагріванням води, тому, що виконані з титану.
найкраща ціна 11322 грн
Насос для басейну Emaux SC
Emaux серії SC насос для повсякденного використання в басейнах і SPA, оснащений префільтром. Доступні моделі 50 або 60 Гц з 220V/380V.
найкраща ціна 11001 грн
Фільтраційна установка Hayward Powerline
Фільтраційна установка Hayward Powerline з верхнім типом підключення є одним з основних елементів правильного функціонування басейну.
найкраща ціна 17214 грн
Фільтр пісочний Kripsol AK

Піщані фільтри для басейну - пристрої призначені для фільтрації води від механічних і органічних суспензій і циркуляції води в басейні. Це...

найкраща ціна 13844 грн
Система бесхлорной дезінфекції води E-Clear
Автоматична система E-CLEAR призначена для бесхлорної дезінфекції води. За допомогою неї можна звільнити воду від діючих агресивно і токсично на організм людини...
найкраща ціна 47510 грн
Насос для басейну Kripsol KA
Насос без префільтра серії KA іспанського виробника Kripsol - одноступінчатий агрегат з електричним приводом і горизонтальним валом.
найкраща ціна 26328 грн
x
Замовлення зворотнього дзвінка

Наш кращий менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2 хвилин.

ЦЕ ШВИДКО І БЕЗКОШТОВНО!

Замовлення зворотнього дзвінка
Або задайте питання:
Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок Зворотній зв'язок